خبر‌های خوش برای کارگران فولاد در راه است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۰۷۵۷۳
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
۸۷۱۴
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدگی به امور بنگاه‌های مشکل دار از پیگیری وضعیت کارگران بازداشت شده هفت تپه و دستور وزیر کار برای آزادی تمام کارگرانی که در جریان پیگیری حقوق و مطالبات خود بازداشت شده‌اند، خبر داد و گفت: هفته آینده خبرهای خوشی برای کارگران گروه ملی فولاد خواهیم داشت.

خبرگزاری ایسنا: نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدگی به امور بنگاه‌های مشکل دار از پیگیری وضعیت کارگران بازداشت شده هفت تپه و دستور وزیر کار برای آزادی تمام کارگرانی که در جریان پیگیری حقوق و مطالبات خود بازداشت شده‌اند، خبر داد و گفت: هفته آینده خبرهای خوشی برای کارگران گروه ملی فولاد خواهیم داشت.

کریم یاوری  اظهار کرد: حسب تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر کارگری که برای حقوق و دستمزد قانونی خود اعتراضاتی داشته وزارت کار خود را به پیگیری امور مربوط به آنها و رفع هرگونه بازداشتی‌ها در جریان اعتراضات مرتبط به حقوق و دستمزد و مزایای قانونی کارگران ملزم می‌داند و پیگیری‌های لازم را در این خصوص به عمل خواهد آورد.

وی افزود: موضوع بازداشت کارگران نیشکر هفت تپه نیز در دستور کار و پیگیری وزیر کار است و امیدواریم با همراهی و مساعدت مسئولان استانی این مشکل هرچه سریع‌تر برطرف و کارگران بازداشت شده آزاد شوند.

مدیرکل دفتر پایداری مشاغل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به واریز سومین حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه گفت: سومین حقوق معوق کارگران شرکت کشت و صنعت هفت‌تپه نیز سه شنبه ۱۱ شب به حسابهای آنها واریز شده و کارگران تنها یک ماه بابت حقوق طلب دارند. روز گذشته نیز اورهال کردن کارخانه توسط کارگران انجام گرفته و با برداشت و استحصال شکر و فروش آن، حقوق کارگران به روز رسانی خواهد شد.

یاوری در ادامه با اشاره به مشکلات کارگران گروه ملی فولاد اظهار کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور پیگیری و حل و فصل مشکلات گروه ملی فولاد اهواز را صادر کردند که با اقدامات انجام شده دوماه از سه ماه حقوق معوق کارگران فولاد به حساب آنها واریز شده و با ورود مواد اولیه از جمله بیلت و شمش فولاد طی روزهای آینده، تولید کارخانه با همت و تلاش کارگران فولاد اهواز در هفته‌ آتی از سرگرفته خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر حدود ۳۰۰۰ کارگر در گروه ملی فولاد اهواز مشغول فعالیت هستند و به این امر واقفند که با توجه به دریافت معوقات مزدی، برای ادامه حیات اقتصادی خطوط تولیدی شرکت و به روز رسانی یک ماه حقوق معوقه خود باید به محل کار بازگردند و نسبت به ادامه تولید و فعالیت کاری اقدام کنند.

یاوری تصریح کرد: مسئولان استانی و ملی نیز ضمن انجام پیگیری‌های لازم، در جهت تثبیت اشتغال و پایداری تولید و شروع مجدد فعالیت بنگاه و ادامه کار و تولید توسط کارگران تاکید جدی دارند.

نماینده ویژه وزیر کار در امور رسیدگی به بنگاه‌های مشکل دار از جمله هفت‌تپه و گروه ملی فولاد در پاسخ به این پرسش که آیا بانک ملی که سهامدار ۷۰ درصدی گروه ملی فولاد است نسبت به تعهدات خود در قبال تامین مواد اولیه عمل کرده است یا خیر؟ گفت: بانک ملی به عنوان سهامدار ملزم و مکلف است نسبت به حل مشکل بنگاه اقتصادی تحت سهامداری خود اقدام و اهتمام لازم را صورت دهد و حل و فصل مسایل بنگاه‌های مشکل دار در ابتدا برعهده مالکان و سهامداران و مدیران آن بنگاه است.

وی از قول مساعد سهامداران گروه ملی فولاد برای تامین مواد اولیه خبر داد و گفت: بخشی از مواد مورد نیاز از جمله بیلت به کارخانه ارسال شده و ظرف امروز و فردا نیز مقدار زیادی شمش وارد می‌شود و به محض آن که به درب کارخانه رسید خبر خوش آن را به کارگران و اطلاع عموم خواهیم رساند.

با واریز سومین حقوق معوقه کارگران نیشکر هفت‌تپه بخش اعظمی از مطالبات مزدی کارگران معترض نیشکر هفت‌تپه پرداخت شده و به گفته نماینده ویژه وزیر کار در امور رسیدگی به بنگاه‌های مشکل‌دار، با برداشت نیشکر و استحصال شکر آخرین حقوق معوق کارگران نیز پرداخت خواهد شد. در راستای پیگیری مشکلات کارگران گروه ملی فولاد اهواز نیز بانک ملی با صدور اطلاعیه‌ای بر حمایت همه جانبه این بانک از گروه ملی صنعتی فولاد ایران تا راه‌اندازی کامل این کارخانه و تامین حقوق حقه کارگران آن تاکید کرد.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
13:16 - 1397/09/22
الان کل کارگرها مشکل دارن
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/09/22
توجه کنید در راه است
حالا کجای راه هست با چه وسیله ای داره میاد که برسه فرق میکنه
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1397/09/22
و این وضع همچنان ادامه دارد ...
6ماه دیگر دوباره همین آش و همین کاسه
دوباره کارگران باید برای حقوق معوقه به خیابان بیایند
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1397/09/22
کارگران فولاد هرمزگان بالای 7میلیون حقوق میگیرن خودم به شخصه سراغ دارم یک نفر از کارمندانش بالای 10میلیون حقوق میگیره با7سال سابقه پول کمی نیست اینقدر فولاد فولاد نکنید
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/09/22
بازداشت‌ها را آزاد کنید
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1397/09/22
تازه در راه است .... اینم به زور .... یعنی همه چیز زوری شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
زمردی_فوتر اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر