اولین واکنش بهرام رادان به فیلم جدید جیرانی
۸۰۸۹۷۴
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
۳۶۷۵ 
«آشفتگی» تازه ترین ساخته سینمایی فریدون جیرانی است که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود، فیلمی که بهرام رادان از آن به عنوان اثری بدیع و عجیب در کارنامه خودش و کارگردان آن یاد کرده است.

هفت صبح: «آشفتگی» تازه ترین ساخته سینمایی فریدون جیرانی است که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود، فیلمی که بهرام رادان از آن به عنوان اثری بدیع و عجیب در کارنامه خودش و کارگردان آن یاد کرده است.

اولین واکنش بهرام رادان به فیلم جدید فریدون جیرانی

بهرام رادان که نخستین همکاری اش با فریدون جیرانی در فیلم «آشفتگی» رقم خورده ، پس از تماشای این فیلم با اشتراک گذاشتن پستی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نسبت به آن واکنش نشان داد.

او که شنبه شب به اتفاق فریدون جیرانی برای اولین بار به تماشای این اثر نشسته درباره آن نوشته است:« آشفتگی تازه ترین فیلم فریدون خان جیرانی را شنبه شب تماشا کردم، در کنار فضای عجیب و بدیع فیلم، شجاعت آقای جیرانی در به تصویر کشیدن لحظات و شخصیت های کاملا متفاوت با جریان روزمره سینما، در روزگاری که بیشتر فیلمسازان به خصوص همنسلان ایشان علاقه به تکرار مکرارت دارند،ستودنی است.»

بهرام رادان در انتهای نوشته اش از رونمایی فیلم در جشنواره سی و هفتم خبر داده است. «آشفتگی» این روزها آخرین مراحل فنی خود را سپری می کند، چند روز پیش ویدیویی از مراحل صداگذاری آن منتشر شد. این فیلم نخستین همکاری بهرام رادان و فریدون جیرانی است. در آشفتگی رادان با گریم و نقشی کاملا متفاوت ظاهر شده او با مهناز افشارؤ مهران احمدی در این فیلم همبازی است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج