آشنا: سخنان روحانی درباره حجاب نامتعارف نبود
۸۲۳۸۳۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹
۵۹۴۰ 
مشاور رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: حرف های اخیر آقای روحانی خارج از دیدگاه متعارف به حجاب و چارچوب دیدگاه های شهید مطهری نبود.

خبرگزاری ایرنا: مشاور رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: حرف های اخیر آقای روحانی خارج از دیدگاه متعارف به حجاب و چارچوب دیدگاه های شهید مطهری نبود.

حسام الدین آشنا در رابطه با واکنش ها به صحبت های اخیر رئیس جمهوری، اظهار داشت: در چنین شرایطی (زمانی که صحبت ها تحریف می شوند) رسانه ها وظیفه دارند که صحبت های رئیس جمهوری را به صورت کامل پوشش دهند تا از تحریف جلوگیری شود.

وی افزود: باید صحبت های رئیس جمهوری را به صورت کامل منتقل کرد. کسانی که به بزرگان دسترسی دارند و مطالب مدنظر را در اختیار آنان قرار می دهد، در انتقال صحبت ها دقت را رعایت کنند.

مشاور رئیس جمهوری تصریح کرد: سخنان آقای روحانی در وزارت ارتباطات باید در چارچوب دیگر سخنان وی فهم شود. روشن است که آقای روحانی هیچ مطلبی را خارج از چارچوب دیدگاه متعارف نسبت به حجاب بیان نکرد و صحبت های وی خارج از دیدگاه های شهید مطهری نبود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه اول بهمن در وزارت ارتباطات صحبت هایی در رابطه با حجاب و رسانه ها مطرح کرد که باز نشر تقطیع شده این صحبت ها با واکنش هایی همراه بود.

پس از انتشار این واکنش ها دفتر رئیس جمهوری با صدور اطلاعیه ای درباره سخنان وی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: انتظار می رود هرگونه روایت یا قضاوت در مورد این سخنان با مراجعه به متن سخنرانی صورت پذیرد و افراد تحت تاثیر روایت های غیر مستقیم یا تحریف و تقطیع شده ای که گاه با انگیزه ای سیاسی و تخریبی از سوی برخی جریان ها صورت می گیرد، واقع نشوند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Germany
20:16 - 1397/11/04
خدا ازت نگذرد نا اشنا جیره خوار
United Arab Emirates
21:09 - 1397/11/04
فکری به حال مردم بدبخت بکنین
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1397/11/04
چی چی میگی؟؟
مگر مردم را بی عقل فرض کردید که هر روز یک دروغ جدید سرهم می کنید؟؟ اصلا بگید فوتوشاپ بوده و خلاص.
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1397/11/04
برای ما حدود واحکام الهی مهمه نه نظر مطهری و روحانی چرا نظر صریح قرآن و وحی الهی در سوره نور وسوره احزاب در خصوص حجاب زنان توجه نمی‌شود چ ا برای خوشایند چند غربزده که هیچ آشتی در این چهل سال انقلاب اسلامی نداشتند و حالا صداشون هم طلبکارانه بیشتر شده توجه می‌شود ولی به قاطبه ملت مومن توجه نمی‌شود چرا؟
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/11/04
ضمن احترام نظرمراجع ،،،جناب روحانی چیزتازه ایی نگفت..همان نظردین رو به زبانی دیگربیان نمود..چه کنیم که دینمان بدجورسیاسی شده!!؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/11/04
واقعا چه کشوری داریم که آشنا نظر میده
Iran, Islamic Republic of
04:10 - 1397/11/05
به جای حل مشکلات مردم هر روز با یه سوژه الکی رسانه ها رو مشغول کنید تا مردم سرگرم باشن و شماها هم به گند کاری هاتون ادامه بدید
خدا لعنت کند دروغگو یان و ظالمان را
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1397/11/05
به روباه گفتند شاهدت کیه گفت دمم،،،،،،،،،
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1397/11/05
جناح زورگو با « میزان رای ملت است » مشکل دارد ، و مدام تبصره به ان اضافه می کند چه برسه به دیگران ، به این میگن «انحراف » ما وارثان هزاران انحراف و منحرف هستیم .
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1397/11/05
حالا یکی آمده یک خبطی کرده آینها مشغول ماله کشی اند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج