۶۰۰ سارق و کلاهبردار در تله پلیس پایتخت
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۰۴۳۴۹
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
۱۰۱۹۳
سرقت آنتن خودروی جنسیس، سرقت از خانه‌های مردم به‌عنوان مأمور گاز و کلاهبرداری و جعل با استفاده از مدارک شناسایی مردم از جمله جرایمی است که متهمان دستگیر شده در نوزدهمین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت به آنها اعتراف کرده‌اند.

روزنامه ایران: سرقت آنتن خودروی جنسیس، سرقت از خانه‌های مردم به‌عنوان مأمور گاز و کلاهبرداری و جعل با استفاده از مدارک شناسایی مردم از جمله جرایمی است که متهمان دستگیر شده در نوزدهمین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت به آنها اعتراف کرده‌اند. سردار حسین رحیمی- رئیس پلیس پایتخت- درباره جزئیات این طرح اظهار کرد: در این مرحله از طرح رعد طی چند روز گذشته254 حکم قضایی به اجرا درآمد، 631 سارق ومالخر و 1069 پرونده سرقتی کشف شد.

وی با بیان اینکه ارزش اموال مکشوفه بالغ بر 7 میلیارد تومان است، گفت: 324 نفر از سارقان دارای سابقه قبلی هستند و 307 نفر از آنها برای نخستین بار بازداشت شدند، در مجموع 10 قبضه سلاح جنگی و 43 قبضه سلاح سرد نیز از این افراد کشف شد.

سردار رحیمی با اشاره به اقدام‌های اثرگذار پلیس برای مقابله با دلالان ارز، یادآور شد: با تلاش شبانه‌روزی و پس از 30 سال توانستیم دلالان ارزی را از معابر پایتخت مانند چهارراه استانبول، سبزه‌میدان و سایر مکان‌هایی که این افراد فعال بودند، جمع‌آوری کنیم. در طی چندین مرحله از طرح‌های رعد بالغ بر 400 نفر از دلالان ارزی بازداشت شده که 93 نفر از آنها به زندان رفتند، این 93 نفر اعداد نجومی در حساب‌های بانکی خود داشتند.

7 دلال ارزی نیز دستگیر شدند که این افراد شبکه بسیار وسیعی داشتند و از اینجا تا نقطه صفر مرزی فعالیت می‌کردند. بانک مرکزی طی چند روز گذشته از 60 صرافی غیرمجاز شکایت کرده که به صاحبان آنها مهلت کوتاهی داده شده تا مجوزهای خود را به پلیس ارائه دهند وگرنه این صرافی‌ها پلمب می‌شوند.

جاعلان میلیاردی/ سه مرد و یک زن، اعضای باند جعل و کلاهبرداری هستند. آنها با سه شگرد نقشه کلاهبرداری‌هایشان را اجرا کرده و در مدت یک سال گذشته بیش از یک میلیارد تومان به جیب زده‌اند.

چطور کلاهبرداری می‌کردید؟ ما سه شگرد داشتیم. در گام اول شناسنامه و مدرک شناسایی را از داخل خودروها سرقت می‌کردیم. بعد از آن اگر شناسنامه متعلق به خانم بود که عکس و مشخصات همدست‌مان را روی آن درج می‌کردیم اگر آقا بود که مشخصات یکی از ما سه نفر به شناسنامه انتقال داده می‌شد.

اسم و فامیل‌ها را چه می‌کردید؟ موادی داشتیم که خیلی راحت این مشخصات را از بین می‌برد.

با این مدارک چه می‌کردید؟ گاهی با آنها حساب بانکی باز می‌کردیم و از کارت‌های عابر بانک این حساب‌ها استفاده می‌کردیم. بعضی از این کارت‌های عابر بانک را به مبلغ 200 تا 300 هزار تومان به فروش می‌رساندیم. با این مدارک سیم کارت تلفن همراه می‌خریدیم و پیامک‌های برنده شدید و جایزه برای مردم ارسال می‌کردیم. آنها را پای دستگاه‌های خودپرداز می‌کشاندیم و شماره آن کارت‌هایی را می‌دادیم که با حساب‌های ساختگی گرفته بودیم. آنها هم پول را به حسابمان واریز می‌کردند.

قمار بازی با چک‌های سرقتی/ دو سال از محکومیتش را سپری کرده بود که به دستور قاضی و به‌عنوان حکم جایگزین با پابند الکتریکی از زندان آزاد شد تا 3 سال باقی مانده را در خانه سپری کند. اما مأموران کلانتری طبق دستور مقام قضایی که باید چنین محکومانی را زیر نظر بگیرند دریافتند وی در حال سرقت لوازم داخلی خودرو است.

قبلا به چه جرمی بازداشت شده بودی؟ سرقت لوازم داخل خودرو و خودرو. به 5 سال حبس محکوم شدم بعد از دو سال حبس با حکم قاضی آزاد شدم. باید در این مدت با پابند الکتریکی در تهران می‌ماندم.

اما بعد از آزادی از زندان به تعهداتت عمل نکردی؟ با همدستی سه دوستم سرقت‌ها را آغاز کردیم. لوازم داخل خودرو را سرقت می‌کردیم و به فروش می‌رساندیم. در یکی از سرقت‌هایمان دست چکی به‌دست آوردیم که 6 برگه آن سفید امضا شده بود.

بعداً متوجه شدیم که صاحب دسته چک قصد گرفتن وام داشته و برای همین از قبل آنها را امضا کرده است. ما هم برگه‌ها را فروختیم البته چند برگی را هم برای خودمان نگه داشتیم. ما قمار می‌کردیم. بازی تخته نرد و برای قمار باید پول می‌گذاشتیم. مبالغ قابل توجهی را داخل چک‌ها می‌نوشتیم اگر می‌بردیم که هیچ اگر هم می‌باختیم چک بلامحل را باخته بودیم.

مأمور گاز قلابی/ ده‌ها سابقه کیفری در پرونده خود دارد از سرقت گرفته تا حمل مواد مخدر آخرین موردش نیز مأمور قلابی بوده است.

نقشه سرقت‌هایت چطور بود؟ زنگ خانه‌ها را می‌زدم و اگر بچه‌ای آیفون را پاسخ می‌داد از او می‌خواستم به پدر یا مادرش بگوید که به مقابل در بیایند. بعضی از آنها می‌گفتند که کسی داخل خانه نیست. آنجا بود که نقشه‌ام را اجرا می‌کردم و خودم را مأمور گاز معرفی می‌کردم.

بعد چکار می‌کردی؟ بچه‌ها در را باز می‌کردند و من وارد خانه‌شان می‌شدم. دست و پاهایشان را می‌بستم و وسایل با ارزش داخل خانه را به سرقت می‌بردم.

سرقت آنتن خودروی جنسیس/ باهم در فضای مجازی آشنا شده‌اند اما همه تصور می‌کردند زن و شوهر هستند. متهمان این پرونده با نقشه‌ای حرفه‌ای آنتن خودروهای جنسیس را سرقت می‌کردند.

شگردتان چه بود؟ شهلا آرایش کرده و با ظاهری مناسب کنار خیایان می‌ایستاد. سوژه ما خودروهای مدل بالا بخصوص جنسیس بود. شهلا به‌عنوان مسافر سوار خودروهای جنسیس می‌شد و از آنها می‌خواست او را به کافه ببرند.

تو چکار می‌کردی؟ من آنها را تعقیب می‌کردم و زمانی که شهلا و صاحب خودرو به داخل کافه می‌رفتند من آنتن خودروهای جنسیس را سرقت می‌کردم.

با آنها چه می‌کردی؟ آنها را به فردی به نام منصور می‌فروختم. او به ما آموزش داده بود و برای این کار یک میلیون تومان گرفته بود. بعد از سرقت آنتن‌ها را بین 10 تا 20 میلیون تومان به منصور می‌فروختم و با پولش برای خودم وشهلا خرید می‌کردم و تفریح می‌کردیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/09/14
واقعادست مریزادخدمت نیروهای عزیزنیروی انتظامی که امنیت برامابرقرارمیکنن
United States
12:38 - 1397/09/14
سلام برادر ان پلیس . از این که برای امنیت هم وطنانمان جان بر کف در تلاشید سپاس گذارم انشااله در پناه حق تعالی محفوظ باشید .
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/09/14
آخی هرروز دارن سارق میگیرن دیگه چیزی نمونده خداخیرتون بده حالا دیگه نجومی خوران دولت زادگان اشرافی تبار را هم محبت کنید تامملکت پاک بشه ممنونم
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1397/09/14
خاک برسر اونهایی که این دزد های کثیف را آزاد می کنند تا بیاین ودوباره به خلافهاشون ادامه بدند اگر چند اعدام وچند قطع دست را انجام بدهند این خلافها جمع میشه راستی این همه سلاح را از کجا تهیه می کنند این جور که هر روز ۶۰۰ هزار درد میگیرن یک چهارم تهران دزد هستند لطفا کسانی را که برای بدهکاری زندان هستند هم آزاد کنید در هیچ جای دنیا جز ایران ویکی دو کشور عقب مونده مثل ما کسی را برای بدهکاری زندان نمی کنند تا جنازش را بیرون بیاورند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
اورانوس_فوتر2
تنورستان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
شفا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2