رونمایی علی قمصری از «آنگاه نگاه گاه آه»
۸۰۶۹۱۱
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
۴۷۶۵ 
علی قمصری آثار جدیدش را در قالب پروژه ملی "آنگاه نگاه گاه آه" در تالار رودکی تهران به صحنه می‌برد.

خبرگزاری مهر: علی قمصری نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی پس از اجرای پرمخاطب پروژه "شط رنج" در تهران و شهرهای مختلف اروپایی، پاییز و زمستان سال ۹۷ با همراهی مجموعه "همنوازان حصار" تازه ترین پروژه موسیقایی خود را در قالب تور کنسرت های "آنگاه نگاه گاه آه" برگزار کرد. این پروژه با کنسرت شهر رشت در تاریخ ۸ آذر آغاز شده و تا پایان دی ماه نیز ادامه پیدا خواهد کرد. این در حالی است که وی روزهای ۲ و ۳ دی در تالار رودکی تهران میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی در قالب این پروژه ملی خواهد بود.

رونمایی علی قمصری از «آنگاه نگاه گاه آه»

"آنگاه، نگاه، گاه، آه" روایتی موسیقایی از مجموعه ساخته های جدید علی قمصری است که با اشعاری از هوشنگ ابتهاج، احسان افشاری، خوانندگی بهادر صحت و همراهی نوازندگان شناخته شده کشورمان در قالب گروه "همنوازان حصار" به صحنه می رود.

در این پروژه علی قمصری نوازنده تار و دیوان، بهادر صحت خواننده، کامران منتظری نوازنده تمبک، امیر فرهنگ اسکندری نوازنده عود، اشکان مرادی نوازنده کمانچه، سوگل شیری نوازنده ویولنسل، کاوه تسعیری نوازنده آلتو، علیرضا عقیقی نوازنده تار و مروارید حسینی نوازنده سه تار گروه نوازندگان "همنوازان حصار" را تشکیل می دهند. این در حالی است که گروه "هامین" به مدیریت سید علی میر محمدی به عنوان مجموعه برگزار کننده کنسرت تهران و علیرضا علیخانی مدیر اجرایی، در کنار گروه "همنوازان حصار" حضور دارند.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پروژه "آنگاه، نگاه، گاه، آه" به ترتیب روز ۸ آذر در رشت، روز ۱۰ آذر در گرگان، روز ۱۴ آذر در تبریز میزبان علاقه مندان موسیقی بود، این در حالی است که گروه "همنوازان حصار" روزهای ۲۲ آذر در همدان، ۲۳ آذر در همدان و ۲۵ آذر در زنجان نیز کنسرت هایی را در قالب این پروژه برگزار می کنند. گروه پس از این اجراها روزهای ۲ و ۳ دی ماه در تهران، ۱۰ دی در اصفهان، ۱۳ دی در قزوین، ۱۹ دی در کرمانشاه و ۲۰ دی در صحنه اجراهای خود را ادامه می دهد.

بلیت فروشی کنسرت "آنگاه، نگاه، گاه، آه" علی قمصری در تالار رودکی تهران از روز چهارشنبه ۲۱ آذر ماه آغاز و علاقه مندان برای تهیه بلیت و حضور در این اجرا می توانند به سامانه فروش بلیت برنامه مراجعه کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج