حسینی از شفر عصبانی است نه کی‌روش!
۸۱۲۷۴۸
۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵
۸۸۲۲ 
لیست نهایی تیم‌ملی فوتبال برای حضور در جام‌ملت‌های 2019 امارات از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد و در کمال تعجب نام حسین حسینی، دروازه‌بان جوان استقلال در این فهرست قرار نگرفت.

فرهیختگان: لیست نهایی تیم‌ملی فوتبال برای حضور در جام‌ملت‌های 2019 امارات از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد و در کمال تعجب نام حسین حسینی، دروازه‌بان جوان استقلال در این فهرست قرار نگرفت.

حسینی که در این روزها تمام تلاشش را انجام داد تا بتواند نظر کی‌روش را برای حضور در لیست نهایی جلب کند برای دومین‌بار در یک سال اخیر در این امر ناکام ماند. مشابه همین اتفاق برای وی قبل از جام‌جهانی 2018 روسیه افتاد تا روزهای بد این دروازه‌بان جوان ادامه داشته باشد.

حسینی در استقلال هم نیمکت‌نشین مهدی رحمتی است و نتوانسته عملکرد درخشان فصل پیش خودش را دوباره تکرار کند. با تمام این تفاسیر به نظر می‌رسد خط خوردن وی از تیم‌ملی بی‌ارتباط با نیمکت‌نشینی‌های اخیرش در استقلال نباشد.

حسینی فقط در فصل جاری توانست در چهار بازی در درون دروازه استقلال قرار بگیرد. حتی شایعاتی مبنی‌بر اینکه قرار بود حسینی در بازی آخر مقابل پدیده هم درون دروازه استقلال قرار بگیرد و از تیم‌ملی خط نخورد، به گوش می‌رسید اما باز هم شفر از وجود مهدی رحمتی استفاده کرد و به‌نوعی مسبب خط خوردن حسینی از تیم‌ملی شد.

خشم حسینی از شفر!

حالا خبر رسیده که حسینی بیشتر از آنکه از دست کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی ناراحت باشد از دست استقلالی‌ها دلخور است زیرا در همین یک هفته اخیر وینفرد شفر، سرمربی استقلال که به اندازه تمام روزهای حضورش در ایران مصاحبه انجام داد و در اکثر آنها عملکرد دروازه‌بان جوانش را زیر سوال برد، مزید بر علت شد که حسینی از لیست تیم‌ملی خط بخورد.

شفر در مصاحبه‌های چند روز اخیرش به این موضوع اشاره کرده که حسینی بازی با پایش ضعیف است و او وقتی در درون دروازه استقلال قرار می‌گیرد با مدافعان صحبت نمی‌کند درحالی که رحمتی به‌راحتی این کار را انجام می‌دهد. موضوع جالب‌تر اینکه فتحی مدیرعامل استقلال در آخرین مصاحبه‌اش باز هم از حسینی دفاع نکرد و اعلام کرد او برای بازی‌کردن در استقلال باید تلاش بیشتری انجام دهد.

نیمکت‌نشینی‌ها کار خودش را کرد

اطرافیان تیم‌ملی خبر می‌دهند که ذهن حسینی در یک هفته اخیر بیشتر درگیر مصاحبه‌های اخیر شفر و فتحی بوده و همین باعث شده که تمرکز وی بر هم بخورد و در اردوی تیم‌ملی هم چندان آماده ظاهر نشود. به نظر می‌رسد دلیل اصلی خط خوردن حسینی، نیمــکت‌نشینـــــی اخیرش در استقلال بوده زیرا که دروازه‌بان جایگزین وی، پیام نیازمند در تمام بازی‌های سپاهان در فصل جاری در درون دروازه قرار گرفت و توانست همراه تیمش قهرمانی نیم‌فصل را به دست بیاورد.

کی‌روش به حسینی چه گفت؟

کی‌روش در آخرین جلسه‌ای که با گلر جوان استقلال در اردوی تیم‌ملی داشته ضمن روحیه دادن به وی اعلام کرده، دست از تلاش برنداشته تا باز هم بتواند ضمن بازی کردن در تیم باشگاهی به تیم‌ملی دوباره دعوت شود. البته برخی بازیکنان نگران این مساله هم هستند که احتمالا دیگر خبری از کی‌روش در تیم‌ملی نخواهد بود و شاید شانس دعوت‌شان نسبت به قبل کمتر هم شود.

دوباره داستان جدایی

حسینی که تا پایان فصل جاری با استقلال قرارداد دارد همانند دفعات گذشته به فکر جدایی از این تیم است زیرا حمایت‌های شفر از رحمتی نشان می‌دهد که احتمالا در نیم‌فصل دوم هم حسینی باید نیمکت‌نشین باشد و بعید نیست که به‌زودی به رحمتی تمدید قرارداد نیز پیشنهاد شود و به همین دلیل حسینی نمی‌خواهد موقعیتش بیشتر از این به خطر بیفتد. اطرافیان حسینی به وی پیشنهاد دادند به جایی برود که بتواند بیشتر بازی کند. باید دید آیا حسینی بازی‌کردن در تیمی را به حضور در استقلال با هواداران میلیونی‌اش ترجیح خواهد داد یا خیر!

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:28 - 1397/10/06
رفتی درم ببند سوز میه ،
سنت به بودن تو تاج نمیخوره ،
فقط سید مهدی ، اون از گل بازی فلسطین ، اون از پنالتی های حذفی ،
البت خیلی بهتر از دروازه بان سپاهانی ولی دیگ کیروشه همیه ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
تاج همون تیم حکومتی منظورته دیگه که هنوزم هست ها!!?
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1397/10/06
به خدا دیگه دشمنی رو به آخرش رسوندی
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1397/10/06
رحمتی باید مردانگی میکرد که حیسنی در استقلال بازی میکرد که این جوان اول راه است پیشرفت میکرد!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
رحمتی وقتی نام استقلال میان باشدسربلندیه استقلال بااینکه کسی از تیم به تیم ملی برسدبه قیمت عقب افتادن تیم ازکورس رقابت ماهم راضی نیستیم وحسینی بایدخودش راه موفقیت راباکمک همه تیم پیداکندحتماهمان دلیل که شفرازاواستفاده نمیکنه کی رش هم کورنیست همانطورخطش زده اوبایداول از سرمربی راهنمایی بخواهدتاضعفهای خود رارفع کندامابجای اینکارمرتب جبهه میگیردومربی وباشگاه راتحدیدمیکندوبه این سبک فقط خودش راخراب میکند۴۴۴۴
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/10/06
نویسنده نسبتا نامحترم لنگی تو نمیتونی با این اراجیفی که نوشتی حاشیه ایجاد کنی! جات همون پشته !
United States
09:48 - 1397/10/06
خدایی بازی با پای حسینی بهتر از رحمتیه
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1397/10/06
وقتی یه لنگی کثیف مطلب مینویسه میشه همین تمام ارزوهای خودتون رو نوشتی اختلاف و حاشیه در استقلال و نبودن کیروش در تیم ملی تا دوباره مافیای لنگ تیم ملی که اخرین جاییه که مافیای لتگ نتونسته بگیره و به گند بکشه اونم به لجن بکشن و دوران طلایی حاجی مایلی الدنگ رو اینبار با این کروات بی سواد و حرف گوش کن تبدیل کنن به تیمی که مثل زمان حاجی مایلی لنگی واسه رفتن به جام جهانی باید التماس تیمهای در پیت اسیا رو بکنه در اخرم اگه رفت جام جهانی با خفت مثل دوره قبلی برانکو حذف بشه و بازی سومش تشریفاتی باشه ..لعنت به بنیان گذار این تخم لق فوتبال ایران چرکپولیس
پاسخ ها
ایرانیم.
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
خخخ.کروات بیسواد؟برانکوکه کیسه روسه ساله فرستاده توغارواین سوزش چندساله روکه سالهاادامه خواهدداشت تقدیم هوادارای مث توبی ادبش کرده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
حرامزاده واقعی تیم درباری کیسه که از نطفه تیمسار خسروانی و فرح پهلوی زاده شد ه،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
سوزش از مطلبی که نوشتی داره میباره دادا البته به شما اب یخ وپمادی که اقا مهرداد میناوند سفارش کرده استفاده کن بعدش اون بالا مطلب درمورد حسینی وتیم ملی وکیروش هستش چه ربطی به سرورت پرسپولیس داره بینم خواب وخوراک وشب وروزت شده پرسپولیس داریوش خان اقبالی حرف خوبی زد توخراب من دیوانه نشو
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1397/10/06
عصبانی بودن نداره حق با کیروش است اگه بازی نمی کنی نمیخاد تو تیم ملی باشی
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1397/10/06
حسینی امسال خوب بازی نکرده
ولی اینطور حرف زدن دربارش اصلا درست نیست کاش ادب رو رعایت کنیم من از حرف های آقای فتحی و شفر تعجب کردم حسینی واقعا استعداد داره ولی هیچکس ناصر
حجازی نخواهد شد
به حرمت روح آقای حجازی بی احترامی نکنین
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1397/10/06
ازبس به حسینی استرس واردکردن که روز ب روز خراب ترش کردن تا زمانی رحمتی تواستقلال باشه هیچکس جایی نداره با طالب لوعزیز چکارکرد باعلی منصور وغیره
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/10/06
درتیم ملی کی رش نشان داده که هرکسی آماده ترباشه انتخاب میکنه واصلاربطی به حرف شفریااین داستانها نداردکسی انتخاب بشه یانه حسینی باید خودش بخودکمک کندوبجای تحدیدو واکنشی برخوردباسرمربی وباشگاه همان ضعفی که شفردراودیده کی روش هم میبیندچه بازی میکردمثله قبل ازجام جهانی چه بازی نمیکرداوازدروازبانی از ۱۰۰ ..۸۹درصدراداردوهمان ضعفهایی که شفردیدویکی هم اینه دراین سطح نباید کسی بتواندتمرکزبازیکن به هم بزندواو باید خیلی بیشترفشاررقابت وحواشی آن راتحمل ومدیریت کنه استقلال به اومحتاج نیست اومحتاج استقلال است ۴۴۴۴
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
برولنگی اتفاقاحسینی ازشفرراضیه بعد تاج بزرگ ربطی به فرح نداره مال خود خودشه
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1397/10/06
خوش اومدی از الان به سرور تیم کیسه .پرسپولیس آسیا
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1397/10/06
کیروش داره به هدفش که خراب کردن شفره میرسه هر چند شفر همیشه چاپلوسی کیروش کرده لعنت به کیروش
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1397/10/06
حق داره حسینی عصبانی باشه وقتی شفر از لابی سنگین رحمتی میترسه و این جوان با استعداد داره فوبالش تموم میشه میخوای عصبانی نباشه باید الان تو اروپا بازی میکرد اگر رحمتی نبود رحمتی طالب لو رو هم نابود کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج