اتمام حجت کمیسیون اصل ۹۰ با وزارت علوم
۸۰۹۲۸۷
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳
۶۷۵۱ 
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با ارسال نامه‌ای، به وزارت علوم سه ماه مهلت داد تا نسبت به تعیین تکلیف نهایی و اعطای مدرک دانشجویان پژوهشگاه شاخص پژوه اقدام کنند.

تسنیم: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با ارسال نامه‌ای، به وزارت علوم سه ماه مهلت داد تا نسبت به تعیین تکلیف نهایی و اعطای مدرک دانشجویان پژوهشگاه شاخص پژوه اقدام کنند.

 ‌داود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در نامه‌ای خطاب به مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی و مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعلام کرد: ‌جلسه مورخ 28 آذرماه این کمیسیون، ‌حداکثر ظرف 3 ماه نسبت به بررسی وضعیت و تعیین تکلیف نهایی و اعطای مدرک دانشجویان فارغ‌التحصیل شده که از پایان‌نامه خود دفاع ‌ و فاقد ایراد قانونی تشخیص داده شده‌اند، اقدام شود.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در این مانه تاکید کرد: ‌آن دسته از دانشجویان هم که مشکل قابل رفع (از جمله استاد راهنمای غیرمعتبر و ...) داشته‌اند موضوع در همین مدت رسیدگی و اقدامات لازم نظیر دفاع مجدد، ارزیابی علمی و ... به قید فوریت انجام و نتیجه با ذکر نام دانشجویان و اقدامات صورت گرفته در پایان هر ماه و نهایتا پس از سه ماه نتیجه به صورت تکمیلی به این کمیسیون اعلام شود.

اتمام حجت کمیسیون اصل ۹۰ با وزارت علوم

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
20:06 - 1397/09/26
معلوم نیست این شاخص پژوهان جوان را کدام آقازاده ای راه انداخته که الان فشار میارن به وزارت علوم تا به ثبت نام کنندگانش مدرک دکتری بدهد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
از اتمام حجت کمیسیون مجلس به وزارت علوم معلومه این مهد کودک متعلق به چه کسانیه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج