پرداخت ۲۷۰ میلیون تومان برای خسارت تلفات پلنگ
۸۰۶۹۸۰
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
۵۲۹۰
به منظور اجرای تفاهمنامه سه‌جانبه با معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی و صندوق ملی محیط زیست،یک شرکت بیمه‌ای یک فقره چک به مبلغ ۲۷۰ میلیون تومان خسارت بابت تلفات ۵ قلاده پلنگ تحویل صندوق ملی محیط زیست کرد.

خبرگزاری ایسنا: به منظور اجرای تفاهمنامه سه‌جانبه با معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی و صندوق ملی محیط زیست،یک شرکت بیمه‌ای یک فقره چک به مبلغ ۲۷۰ میلیون تومان خسارت بابت تلفات ۵ قلاده پلنگ تحویل صندوق ملی محیط زیست کرد.

بیمه پلنگ ایرانی یکی از فصول برنامه ملی حفاظت و مدیریت پلنگ ایرانی است که در اواخر سال ۱۳۹۴ از سوی شرکت بیمه ما به‌طور رایگان(بدون دریافت حق بیمه) صادر شد و طی دو سال اخیر بیش از یک میلیارد تومان خسارت وارده به اشخاص ثالث، دام و خود پلنگ را تحت پوشش قرار داده است.

صندوق ملی محیط زیست با هماهنگی اداره کل حفاظت و مدیریت شکار و صید بخش از این مبلغ را به زیان‌دیدگان حوزه پلنگ از جمله به شخص فوت شده در استان سیستان و بلوچستان اختصاص خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، پلنگ ایرانی بزرگترین گربه سان موجود در ایران از لحاظ جمعیتی وضعیت شکننده‌ای دارد و در معرض خطر انقراض قراردارد که در صورت عدم حمایت صحیح از سوی سازمان حفاظت محیط زیست و سایر ارگان‌های دولتی ، خصوصی و همراهی جوامع بومی و محلی که نقش بسزایی در حفاظت از این‌گونه ارزشمند دارند، شانس کمی برای بقا خواهد داشت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1397/09/20
این پلنگ الان کجاست که من خودم بندازم جلوش تا با خوردنم، خانواده ام با گرفتن پول بیمه ی کم از مشکلاتشان حل بشه هم پلنگ ایرانی با این تحریم ها که باعث شده مردم هرجانداری را بخورندوچیزی برای این حیوانات زبان بسته نگذارندشاید با خوردن ی ادم استخوانی مثل من ی مدتی زنده بماند،
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1397/09/20
ارزش پلنگ ایرانی بیشتر از معلول هموطن ایرانی هست که با تشخیص مسولان باسواد ، ماهیانه 100وهشت تومن بهزیستی واریز می کند، امااما برای یک حیوان وحشی درمنزل هزینه اش چند برابر حقوق یک معلول هست، آ قای وزیر رفاه !!!!!!!!!و همه مسولان نظام اگر خبر دارین جواب معلولین بهزیستی بدهید
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1397/09/20
با270 تومن پنج تا پلنگ زنده میشن،یا میتونن دوباره تولیدش کنن!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1397/09/20
احسنت به این شرکت بیمه ، خدا بهشون اجر بده ، باعث حفظ گربه سانان می شوند ، به نظرم صدا و سیما باید از طریق رسانه از این شرکت بیمه بصورت رایگان تعریف و تیلیغ نماید تا بقیه نیز به این کار تشویق شوند
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1397/09/20
هنوز اون فردی که فوت کرده خسارت ندادید از پرداخت به دامداران ....شاهدتان هم چند دام دار مصاحبه میکنید . شاید در اینده پرداخت کنید و طبق سنت دیرینه پیشاپیش میگید دادید؛ که نمره قبولی از مسئولان بگیرید و یه مبلغی ناچیزی و بایگانی .
Iran, Islamic Republic of
04:57 - 1397/09/21
ازدیه کامل یک انسان در ماه غیر حرام ،بیشتره.
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/09/21
اینا دنبال چنین بهانه هایی هستن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج