چمران: خانه‌ای در اختیار مدیران شهرداری نیست
۸۱۷۹۲۴
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
۲۴۳۰ 
رئیس سابق شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات مطرح شده از سوی شهردار تهران درباره در اختیار گرفتن ۲۰۰ خانه و خودروی سازمانی توسط مدیران اسبق شهردار تهران گفت: هیچ خانه و ماشینی در سال‌های حضور بنده در مدیریت شهری در اختیار مدیران شهری نمانده است.

خبرگزاری تسنیم: رئیس سابق شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات مطرح شده از سوی شهردار تهران درباره در اختیار گرفتن ۲۰۰ خانه و خودروی سازمانی توسط مدیران اسبق شهردار تهران گفت: هیچ خانه و ماشینی در سال‌های حضور بنده در مدیریت شهری در اختیار مدیران شهری نمانده است.

مهدی چمران با اشاره به اظهارات مطرح شده توسط پیروز حناچی شهردار تهران درباره در اختیار داشتن 200 خانه و خودروی سازمانی همچنان در اختیار مدیران اسبق شهرداری تهران اظهار کرد: انتظار داریم که شهردار تهران به جای بیان اینگونه مطالب و جوسازی و رسانه‌ای کردن، اگر موضوعی وجود دارد آن را پیگیری کند.

وی تصریح کرد: البته زمانی که ما به شورای شهر تهران در دومین سال از فعالیت این نهاد آمدیم نامه‌ای را به اعضای شورای شهر تهران در دوره نخست و همچنین مدیران شهرداری در آن دوره ارسال کردیم و از آنها خواستیم خانه‌هایی را که در اختیارشان بوده به شهرداری تهران پس بدهند.

رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: این کار به طور منظم و مرتب انجام گرفت که البته برخی از اعضای شورای شهر تهران در همان مقطع اعلام کردند که 2 الی 3 ماه به آنها مهلت داده شود تا خانه‌های در اختیارشان را پس بدهند، که این مهلت داده شد و در نهایت چند نفری از آنها آپارتمان‌هایی که در اختیارشان بود پس دادند.

حناچی، میزبان شهرداران پس از انقلاب تهران در بهشت/نجفی هم آمد

چمران با تاکید بر اینکه در شورای دوم، سوم و چهارم تهران و همچنین شهرداری تهران در این ادوار هیچ خانه و ماشینی در اختیار مدیریت شهری قرار نگرفته است که بخواهند آن را پس بدهند، گفت: ما در روزهای پایانی شورای چهارم تمام اتومبیل‌ها و خانه‌هایی را که قانونی و به صورت استیجاری در اختیار مدیران شهری بود را به شهرداری تهران برگرداندیم.

وی گفت: البته اعضای شورای شهر تهران خانه‌ای نداشته‌اند و تنها تعدادی اتومبیل در اختیارشان بود که همان اتومبیل‌ها نیز در پایان دوره چهارم پس داده شد.

رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به اظهارات مطرح شده توسط شهردار تهران بیان کرد: البته در این زمینه مشخص نیست که مقصود آقای شهردار چه دوره‌ای از مدیریت شهری است، که پیشنهاد می‌شود به صورت شفاف و روشن در این زمینه اظهار نظر کنند.

چمران همچنین با اشاره به این که در یک سال گذشته از شورای پنجم نیز بنده با آقای محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران و البته تعدادی از اعضا شورای شهر تهران به صورت تلفنی صحبت کرده‌ایم، گفت: در هر جایی که نیاز بوده است، بنده موضوعاتی را نیز مطرح کردم و در ادامه نیز چنانچه نیاز باشد کمک خواهم کرد چرا که منافع مردم مهمتر از هر چیز دیگری است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/10/19
یعنی خانه متعلق به من شده و دیگه هیچ ربطی به شهرداری نداره !
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/10/19
چرا اسامی افراد اعلام نمی گردد
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1397/10/19
چوب و که برمی‌داری گربه دزده .... خخخخخ
Canada
12:44 - 1397/10/19
وقتی شما بگوئیدچنین چیزی نیست یعنی حتما هست شک نکنید.
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/10/19
آخی.....همه ی مسئولین ما در فقر و خانه های اجاره ای زندگی میکنند پس اینهمه دزدی واختلاس حتما کار دشمن است
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/10/19
من نمیدونم کی درست میگه کی دروغ اینا به خودشون هم رحم نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1397/10/19
هر وقت انکار کردن بدونید عینه واقعیته. همه رو صاحب شدن
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1397/10/19
یعنی تساحب کردن آن خانه ها دیگر مال شهرداری نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج