پسر ۱۳ ساله از چنگ آدم ربایان رهایی یافت
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۱۵۷۸۴
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۹
۹۶۳۵
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان، گروگان ۱۳ ساله که از سوی سه آدم‌ربا با انگیزه مالی ربوده شده بود، در کمتر از ۱۰ ساعت رها و در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشت.

خبرگزاری ایسنا: سرپرست پلیس آگاهی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان، گروگان ۱۳ ساله که از سوی سه آدم‌ربا با انگیزه مالی ربوده شده بود، در کمتر از ۱۰ ساعت رها و در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشت.

سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در ساعت ۲۱ شب گذشته خانواده‌ای سراسیمه و مضطرب به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه و از مفقود شدن پسر ۱۳ ساله خود که در ساعت ۱۷ همان روز از آموزشگاهش در گرمدره کرج خارج شده و تا کنون به منزل بازنگشته، خبر دادند.

وی افزود: گفته‌های پدر فرد ربوده شده حاکی از آن بود که دقایقی قبل از مراجعه آنها به پلیس آگاهی، افراد ناشناسی با خط تلفن دایی وی تماس گرفته و به او اعلام کرده‌اند که خواهرزاده وی نزد آنهاست و اگر به خواسته‌های آنها عمل نکند جنازه پسرشان را تحویل خواهند داد.

سرهنگ نادربیگی گفت: بلافاصله تیم زبده‌ای از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی استان تشکیل و با بررسی تمامی فرضیات و به کارگیری تمامی جوانب حادثه، شناسایی آدم رباها را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:پرونده در حال پیگیری بود که آدم رباها از طریق خط تلفن پسر ربوده شده با خواهر وی تماس گرفته و عنوان می‌کنند که با خانواده آنها کاری ندارند و فقط دایی آنها باید خواسته‌های مالیشان را برآورده کند.

سرهنگ نادربیگی با بیان این که دایی پسر ۱۳ ساله از هویت آدم ربابان اظهار بی اطلاعی می‌کرد و با توجه به این که هیچگونه مشخصاتی از آنها در دست نبود، ماموران تحقیقات میدانی را آغاز و تمامی مسیرهای تردد آدم رباها از زمان خروج فرد ربوده شده مورد بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی‌های تکمیلی ماموران، هویت دو نفر از آدم رباها شناسایی و در ردزنی‌های اطلاعاتی گسترده، در نهایت مخفیگاه متهمان در شهرستان ملارد شناسایی و آدم رباها که دیگر شرایط مخفی کردن فرد ربوده شده را نداشتند و به خواسته‌های خود نیز نرسیده بودند، قبل از رسیدن ماموران قصد داشتند گروگان گیر را در حالی که دست و پای وی را بسته بودند رها و متواری شوند که با حضور به موقع ماموران در کمتر از ۱۰ ساعت هر سه آدم ربا دستگیر و فرد ربوده شده در صحت و سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشت.

سرهنگ نادر بیگی با اشاره به این که هدف آدم رباها از ربودن نوجوان ۱۳ ساله ، مقاصد مالی بود گفت: طبق اظهارات متهمان، در روز حادثه یکی از گروگان‌گیران، فرد ربوده شده را در حالی که در حال بازگشت از آموزشگاه بود از پشت سر، با دستمال آغشته به مواد بیهوشی، بیهوش کرده و سپس با انتقال وی به شهرستان ملارد در یک ساختمان مخروبه با دست و پای بسته او را زندانی کرده و صبح روز بعد از حادثه به علت این که به خواسته خود نرسیده و احتمال می‌دادند که توسط پلیس شناسایی شوند گروگان را به حال خود رها کرده و قصد فرار داشتند که دستگیر شدند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1397/10/13
دایی از عقل کم برخوردار بوده وگرنه تاکید نمیکرد با تلفن پسر با خواهرش تماس ..بگیره !هدایت میکرده یا اشناش بودن یا همدست توضیح نمیدید که تا اخرش
United Arab Emirates
01:23 - 1397/10/14
بعضیارو ادم نمیدونه بهشون بگه
انسان
یا
حیوان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
چوب و هنر _فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
چوب و هنر _فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2