منصوری؛ راننده متروی پدیده خط بیمه - ترمینال ۴
۸۰۲۹۱۶
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲
۵۳۵۹
محمد منصوری در بازی با سپاهان یک روز به یادماندنی را از خود به نمایش گذاشت. او به تعبیر مربیان تیم مانند قطار خط مترو بیمه به ترمینال4 بدون اشتباه است!

ورزش سه: در دیدار پدیده و سپاهان عملکرد چند بازیکن بیش از سایرین به چشم می‌آمد که در این میان فرارهای قدرتی- سرعتی مرتضی منصوری از پست دفاع راست پدیده، یک نفس تا لب خط هیجده قدم سپاهان بی‌توجه به قدرت قطع توپ بازیکنان سپاهان از آن جمله صحنه‌های دیدنی این بازی بود.

مرتضی منصوری که این فصل در تیم یحیی به طرز عجیبی شکوفا شده هر گاه از منطقه راست دفاع پدیده صاحب توپ شد با استارت‌هایی سرعتی خود را به منطقه راست هجده قدم زردپوشان سپاهان رساند و هر بار با سرعت بالای خود و پرش‌ از روی تکل‌های متوالی هافبک‌های قدرتمند سپاهان به منطقه دفاعی حریف رسید تا به قول مربیان پدیده مثل قطار خط مترو بیمه به ترمینال4 بدون اشتباه برود و برگردد.

منصوری؛ راننده متروی پدیده خط بیمه - ترمینال ۴

اگر چه رضا ناصحی هم از منطقه چپ دفاع عملکرد خوبی با ارسال‌های متوالی بر روی دروازه از خود به نمایش گذاشت اما مدافع مورد نظر کی روش در منطقه راست دفاع پدیده در این دیدار به قدری خوب عمل کرد که در یک صحنه باعث شد تا هافبک دفاعی سپاهان کارت زرد را به جان دل بخرد و با رفع خطر از دروازه تیمش، اجازه پیش روی بیشتر او که این بار قصد زدن به قلب دفاع حریف داشت را بگیرد.

مدافع خوزستانی تیم یحیی، این فصل تمام بازی‌های پدیده را به طور کامل بازی کرده و در رقابت با بازیکنانی چون محمد آقاجانپور ملی‌پوش امید، یحیی را در انتخابش مصمم‌تر کرده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج