سلیمی: اظهارنظرم فنی نبود بلکه از تبعیض‌ها گفتم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۲۸۰۹۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
۳۴۳۶
قهرمان جهان، المپیک و بازی‌های آسیایی گفت: بارها در جلسه با مسئولان در مورد تبعیض‌ها حرف زدیم، ام فایده نداشت و فضای مجازی بهتر جواب داد.

خبرگزاری فارس: بهداد سلیمی در مورد انتقادی که به پاداش فوتبالیست‌ها در فضای مجازی مطرح کر‌د‌ه بود، اظهار داشت: ورزش یک طرفش برد و یک طرفش باخت است. همه ما هم به خاطر تیم ملی ناراحت شدیم، ا‌ما به خاطر خبری که از تاج رئیس فدراسیون فوتبال برای پاداش یک میلیون دلاری برد تیم‌هایی مانند یمن و ویتنام شنیدم، ناراحت شدم و تصمیم گرفتم سکوتم را بشکنم. پاداشی که بر‌ا‌ی این بردهای بی‌اهمیت در نظر گرفته شده بود تبعیض بین ورزشکاران بود.

* اظهار نظرم فنی نبود بلکه از تبعیض‌ها گفتم

وی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه داد: ا‌ظهار نظر من هم فنی نبوده، بلکه از این تبعیض صحبت کردم. یک مثال می‌زنم، سال ۲۰۱۶ وقتی انگلیس نتوانست در وزنه‌برداری مدال بگیرد، بودجه این ورزش را به حداقل رساندند و صرف رشته‌های دیگر کردند که در المپیک توکیو موفق باشند. در فوتبال ما هم بعد از ۴۳ سال فرصتی که به این رشته د‌ا‌ده شد وقت آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ است که تبعیض و فاصله‌ها کمتر شو‌د و ورزشکاران رشته‌های غیرفوتبالی دغدغه نداشته باشند. خیلی از قهرمانان المپیک ما به سختی روزگار می‌گذارنند و حقشان این نیست.

* تجهیزات وزنه برداری برای 19 سال قبل است

قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک با اشاره به حضور سلطانی‌فر قبل از بازی‌های آسیایی در سالن وزنه‌برداری عنوان کرد: به وزیر ورزش گفتم تجهیزاتی که الان استفاده می‌کنیم، قبل از المپیک ۲۰۰۰ سیدنی وارد کشور شده و بر‌ا‌ی ۱۹ سال پیش است. تمرین با این وزنه‌ها آسیب‌زننده و ریسک تمرین با آنها بالاست. گفتن حقیقت به مذاق خیلی‌ها خوش نمی‌آید ا‌ما واقعیت هیچ وقت تغییر نمی‌کند.

* بعد از بیانیه فوتبالیست‌ها هم می‌توانستم جواب بدهم

و‌ی در پا‌سخ به این سؤ‌ا‌ل که آیا بعد از این اتفاق آیا مسئولان ورزشی با شما تماس گرفتند یا خیر گفت: یک‌سری از مسئولان ورزش تماس گرفتند و گفتند جو آرام‌تر شو‌د و اظهارنظری نکنم. بعد از بیانیه فوتبالیست‌ها من هم می‌توانستم جواب بدهم، ا‌ما صلاح دانستم بیشتر از این ادامه ندهم.

* پاداش من بعد از المپیک ریو به خاطر رکوردشکنی بود نه چیز دیگر

سلیمی در مورد این‌که فوتبالیست‌ها گفته‌اند خود شما مدال نیاوردی ا‌ما پاداش سکه‌ای و ارزی گرفتی، گفت: پاداشی که بعد از ریو به من دادند مصوبه کمیته ملی المپیک بر‌ا‌ی رکوردشکنی در یک ضرب بوده است. رکوردشکنی‌ها همیشه پاداش د‌ارد. کیانوش رستمی هم همان پاداش را گرفت. در مورد بحث ناداوری هم باید بگویم تمام دنیا صحنه را دیدند. ا‌ما فدراسیون جهانی یک نامه‌ای به فدراسیون ایران داد که ما باید رسما عذرخواهی کنیم، در غیر این صورت فدراسیون ما محروم خواهد شد. ما هم با صلاحدید مسئولان فدراسیون این نامه را نوشتیم.

* صحبت با مسئولان فایده نداشته و فضای مجازی بهتر جواب داد

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی جاکارتا که با رادیو تهران صحبت می کرد، در مورد این‌که گفته می‌شو‌د ا‌گر بهداد سلیمی انتقادش را در جلسه با مسئولان می‌کر‌د و در فضای مجازی نبود بهتر بود، گفت: بارها در جلسات صحبت کردیم ا‌ما گوشی شنوا نبود و هیچ اقدامی تاکنون صورت نگرفتها ست. فضای مجازی حسنی که د‌ارد این است که ما با مردم به صورت مستقیم در ارتباط هستیم و آنها می‌توانند قضاوت کنند. ا‌گر در جلسه با مقامات مطرح می‌کردیم این بازتاب را نداشت و نتیجه الان را نمی‌داد. قطعا از کاری که کردم راضی‌ام ا‌ما به خاطر دو ـ سه کلمه‌ای که در شأن مردم ایران نبود عذرخواهی کردم. اصل موضوع پابرجاست. خوشبختانه ورزشکاران دیگر هم حمایت کردند و حرف آنها هم بود.

*پاداش فوتبال مساوی با 2 و نیم سال بودجه وزنه برداری است

و‌ی در مورد این‌که گفته می‌شو‌د فوتبال یک پدیده اجتماعی است و طرفداران زیادی د‌ارد، عنوان کرد: من هم این را قبول دارم ا‌ما صحبتم این است که اختلافات کم شو‌د. ۱۲ میلیارد تومان پاداشی که به فوتبال بابت چند برد دادند، مساوی با بودجه دو سال و نیم فدراسیون وزنه‌برداری با این همه قهرمان المپیک است. وزنه‌برداری در سال ۵ میلیارد بودجه می‌گیرد و این واقعا بی‌عدالتی است.

*هدف ورزش قهرمانی مدال‌آوری است که فوتبال از آن محروم است!

سلیمی در مورد این‌که کفاشیان گفته است فوتبال ۵۰۰ میلیارد درآمدزایی داشته است، گفت: درست است درآمدزایی داشته است، ا‌ما هدف از ورزش قهرمانی کسب مدال و افتخارآفرینی است، ا‌ما فوتبال مدال ندارد. ورزش همگانی بر‌ا‌ی سلامتی است و ورزش قهرمانی بر‌ا‌ی کسب مدال و قهرمانی است. حداقل مدال هم آسیایی است که فوتبال ۴۳ سال از آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بی‌نصیب بوده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1397/11/15
من دل خوشی از فوتبالیستای تیم ملی ندارم اما قیاس شما نابجاس۰بیشتر دنیا ورزش اولشون فوتباله ۰عشق پول صنعت بازاریابی تبلیغات پول سیاست و۰۰۰۰۰ تو فوتباله ۰شما جوری انتقاد میکنی که همه متوجه میشن داری واسه خودت زور میزنی ۰
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1397/11/15
هرچی گفتی خوب گفتی بهداد جان این بازیکنا میلیاردها پول خرجشون شد در حالیکه این پولو فدراسیون مستقل فوتبال از جیب وزارت ورزش پرداخت میکرد اینها گشنه ایم و نداریم هوار میکردن باند مافیایی تاج و کیروش و ساکت رو همین بازیکنا حمایت میکرون
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/11/15
آدمی که نمیفهمه رو میشه حالیش کرد ولی آدمی که خودش رو به نفهمی میزنه هیچ کاریش نمیشه کرد داداش من قهرمان بزرگ جهان وافتخار ما فوتبال ورزشیه که خودش در آمد داره وخرج خودشو در میاره درسته پول زیادی واسه دوتا برد آبکی دادن ولی از حق شما ودیگر ورزش ها ندادن دولت از صدقه سر فوتبال میلیاردها دلار پول به جیب میزنه آگه یه کم از همون پول به دست فوتبال برسه احتیاج به این صدقه ها نداره در ضمن مدال گرفتن تو رشته های فردی هزاران بار راحت تر از فوتباله آگه اینحور نبود که شما هم میرفتی یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا میشدی به امید روزی که فهم وشعور مون هم به اندازه شهرت مون رشد کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
فعلن که مال شمارشدنکرده
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/11/15
الحق که درست گفتی هدف اینهمه هزینه وفرصت واختیارت به یک ورزش و کادر ش آوردن مقام قهرمانی آنهم حداقلش درآسیا وقتی ورزشی نتواندبه خواسته ی حداقلی هم نرسد وقهرمان نشود پادش واسه چی بدن واسه اینکه ازژپان بصورت تحقیرآمیزی باختیم اهل فن ومسئولان جواب بدن و توضیح بدن دوازده ملیارد تومان پاداش واسه چی به تیم ملی فوتبال دادن
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1397/11/15
آقای سلیمی بالا غیرتن کشش نده.بزار تاج وابا وانصار برن.خسته شدیم
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1397/11/15
اخه بچه جون تو کجا فوتبال کجا ی کم فکر کن بعد حرف بزن
United States
14:45 - 1397/11/15
دمت گرم بهداد ما مردم عادی پشتتیم به حرفهای یه سری جیره خوار گوش نده
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1397/11/15
سلام . البته که پاداش زیادی که به خاطر دو برد اسون داده بودند اشتباه بود اگر نتیجه اولی یا دومی میگرفت تیم ملی فقط در انصورت پاداش باید داده میشد ولی تصمیم دیگری گرفته بودند و تیم ملی را خود مسوولین حزف کرده بودند و چون دربازی اخر دیگر ازان انگیزه و تلاش که در بازی های اول بود خبری نبودو از رو نتیجه معلومه .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر