تازه‌ترین خبر‌ها از «بچه مهندس» تلویزیون
۸۰۳۹۴۰
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
۵۵۲۴
سعید سعدی تهیه کننده «بچه مهندس» از پایان تصویربرداری فاز دوم سریال «بچه مهندس» خبر داد.

افکارنیوز: سعید سعدی تهیه کننده «بچه مهندس» با بیان اینکه تمام سعی تیم تولید بر این است تا فصل دو و سه «بچه مهندس» به صورت متوالی به روی آنتن بروند،گفت: تصویربرداری فاز دوم سریال «بچه مهندس» به پایان رسید.

وی افزود:با پایان تصویربرداری فاز دو این مجموعه تلویزیونی برنامه ریزی شده بلافاصله پیش تولید فاز سه «بچه مهندس» با نگارش حسن وارسته آغاز شود.

تازه‌ترین خبر‌ها از «بچه مهندس» تلویزیون

سعدی گفت:فاز اول این مجموعه تلویزیونی با داستانی متفاوت رمضان ۹۶ از شبکه دو سیما پخش شد و پیش بینی می‌شود فاز بعدی آن بعد از مجموعه «بی قرار ۲» به روی آنتن برود.

گفتنی است؛فیلمنامه این مجموعه حول زندگی شخصیتی به نام «جواد جوادی» می‌چرخد که بیننده از کمی بعد از تولدش با او و فراز و فرود‌های زندگیش در یک مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و در کنار آدم‌هایی با قصه‌های مختلف همراه می‌شود و قرار است ادامه زندگی جواد در دوره نوجوانی و جوانی را در فصل‌های دوم و سوم این مجموعه به تماشا بنشیند.

تازه‌ترین خبر‌ها از «بچه مهندس» تلویزیون

در فصل دوم «بچه مهندس» به تناسب افزایش سن «جواد» افراد مختلف و به تبع آن لوکیشن‌های این مجموعه افزایش می یابند. مثلا در بخش‌هایی از سریال جواد به دنبال کار است بنابراین با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌شود که همین امر باعث شده بازیگران جدیدی به این مجموعه اضافه شوند.

افزون بر این فاز دو «بچه مهندس» گریزی به داستان مادر گمشده «جواد» و داستان‌های حول محور والدینش می زند.مانی رحمانی شخصیت نوجوانی «جواد» را بازی می‌کند که در کودکی «یونا تدین» در این نقش ظاهر شده بود.

تازه‌ترین خبر‌ها از «بچه مهندس» تلویزیون

بازیگران جدیدی که به فاز دوم این مجموعه اضافه شده اند می‌توان به مانی رحمانی، سیما تیرانداز، علی اوسیوند، مریم کاویانی و ... اشاره کرد. همچنین پرویز پورحسینی، سوگل طهماسبی، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، عباس جمشیدی فر، سیاوش چراغی پور، هادی همت، فرزین محدث، بهاره رهنما، افشین نخعی، حمید شریف زاده، سلمان فرخنده، کریم اکبری مبارکه و ... نیز از فصل قبل حضور خواهند داشت.

تازه‌ترین خبر‌ها از «بچه مهندس» تلویزیون

بخشی از عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: سعید سعدی، کارگردان: علی غفاری، نویسنده: سجاد ابوالحسنی، مدیرتصویربرداری: رضا شیخی، مدیر برنامه ریزی: سعیدنقدزاده، طراح صحنه: حمید شهیری، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح چهره پردازی:محسن بابایی، مدیر صدابرداری: رضا تهرانی، سرپرست گروه کارگردانی: محمد جواد کاسه ساز، تدوین: ناصر فخری، دستیار یک کارگردان: محمدجواد سعدی، مدیرتولید: جواد سلیمانی، مدیرتدارکات: مهدی بهری، عکاس: امین مرادی راد، منشی صحنه: فهیمه مرتضوی، گروه کارگردانی: فرزانه نصری، مارال شکری دستیاربرنامه ریز: سارا رضایی.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج