جریمه مالی سنگین بارسلونا در انتظار دمبله
۸۰۶۹۵۱
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
۵۵۳۴ 
عثمان دمبله، ستاره 21 ساله فرانسوی با بی انضباطی جدیدش همه را در بارسلونا شگفت زده کرد.

ورزش سه: عثمان دمبله، ستاره 21 ساله فرانسوی با بی انضباطی جدیدش همه را در بارسلونا شگفت زده کرد.

یک ماه پیش بود که دمبله در تمرین بارسلونا غیبت کرد و دو ساعت طول کشید تا مسئولان باشگاه از دلیل غیبت او مطلع شوند. او فردای همان روز از شرکت در تمرین منع شد و سپس از فهرست بارسا برای بازی با بتیس نیز خارج شد. بی انضباطی های دمبله در بارسلونا دیگر تبدیل به یک عادت شده است.

جریمه مالی سنگین بارسلونا در انتظار دمبله

مسئولان بارسا سپس جلسه ای با مدیر برنامه او موسی سیسوکو برگزار کردند و اولتیماتوم دادند که در صورت ادامه این روند، او را از حضور در تمرینات برای مدتی طولانی منع خواهند کرد. در هر صورت با وساطت والورده همه چیز ختم به خیر شد و دمبله با درخشش در چند بازی گذشته، این امیدواری را به وجود آورد که مسائل اخیر را به دست فراموسی سپرده اما یکشنبه رسانه های اسپانیایی خبر از غیبت دو ساعته او در تمرین بارسا دادند.

خبری عجیب که همه را شگفت زده کرد. سران بارسا که باور نمی کردند دیگر از دمبله بی انضباطی ببینند، این بار به شدت خشمگین شده و از پپ سگورا و هبیدال(مدیر ورزشی و مدیر فنی) درخواست کرده اند تا با خود دمبله این بار جلسه ای برگزار کنند و به صورت جدی با وی حرف بزنند.

 

طبق ادعای آاس، گذشته از این جلسه، باشگاه در صدد جریمه کردن مالی دمبله است و گویا صحبت از 100 هزار یورو در میان است. در بارسلونا بر این عقیده هستند که دمبله باشگاه را به سخره گرفته است و ادامه این روند، تصویر بارسا در دنیای فوتبال را خدشه دار خواهد کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج