دلیریان: محمد بنا خودش فرمانده است
۸۱۷۰۵۹
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
۲۶۱۴
عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: محمد بنا خودش فرمانده است و هر کسی با او کار می‌کند باید سرباز باشد، در این شرایط به نظر من شورای فنی دیگر مفهومی ندارد.

خبرگزاری تسنیم: محمد دلیریان در مورد عکس‌هایی که در حین برگزاری لیگ جهانی کشتی فرنگی از خوش‌وبش او به عنوان منتقد محمد بنا و سرمربی جدید تیم ملی منتشر شد، اظهار داشت: این واقعا شکار لحظه‌ها بود، در این مسابقات من عضو کمیته فنی و شورای فنی نبودم بلکه به عنوان یک پیشکسوت به مسابقات دعوت شده بودم و رفتم که کشتی‌ها را ببینم. در رستوران با بنا صحبت‌ کردیم و او گفت که من را قبول دارد اما صحبتی از همکاری نشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شورای فنی همچنان در کشتی فرنگی فعال خواهد بود، تاکید کرد: در این خصوص هیچ حرفی مطرح نشده، من در آن زمان که موج استعفاها به راه افتاده بود، هیچ استعفایی ندادم، اما جالب است آنهایی که استعفا دادند، اول از همه به فدراسیون برگشتند. بعد هم ببینید حالا که محمد بنا آمده اصلا شورای فنی چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟ به نظر من که دیگر این شورا مفهومی ندارد. اثربخشی شورای فنی زمانی است که بتواند حرفش را بزند، نه اینکه فقط نظر یک نفر را تایید کند. من به شخصه بعید می‌دانم که با حضور محمد بنا دیگر احتیاجی به شورای فنی باشد.

این پیشکسوت کشتی فرنگی ادامه داد: هنوز نمی‌دانم چه کسانی قرار است با محمد بنا در تیم ملی همکاری کنند اما این را می‌دانم که افرادی می‌توانند با او کار کنند که از بنا اطاعت محض داشته باشند. محمد بنا خودش فرمانده است و هر کسی که کنارش قرار بگیرد سرباز خواهد بود. هر کسی می‌خواهد با او کار کند باید تابع محض محمد بنا باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج