اکران «جن زیبا» به زمان دیگری موکول شد
۸۰۹۲۲۰
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
۴۹۷۹
مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «جن زیبا» که قرار بود با حضور بازیگر ترک این فیلم سینمایی در روز سه شنبه ۲۷آذر ماه برگزار شود به زمان دیگری موکول شد.

خبرگزاری صبا: روز گذشته خبری مبنی بر اجرای مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «جن زیبا» با حضور نورگل یشیلچای بازیگر ترک این فیلم سینمایی در روزسه شنبه ۲۷ آذر در برج میلاد منتشر شد، که گویا به دلایلی این مراسم در روز سه شنبه لغو و به زمان دیگری موکول شد.

اکران «جن زیبا» به زمان دیگری موکول شد

همچنین بازیگر ترکیه ای که قرار بود این هفته یه ایران بیاید به دلیل جابه جایی زمان مراسم هفته دیگر به ایران سفر خواهد کرد.

مهرداد فرید تهیه کننده این فیلم سینمایی با تایید این خبر به خبرنگار «صبا» گفت:متاسفانه به دلیل ناهماهنگی های پیش بینی نشده این برنامه فعلا لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

وی در ادامه افزود:مراسم افتتاحیه به روز قبل از زمان اکران فیلم موکول شد و ۴دی ماه این مراسم برگزار خواهدشد.

فیلم سینمایی جن زیبا به کارگردانی و فیلمبرداری بایرام فضلی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید با حضور نورگل یشیل چای، فرهاد اصلانی، محرم زینال زاده، لیلا زارع، لیلا موسوی، علی جعفری، میثم پویان‌فر و غزل فرید ساخته شده است.

این فیلم محصول مشترک ایران و ترکیه است و شرکت آلتینای ترکیه به عنوان سرمایه‌گذار و تهیه‌کننده ترکیه‌ای در این فیلم حضور دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج