منصوریان: مظاهری به پرسپولیس نمی‌رود
۸۰۳۶۲۹
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
۷۸۶۵
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: یک بازی خیلی مهم داریم، پرسپولیس نایب قهرمان آسیاست و به هارمونی خاصی رسیده است.

خبرگزاری فارس: علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت:یک بازی خیلی مهم داریم، پرسپولیس نایب قهرمان آسیاست و به هارمونی خاصی رسیده است. امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم.

وی ادامه داد: من تغییرات روحی و تاکتیکی خوبی در نیمه دوم بازی با فولاد خوزستان دیدم و احساس کردم که این تغییرات انجام شده است. ما بازی سختی فردا خواهیم داشت اما امیدوارم از این بازی سربلند بیرون بیاییم.

* نگاهم به بازی فردا به رکوردهای گذشته با پرسپولیس و برانکو نیست

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد اینکه مقابل پرسپولیس هیچ وقت بازنده نبوده‌اید فکر می‌کنید می‌توانید پرسپولیس را متوقف کنید، گفت: پرسپولیسی که ما با آن بازی می‌کردیم نسبت به سال‌های پیش متفاوت است، اما همینطور که در ویترین باشگاه پرسپولیس نایب قهرمانی آسیا وجود دارد، ذوب آهن هم نایب قهرمان آسیاست و شآن و جایگاه این تیم اینجا نخواهد بود.

روند صعودی‌مان را انجام خواهیم داد، اما نگاه به بازی فردا نگاه به رکوردهای گذشته بازی با پرسپولیس و برانکو نیست. ما تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم که بازی خوبی انجام بدهیم، پرسپولیسی‌ها اکنون هارمونی خاص و شرایط ایده‌آل دارند. پرسپولیس با ۱۱ بازیکن اصلی‌اش و ۴ بازیکن جوانش به فینال رسیده است. فردا برای بازیکنان ما یک امتحان بزرگ است.

بازی پرسپولیس و ذوب آهن یک نقطه عطف برای ماست. به واقع فارغ از حفظ رکوردها اینکه بخواهیم رکوردی را حفظ کنیم یا نکنیم باید بگویم این بازی‌ها دور برگشت هم دارد، سال بعد هم می‌رسد. ما می‌خواهیم نتیجه خوب و امیدوارکننده برای ذوب‌‌آهن در این بازی به دست بیاوریم.

* با احترام به حسینی تمرکزمان روی مظاهری است

منصوریان در باره اینکه آیا او سید حسین حسینی دروازه‌بان استقلال را می‌خواهد چراکه خبرش در برخی رسانه‌ها منتشر شده اظهار داشت: متاسفانه عادت نکردیم که صفحات خودمان را با مطالب عجیب و غریب پر نکنیم. از زمانی که من فوتبال بازی می‌کردم، این مسائل وجود داشت و این یک کار غیرحرفه‌ای است که فکر می‌کنم اگر قوانین قضایی و فوتبال ما قوی‌تر باشد کسی نمی‌تواند خبر کذب چاپ کند.

اگر بخواهم اسم ۴ دروازه‌بان ممتاز را نام ببرم، از امیر عابدزاده، علیرضا بیرانوند، حسین حسینی و رشید مظاهری می‌توانم اسم ببرم. او به تازگی از جام جهانی بازگشته و ما با احترام به همه این عزیزانی که نام بردم، همه تمرکزمان روی رشید مظاهری است.

اگر قرار است فرهنگ فوتبال ما تغییر کند، باید فرهنگ رسانه‌ها هم تغییر کند و واقعیت‌ها را بنویسند. حسینی دروازه‌بان خیلی خوبی است اما ما یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران را داریم. البته به جز مظاهری ۳ دروازه‌بان مطرح دیگر به نام‌های محمدباقر صادقی، شیخ حسینی و معراج را داریم که همگی دروازه‌بان‌های قابلی هستند و درگیری ذهنی ما در این بخش نیست.

* مظاهری نمی خواهد به پرسپولیس برود

وی در مورد اینکه شایعه حضور رشید مظاهری در پرسپولیس به گوش می‌رسد و این موضوع تمرکز این بازیکن را خراب نمی‌کند، افزود: اصلا این طور نیست، زمانی که بیرانوند در نفت بازیکن من بود می‌دانست که اگر قرار است روزی به تیم بزرگی برود، باید خوب کار کند و دلیل برد سه سال پیش ما مقابل پرسپولیس همین بیرانوند بود.

این ادبیات‌ها پیش پا افتاده است و اگر رشید تصمیم به جابجایی هم داشته باشد، رابطه‌اش با مدیر باشگاه مثل پدر و پسر است و با هم صحبت خواهند کرد. مظاهری گلر تیم ملی است و یک دروازه‌بان تیم ملی هم در پرسپولیس حضور دارد.

* فضای ذوب آهن به نفت نزدیک است

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در باره اینکه می‌تواند مثل نفت تهران با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی بگیرد، گفت: فضای ذوب‌آهن به نفت نزدیک است و روزی که به اصفهان رفتم، این موضوع را به سعید آذری گفتم که همان احساسی را داشتم که روز اول به تمرین نفت رفتم و با آقایان قنبرزاده و میرشیبانی دیدار کردم.

البته ذوب آهن امکانات بهتری دارد؛ چراکه مدیر محکم و منسجم در این باشگاه حضور دارد، اما در نظر بگیرید که ما دو پلی‌آف در آسیا داریم که اول باید به مصاف برنده بازی اردن و کویت برویم و در پلی‌آف دوم با تیم الغرافه و مهدی طارمی بازی کنیم، اما می‌توانم بگویم اگر از پلی‌آف رد شویم، با برنامه ریزی مناسب و عقبه تیم ذوب آهن می‌توانیم موفق باشیم؛ چراکه این تیم نایب قهرمان آسیا شده و تفکرات مدیریتی‌اش کارآمد و بزرگ است.

* دوسال دنبال زهیوی بودم اما حالا مصدوم است

وی در خصوص وضعیت رحیم زهیوی و اینکه آیا ذوب آهن بازیکن می‌گیرد، تصریح کرد: تمرکز ما روی موجودی‌مان است اما تنها دغدغه ما وضعیت رحیم زهیوی است؛ چراکه دو سال دنبال این بودم که او برای من بازی کند اما در اولین بازی با بازیکن خودمان برخورد کرد و برای او آرزوی سلامتی داریم.

* برای دانایی فرد دعا کنید

منصوریان در ادامه نشست گفت:‌باید دو نکته را یادآوری کنم. ابتدا از تمام فوتبال‌دوستان عزیز چه سرخ پوشان پرسپولیس و تراکتورسازی و سبزپوشان ذوب آهن و زردپوشان سپاهان می‌خواهم که برای ایرج دانایی‌فرد دعا کنند.

خیلی از شماها که در نشست هستید از ما کوچک‌ترید، ما پیشکسوتیم اما دانایی‌فر از پیشکسوتان ما بود. من خاطراتی از آن موقع‌ها دارم، او از جمله اسطوره‌های طلایی دهه‌های ۷۰ و ۸۰ میلادی کشورمان بود و از صمیم قلب برایش سلامتی آرزو می‌کنم.

* سید جلال روی رو بود و وقتی زمین است احساس می کنید یک دستیار در زمین است

وی افزود: امروز فهمیدم که سیدجلال حسینی از فوتبال ملی خداحافظی کرده است، به او به خاطر ۱۵ سال زحمت برای فوتبال ملی خسته نباشید می‌گویم. این کاپیتان مقتدر یک سال در تیم نفت بازیکن ما بود و اگر تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرد، بدانید یکی از دلایل آن سید جلال حسینی است.

هر وقت تیمی ضعیف‌تر می‌شود نقش کاپیتان در آن پررنگ‌تر می‌شود. سید جلال حسینی پسر دوست داشتنی است او روی رو بود و وقتی زمین است احساس می‌کنید یک دستیار در زمین دارید. به او خسته نباشید می‌گویم و اگر قصد داشت بعد از پایان فوتبالش مسیر مربیگری را دنبال کند، امیدوارم همیشه سربلند باشد.

* بردن و باختن قلق ندارد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفت شما قلق برد پرسپولیس و برانکو را می‌دانید اما می‌خواهم بدانم فردا تیمتان تهاجمی بازی می‌کند یا تدافعی، گفت: اجازه بدهید به این سوال پاسخ ندهم، بردن یا باختن قلق ندارد.

وقتی به عنوان سرمربی کنار زمین هستید اگر تیمتان آماده باشد، موفق می‌شوید و نتیجه می‌گیرید اما وقتی امتیازی به خانه نبرید، موفق نیستید. بهتر است که صحبت‌هایمان را در مستطیل سبز انجام بدهیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1397/09/12
چی میگی منصوریان زمانیکه تو پاس همدان بود به برانکو باخته
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1397/09/12
آره راست میگی ،دیدیم چطور بیرانوند به پرسپولیس نرفت !!!.اگه فضای ذوب آهن مثل نفت باشه که فاتحه ش خونده ست. نفت که منحل شد ،پاس همدان که در لیگ دو ،،دست وپا می زند ،فضای استقلال رو هم که داشتی مثل نفت به سقوط ونابودی می کشوندی که زود دست بکار شدندو کلکت روکندند ،حالا بااین اشتباهش آذری هم کلک خودش وتورو باهم کنده ست .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
دوباره این کچل کفتر باز حرف زد
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1397/09/12
ادبیات منصوریان مثل هیچ مربی دیگه ای نیست شدیدا علاقه به من من کردن داره بازیکن من تیم من اینقدر خودشیفته بودن نشون دهنده ضعیف بودن حقیر بودن این اقاست
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/09/12
به امید پیروزی منصوریان بر لنگ حقیر و لنگیای نخود مغز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
به امید باخت تاژ کیسه دوچرخه سوار مقابل جادوگر
دوست داشتنی
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1397/09/12
اولا منصوریان زمانی که پاس همدان بود با افشین قطبی که سرمربی پرسپولیس بود سه بر صفر تیم منصوریان بازی برد مخاطبی که اطلاعات غلط میدی بزرگوار
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1397/09/12
منصور جونم دمت گرم
چی کار کردی با این لنگیا
که اینجور ازت میترسن؟
خیلی عشقی که میدونم حرفت رو تو زمین میزنی
میگین نه؟فردا بهتون سلامشو میدم
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1397/09/12
توجه کردین اصلا توحرفاش هیچ بهایی به کیسه نمیده واسم بقیه تیم ها وطرفداراش رو میاره جز کیسه!!معلومه از کیسه و مهدی رحمتی دل خوشی نداره
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1397/09/12
آبروی هر چی مربی رو برده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج