مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی
۸۲۰۷۴۲
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
۱۰۱۱۵ 
تصور اکثر مردم از خانه ستاره های مشهور جهان، قصری بزرگ و لوکس است اما آنچه ما از بیرون می بینیم، با آنچه درون خانه آنهاست، زمین تا آسمان فرق دارد. برخی از ستاره ها هستند که با وجود خدمتکارهای تمام وقت، باز هم خانه ای شلوغ و بهم ریخته دارند، در حالی که برخی دیگر حتی با وجود فرزندان و مشغله های زیاد، همیشه خانه شان تمییز مرتب است.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: تصور اکثر مردم از خانه ستاره های مشهور جهان، قصری بزرگ و لوکس است اما آنچه ما از بیرون می بینیم، با آنچه درون خانه آنهاست، زمین تا آسمان فرق دارد. برخی از ستاره ها هستند که با وجود خدمتکارهای تمام وقت، باز هم خانه ای شلوغ و بهم ریخته دارند، در حالی که برخی دیگر حتی با وجود فرزندان و مشغله های زیاد، همیشه خانه شان تمییز مرتب است. اگر دوست دارید مادران شلخته و مرتب هالیوود را بشناسید، در ادامه با ما همراه باشید.

بریتنی اسپیرز

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

بریتنی اسپیرز زندگی پر از فراز و نشیبی داشته اما خوشبختانه این روزها حالش بهتر است. در گذشته عکس های زیادی از خانه بهم ریخته او در اینترنت منتشر شد که عکس العمل های زیادی را به راه انداخت. عکس های بریتنی همیشه در 2 حالت دیده می شود: او یا با لباسی زیبا و موهایی آراسته و آرایشی مرتب در مکان های عمومی ظاهر می شود، یا این که وقت کافی برای این کار ندارد و اهمیتی هم نمی دهد که دیگران در مورد او چه فکری می کنند. او ادعا می کند که در مورد رسیدگی به خانه اش نیز چنین است. با وجود مشغله کاری و فرزندان، او ترجیح می دهد که وقت اش را به جای تمییز کردن خانه، روی کارهای مهمتری صرف کند.


مگان فاکس

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

مگان فاکس یکی دیگر از ستاره هایی ست که خانه بهم ریخته ای دارد. او ادعا می کند از زمانی که مادر شده، به بسیاری از کارهای خانه اش نمی رسد. البته این روزها تصمیم گرفته که وقت اش را به جای کار صرف خانواده اش کند، شاید دلیل آن کامنت های زیادی ست که در مورد وضعیت خانه اش از مردم دریافت کرده است. البته او همیشه مورد هجوم نقدهای منفی بوده، مثلا یکی از نقدهایی که علاوه بر وضعیت آشفته خانه به او می شود، موهای بلند پسرش است. شاید بد نباشد که مگان ابتدا موهای پسرش را مرتب کند سپس به خانه داری اش برسد.


جسیکا سیمپسون

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

جسیکا سیمپسون یک بار اعتراف کرد که پس از بازگشت از یکی از تورهایش، به اندازه 20 سبد رخت چرک ها لباس کثیف داشته، البته او خودش را مقصر بهم ریختگی خانه اش نمی داند. او با وجود 2 فرزند و مشغله کاری زیاد، وقت رسیدگی به خانه را ندارد. با تمام این بهانه ها، به ما ثابت شده که خود جسیکا آدم شلخته ای ست، به عنوان مثال یکی از خدمتکارانش اعتراف کرده که دائما در حال جمع کردن موهای جسیکا از روی زمین است. 


کیم کارداشیان

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

کمد لباس های کیم کارداشیان همیشه بهم ریخته است. البته مقصر او نیست، با وجود هزاران دست لباسی که او دارد، مرتب کردن آنها نیز کار ساده ای نیست. کیم کارداشیان عاشق خرید است. او هر بار که به بیرون از خانه می رود، با دست پر باز می گردد، بنابراین طبیعی ست که وقت برای مرتب کردن آنها کم بیاورد. البته خود کیم از این مسئله ناراحت نیست. او حتی در این شرایط، از فرصت استفاده کرده و برای دیده شدن در شبکه های اجتماعی عکس هایی از اتاق بهم ریخته اش را منتشر می کند.


آنجلینا جولی

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

در سال 2008 بود که عکس هایی از خانه لوکس اما بهم ریخته آنجلینا جولی در شبکه های اجتماعی منتشر شد و غوغا آفرید. قبل از جدایی آنجلینا از برد پیت، این دو ستاره عادت داشتند که اواخر هفته در خانه شان میهمانی برپا و تا می توانند بریز و به پاش کنند. بهم ریختگی خانه آنها به حدی بود که خدمتکاران کل هفته بعد را به تمییز کردن خانه اختصاص می دادند. به گفته یکی از خدمتکاران، کودکان روی دیوار خانه نقاشی می کردند، جعبه های پیتزا زیر مبل ها رها شده بود و خلاصه هیچ چیز سر جایش نبود. شاید حال که او از برد پیت جدا شده و فرزندانش نیز بزرگ تر شده اند، خانه او هم سر و سامان بیشتری گرفته باشد.


کورتنی کارداشیان

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

کورتنی کارداشیان هم مانند خواهرش کیم، کمد لباس های ریخت و پاشی دارد. او یک عکسی را در اینستا از خود منتشر کرده بود که در بک گراند، اتاق بهم ریخته او نمایان بود. همین باعث شد که هواداران او به سمت اش هجوم ببرند و او را به خاطر اتاق بهم ریخته اش سرزنش کنند. ما تعجب می کنیم که با وجود خدمه هایی که در خانه های آنها کار می کنند، چرا باید همیشه اینطور بهم ریخته و شلوغ باشد؟!


ریس ویتسپون

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

حال که از ستاره های شلخته هالیوود حرف زدیم، بد نیست که یادی هم از ستاره هایی که همیشه خانه ای مرتب و تمییز دارند، یاد کنیم. یکی از این ستاره ها ریس ویتسپون است که ذاتا آدم مرتبی ست. او می گوید که دوست دارد در خانه ای تمییز و مرتب زندگی کند، نه خانه ای که هر طرف سر می چرخانیم، کثیف و شلوغ است. «من از این که کشوها، به خصوص کشو جوراب ها، را مرتب کنم، لذت می برم. زمانی که در خانه هستم ترجیح می دهم که وقتم را به تمییز کردن خانه اختصاص دهم تا کارهای دیگر.»


گوئینت پالترو

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

گوئینت و ریس دوست های صمیمی هستند، شاید به این علت که در مورد تمییزی خانه اشتراک نظر دارند. گوئینت یک آدم کمال گراست. در خانه او همیشه همه چیز باید سر جایش باشد. او عاشق سبک مینیمالیست است، از این رو از شلوغی خوشش نمی آید. او اعتراف کرده که اگر خانه اش بهم ریخته باشد تمرکز روی هیچ کاری ندارد.


کلویی کارداشیان

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

کلویی کارداشیان، برخلاف خواهرانش، در خانه داری مهارت بالایی دارد. او حتی در شو تلویزیونی واقع نما «پا به ‌پای خانواده کارداشیان» همیشه در حال مرتب کردن خانه بود. او دوست دارد که خانه اش از تمییزی برق بزند. به گفته خودش: «من متولد ماه تیر هستم و اعتقاد دارم که تیر ماهی ها به تمییزی اهمیت زیادی می دهند.»


شالیز ترون

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

شالیز ترون یکی از ستاره هایی ست که با وجود فرزند، به کارهای خانه اش هم می رسد. او خودش یک بار گفت: «اگر بدانم که خانه ام بهم ریخته، شب ها خوابم نمی برد. هر چیزی باید سر جایش باشد.» اگر چه شارلیز ترون با خدمتکارانی که دارد، خانه اش همیشه مرتب است اما حتی اگر آنها را نداشت، باز هم خانه اش کثیف و بهم ریخته نبود.


کری واشینگتن

مادران شلخته در مقابل مادران مرتب هالیوودی

خانه کری واشینگتن واقعا دیدنی ست. خانه اش ترکیبی از سبک سنتی و مدرن طراحی شده است. جدا از زیبایی، او به تمییزی خانه اش نیز اهمیت زیادی می دهد. اگر چه او تمام کارهای خانه اش را خودش انجام نمی دهد، اما سعی می کند حواس اش به همه چیز باشد تا وسیله ای در خانه اش جابه جا نشود. کری 3 فرزند دارد اما با این حال خانه اش همیشه مرتب است.

 

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1397/10/27
با این همه خدمتکار شلخته بودن خوش یه هنره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
شلخته هارو ببین
فقط جلو اینه نشستن و بلدن
خب اول ب زندگیت برس
Germany
21:52 - 1397/10/27
من که یه خانم شاغلم و تا ۶ شب سر کارم و درس هم می خونم خونه ام هیچ موقع تمیز نیست تازه بچه هم ندارم. مگه از این مهمون به اون مهمون مجبور شم یه کم مرتب کنم... اینا که با اینهمه دغدغه و مشغله جای خود دارند...خصوصا که بعضی هاشون اصلا خدمتکار ندارن...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
آخیش خیالم راحت شد،
فکر میکردم فقط منم که شلخته هستم
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1397/10/28
بریتنی اسپریز و جسیکا سیمپسون اصلا قیافشون داد میزنه شلخته و کثیفن...
حس بدی میدن به آدم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
تازه بریتنی پاهاشم بوی خیلی بدی میده یبار تو هواپیما ابروش رفت
United States
11:29 - 1397/10/28
کلوئی گفته تیر ماهی به تمیزی اهمیت می دن :)))))))))))
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1397/10/29
اکثراً خانومهایی که بیرون خیلی شیک و خوش لباسند ,خونه زندگیشون شلخته و افتضاحه.من خیلی خانومهای این تیپی دیدم
پاسخ ها
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
الکی؟خخخ
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
منم برعکسشو زیاد دیدم
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1397/10/30
چه حرفها.. ما خانمهای شاغل معمولی هم وظیفه نداریم خونه زندگی رو مرتب کنیم چه برسه به این زنهای موفق و قدرتمند که میلیونها دلار ثروت دارن و هیچ نیازی ندارن وقتشون رو صرف کارهای مسخره ای مثل مرتب کردن خانه بکنند.. این کلیشه های زن شلخته و زن مرتب دیگه قدیمی شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱
خونه باید همیشه مرتب باشه چون توی اون خونه زندگی میکنی من خودم شاغلم با مهمونای زیاد باید بتونم مدیریت کنم اوضاع خونه رو این دیگه ربطی به کلیشه ای بودن نداره
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1397/11/01
تمیزکردن خونه خیلی حوصله میخواد
ب خصوص اگه همسر شلخته ای داشته باشی
کلافه شدم
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1397/11/07
عاشقتم شارلیز ترون ، خیلی دوستش دارم ،خوشالم که مثل خودم وسواس تمیزی داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج