پاسخ ایران به اظهارات اخیر مقامات آمریکایی
۸۰۳۲۹۶
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
۶۸۸۸
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تصریح کرد: ملت و ارتش یمن قدرتمند و دارای تجهیزات و تسلیحات بسیار مناسبی هستند و به کمک دیگران نیازی ندارند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تصریح کرد: ملت و ارتش یمن قدرتمند و دارای تجهیزات و تسلیحات بسیار مناسبی هستند و به کمک دیگران نیازی ندارند.

سرتیپ پاسدار ابولفضل شکارچی در جمع خبرنگاران در پاسخ به اظهارات اخیر مقامات آمریکایی مبنی بر کمک تسلیحاتی و تجهیزاتی ایران به یمن افزود: وزیر خارجه آمریکا و همچنین رئیس گروه ویژه ایران در وزارت خارجه آمریکا اخیرا دوباره یاوه گویی و هذیان گویی کردند و اعلام کرده اند که ایران موشک و پهپاد در اختیار یمن قرار می دهد در حالی که ملت و ارتش یمن قدرتمند و دارای تجهیزات بسیار مناسبی هستند و نیاز به هیچ کمکی در این زمینه ندارند که جمهوری اسلامی ایران بخواهد ورود کند.

وی گفت: با توجه به محاصره کامل یمن، موشک حجم کوچکی ندارد که جمهوری اسلامی ایران بخواهد این موشک ها را در اختیار آنها قرار دهد.

سردار شکارچی افزود: ملت یمن تجهیزات مناسبی دارند و قهرمانانه از کشور و مردم خود دفاع می کنند و به پیروزی های بزرگی هم رسیده اند و عربستان ، امارات و حامیان آنها را زمین گیر کرده و به استیصال کشانده اند.

وی گفت: چون عربستان سعودی و امارات و امریکا و اسرائیل عملا در یمن تا الان دستاوردی بجز شکست نداشته اند آمریکایی ها مجبور شدند این مواضع را بگیرند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1397/09/11
اظهارات مقامات امریکائی تلویحٵ قدرت نظامی ایران را نشان میدهد! بعبارتی؛
با فرض محال بر اینکه یمن با کمک ایران توانسته امریکا، عربستان و امارات مجهز به تسلیحات روز را ناکام بگذارد و صدمات سنگینی بدهد؛ نشان دهنده قدرت سخت افزاری ایران است! وای بر آن روزی که ایران مستقیمٵ وارد عمل شود؟!
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1397/09/11
اظهارات مقامات امریکائی مبنی بر اینکه تسلیحات و موشکهای ایرانی موجب ناکامی ائتلاف عربستان، امارات و امریکا و... در جنگ یمن شده؛ نشان دهنده قدرت نظامی ایران است؟!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج