عدالت به سبک کی‌روش؛ هر دفاع کناری ۲ بازی!
۸۲۲۵۶۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
۵۰۲۰
میلاد محمدی و رامین رضاییان شب گذشته در ترکیب اصلی حضور داشتند و کی روش وریا و حاج صفی را نیمکت نشین کرد.

ورزش سه: تیم ملی ایران عمان را در حالی شکست داد که دو مدافع کناری تیم، نفوذهای بی شماری را انجام دادند و بارها با حرکت سرعتی خود و سانترهایشان روی دروازه عمان خطر ایجاد کردند. کارلوس کی روش در بازی قبلی مقابل عراق از زوج دیگری در پست دفاع راست و چپ استفاده کرد؛ در آن بازی وریا غفوری و میلاد محمدی در ترکیب اصلی بودند و رضاییان و حاج صفی روی نیمکت حضور داشتند.

نکته جالب این که در 2 بازی اول هم ایران مدافعان کناری متفاوتی را در ترکیب خود داشت. در بازی با ویتنام وریا غفوری و احسان حاج صفی بازی کردند و در مقابل یمن نیز رامین رضاییان و حاج صفی در ترکیب اصلی بودند.

عدالت به سبک کی‌روش؛ هر دفاع کناری ۲ بازی!

به عبارتی 4 دفاع کناری تیم ایران در جام ملت های آسیا هر کدام 2 بار بازی کرده اند و باتوجه به نمایش خوب و همچنین تغییرات مداوم از سوی سرمربی تیم ملی، هیچ کدام حاشیه امنیت و تضمینی برای بازی ندارند.

در مقابل چین باید دید آیا میلاد محمدی برای سومین بار متوالی به میدان می رود و احسان نیمکت نشین می شود یا کی روش از گزینه تجربه در سمت چپ دفاعی اش بهره می برد. همچنین در سمت راست وریا غفوری و رامین رضایان رقابت سختی باهم دارند و باید در تمرینات خود را به سرمربی پرتغالی اثبات کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج