لوریس: برای روبرو شدن با مسی آماده‌ام
۸۰۶۶۳۴
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵
۳۳۷۸
هوگو لوریس، کاپیتان تاتنهام تاکید کرد که خود را آماده روبرو شدن با "یکی از بهترین بازیکنان تاریخ" یعنی لیونل مسی کرده است.

ورزش سه: هوگو لوریس، کاپیتان تاتنهام تاکید کرد که خود را آماده روبرو شدن با "یکی از بهترین بازیکنان تاریخ" یعنی لیونل مسی کرده است.

 اسپرز در حالی پا به دیدار نهایی خود در مرحله گروهی چمپیونزلیگ می‌گذارد که برای صعود به دور بعد باید مقابل بارسلونا به پیروزی برسد و امیدوار باشد که اینتر مقابل آیندهوون نتواند سه امتیاز را کسب کند. ارنستو والورده، سرمربی بارسا تاکید کرد که تیمش با تمام قدرت مقابل تاتنهام در زمین ظاهر می‌شود و توجهی به قطعی شدن صعودشان ندارد. هنوز حضور مسی در این دیدار مشخص نیست ولی لوریس خود را برای این تقابل آماده کرده است.

لوریس: برای روبرو شدن با مسی آماده‌ام

او گفت:" ما با یکی از بهترین بازیکنان تاریخ روبرو خواهیم شد. مطمئنا کار ساده ای نیست ولی با صد در صد توان در این دیدار ظاهر خواهیم شد. متوقف کردن بازیکنی مثل لیونل مسی خیلی سخت است ولی ما تحت عنوان یک تیم این کار را انجام خواهیم داد.

اگر ضربات کاشته او مقابل اسپانیول را تماشا کرده باشید، کاری نمی‌توان در قبال آنها انجام داد. او از آن دسته بازیکن‌هایی است که می‌تواند تکلیف یک بازی را به تنهایی مشخص کند. روبرو شدن با بازیکنی مثل او خیلی سخت است. فقط به صورت تیمی می‌توان جلوی او را گرفت و ما هم بیشترین تلاش را خواهیم کرد که به این هدف برسیم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج