مخالفت‌های ادامه‌دار دلواپسان با FATF
۸۰۷۵۴۰
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
۲۸۲۵ 
عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان با بیان اینکه دولت نباید با موضوع FATF جامعه را دو قطبی کند، گفت: رئیس جمهور روزی می گفت با برجام مشکلات حل می شود ولی همان برجام تقریبا هیچ دستاوردی نداشت.

مهر نوشت: عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان با بیان اینکه دولت نباید با موضوع FATF جامعه را دو قطبی کند، گفت: رئیس جمهور روزی می گفت با برجام مشکلات حل می شود ولی همان برجام تقریبا هیچ دستاوردی نداشت.

پرویز سروری عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی به انتقاد از سخنان روحانی در نشست مدیران وزارت راه و شهرسازی پرداخت و گفت: اینکه رئیس جمهور در تریبون یک طرفه منتقدان را متهم به بی سوادی و عدم اطلاع از اسلام می‌کند درست نیست، بخصوص آنکه یکی از علما نیز اعلام کرد ممکن است با FATF به آرمان های اسلام لطمه وارد شود.

وی تصریح کرد: آیا فقط آقای رئیس جمهور از اسلام مطلع و دیگران نامطلع هستند!؟، این نوع ادبیات با جایگاه ریاست جمهوری انطباق ندارد.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی افزود: فردی که در جایگاه ریاست جمهوری قرار می گیرد باید انتقاد پذیر و سعه صدر داشته باشد چرا که بعد از رهبر انقلاب دومین مقام کشور شناخته می شود پس باید با استدال اقناع پذیری را در کشور ایجاد کند، با اتهام زنی اقناع بوجود نمی آید.

سروری گفت: متاسفانه این رویه‌ای برای رئیس جمهور شده که هراز چندگاهی دست مرحمتی بر سر منتقدان خود با الفاظ غیرقابل قبول می‌کشد.

وی با بیان اینکه باید فضایی فراهم شود تا هم منتقدان و هم طرفداران دولت دلایل و دیدگاه‌های خود را صریح بیان کنند، اظهارداشت: اما متاسفانه این اتفاق نمی افتد و همیشه منتقدان با فشار مواجه می شوند، بنده خودم تقریباهر چند روز یکبار باید به دادسرای رسانه بروم و به شکایت های رئیس جمهور پاسخ دهم.

عضو سابق شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: رئیس جمهوری که روزی می گفت با «برجام» همه مشکلات حل می شود و امروزهیچ کدام از آنها حل نشده با FATF و CFTموضوع را مدیریت می کند.در آن موقع هم تمام منتقدان برجام زیر تهمت ها و القاب مختلف رئیس جمهور قرار گرفته بودند و از مرحمت او بهره مند شدند، اکنون نیز در FATF همین فضا بوجود آمده است.

سروری با بیان اینکه دولت نباید با موضوع FATF فضای جامعه را دو قطبی کند، گفت: در فضای دو قطبی هدف آنها این است که بگویند اگر مشکل داریم بخاطر مخالفان FATF است، آنها نگذاشتند کارها به درستی انجام شود.

وی اضافه کرد: وقتی مردم، رئیس جمهوری را انتخاب می کنند با این انتخاب، قدرت و سرمایه های کشور را به او واگذار می کنند؛ کشور قبرستان نیست که منتقد نداشته باشد بالاخره هر دولت در هر کشوری منتقد و طرفدار دارد.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان خطاب به دولتمردان، گفت: مردم شما را روی کار آوده اند، از این رو وظایفی برعهده دارید. مردم که قدرت و پول کشور را به منتقدان نداده اند، این شما هستید که در مسئولیت قرار دارید.

سروی تاکید کرد: مردم از بصیرت برخوردار هستند بنابراین باید نظرات در فضای باز و سالم مطرح شود، اگر درست بود آقایان اجرا کنند و اگر درست نبود اجرا نکنند.

وی گفت: دولت معتقد است هیچ منتقدی نقد نکند و فضای قبرستان در کشور حاکم شود و منتقدین اموات و دولت احیاء شود.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1397/09/22
همین برجام نبودروزگذشته که توشورای امنیت محکوم میشدیم دیدیدبه برکت برجام نماینده ایران چقدرمحکم ربروی مقام ارشد امریکا صحبت میکرد ما نباید با اجرا نکردن قانونهای نهادهای بین الملعلی بهانه دست امریکا اروپا بدیم.هرچند میدانیم یه ری ازاین قانونها به ضررماست .چه نیشه کرددیگه قانون بین النعلی دیگه قدرتهای بزرگ نفوذکردند به ناحق
پاسخ ها
@
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
مردم؟ برید مستند*فروشنده 1 و 2 * رو ببینید اونوقت همه چیز دستتون میاد
United States
12:12 - 1397/09/22
باید یه همه پرسی در مورد عملکرد دولت تدبیر وامید در دوره
دوم ریاست جمهوری بزارن چرا کیلیدش جواب نداد
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1397/09/22
دولت چه اصراری بر انجام این تعهدات بی پشتوانه و مساله دار داره اونم این قبیل تعهدات که خود تحریمیه بازم میگم هیچ عاقلی اونم زمانی که تحریمه نمیاد اطلاعات مالی کشورشو بده دست دشمنای قسم خوردش
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/09/22
شکی وجود ندارد که رئیس جمهور از آقای سروری دانا تر و دلسوزتربه نظام و کشور است
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/09/22
چه FATF تایید بشه چه نشه برای ایران بده با تایید یه جور بهانه وعدم تایید یه جور بهانه در هر صورت مشکل داریم
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/09/22
یکی نیست ازینا بپرسه که این کارایی که شما میگید نباید بشود . راه کار و پیشنهاد خودتون چیه ؟
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1397/09/22
خدا لعنت کنه کسی رو که بخدا به این مردم عزیز و ایرانمون خیانت کنه.
France
16:17 - 1397/09/22
این قانون بین المللی چیه ؟ خیلی ها احساس ناامنی و خطر می کنند لطفا برای مردم هم توضیح دهید کمتر کسی خبر دارد که این قرارداد بین المللی چیست ...لطفا بگویید چه کشور هایی این قرارداد را پذیرفته اند؟ همسایه های ما آیا پذیرفته اند؟ چرا ازفقهای محترم مایه می گذارید؟ اگر ایران نپیوندد چه می شود؟ مصلحت ملی ما چیست؟ نمایندگان مردم باید به دور از جنجال سازی بنشینند راهکار بدهند اکثر مردم نمی دانند این قرارداد چیست ....ما که اصلا نمی دانیم چیست چرا دوقطبی شویم؟
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1397/09/22
اینها فقط دلواپس منافع خودشان هستند
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1397/09/22
برای ما که آب نداشت برای بعضیا نون داشت
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1397/09/22
برترینها؟ اینقد تیر برو بنویس دلواپس تا جونت بالا بیاد :) فرصت طلبهای وابسته :)
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1397/09/24
بهتره دلواپسان به جای منفی بافی وحرمت شکنی راه حل مناسبی ارائه کنند و بیهوده ذهن مردم را هم خراب نکنند .ازاین بازیهای جناحی و پنبه رقیب زدن ها مردم خسته شده اند .از سبک گفتار و نوشته های برخی از این آقایان پیداست که ازاین موضوع اطلاع کافی ندارند و اصلا آن را نخوانده اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج