کوتیار، تورمن و ژولیت بینوش در جمع معترضان
۸۰۶۶۹۷
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
۶۳۲۰ 
ماریون کوتیار، اوما تورمن و ژولیت بینوش در جمع معترضان به سیاست‌های اقتصادی دولت امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه بودند.

سلام سینما: در چهارمین هفته اعتراضات به سیاست‌های اقتصادی دولت امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه و همزمان با چهارمین تظاهرات جلیقه زردها در پاریس، پلیس این کشور بیش از هزار نفر را بازداشت کرد.

ماریون کوتیار، اوما تورمن و ژولیت بینوش در جمع معترضان

از ساعت دو بعد از ظهر، هزاران نفر از هواداران حفاظت محیط زیست نیز در بخش دیگری از مرکز پاریس تظاهرات کردند. شماری از تظاهرکنندگان زیست‌بوم گرا شعار می‌دادند: «جلیقه زرد، جلیقه زرد، درد مشترک را فریاد می‌زنند.» در میان این معترضان چهره های شناخته شده سینما مثل: ماریون کوتیار، ژولیت بینوش و اوما تورمن نیز حضور داشتند.

در پاریس و بسیاری دیگر از شهرهای فرانسه تظاهرکنندگان در اعتراض به بازداشت دانش آموزان در حومه پایتخت، با دست‌های حلقه کرده پشت سر، جلوی نیروهای پلیس زانو می‌زنند.

ماریون کوتیار، اوما تورمن و ژولیت بینوش در جمع معترضان

پلیس در خیابان شانزه‌ لیزه پاریس با شلیک گاز اشک آور و استفاده از ماشین آب‌پاش، تظاهرکنندگان را متفرق می‌کند. بسیاری از معترضان بین طاق نصرت و ضلع شمالی خیابان شانزه‌لیزه محاصره شده‌اند. معترضان عمدتا پس از خواندن سرود ملی فرانسه شعار می‌دهند: «ماکرون، استعفا».

ماریون کوتیار، اوما تورمن و ژولیت بینوش در جمع معترضان

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1397/09/20
حالا اگه ایرانی بودن ، میشدم سلبریتی های فضول ، میشدم سلبریتی های نادان و .....
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1397/09/20
ع چی شد

تو ایران هم دانش آموزان بازداشت شدن

اما سلبریتی ها تکون نخوردن چون همه در خدمت دولت هستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج