انتقاد تند یک بازیگر از منتقد «هفت»
۸۲۸۵۳۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
۴۳۹۶
صحبتهای اخیر مسعود فراستی منتقد ثابت دور جدید برنامه سینمایی «هفت» مبنی بر اینکه اصلا تلویزیون نگاه نمی کند، با انتقاد تند مجید واشقانی مواجه شد.

بانی فیلم: صحبتهای اخیر مسعود فراستی منتقد ثابت دور جدید برنامه سینمایی «هفت» مبنی بر اینکه اصلا تلویزیون نگاه نمی کند، با انتقاد تند مجید واشقانی مواجه شد.

انتقاد تند یک بازیگر از منتقد «هفت»

این بازیگر در اینستاگرام خود نوشت:«تو که ازتلویزیون بدت میاد بیخود میکنی میای تلویزیون! دیشب وقتی میز نقد پخش میشد آقای قطبی زاده اشاره کردن که تلویزیون نگاه میکنن. این گفت که به غیر از فوتبال نمیبینی و هر چه اصرار کرد که میبینه این مخالفت کرد. در ادامه وقتی آقای فهمیم اشاره کردند که سریال تماشا میکنن این دوباره با همین قدر تعجب که در عکس میبینید پرسید سریال ایرونی میبینی؟؟؟!!!

واقعا دیدن سریال ایرانی اینقدر تعجب داره؟

تو که دم از وطن پرستی و مخالفت با سیاه نمایی میزنی و اونجا واسه خودت با همین کلمات موج سواری میکنی و پز مخالفت با هر گونه سیاه نمایی و غرب زدگی و میدی، رو آنتن تلویزیون میشینی و از دیدن سریال ایرانی تعجب میکنی؟دیگه سیاه نمایی بیشتر از این؟ پول بیت المال و میگیری میکنی تو جیبیت رو آنتن رسانه قدر و منزلت سریال همون رسانه رو لگد مال میکنی؟ سریال ایرونی میبینی؟؟!

خب بگو …تو بگو سریال ایرونی نبینیم چی ببینیم؟ ترکی نگاه کنیم؟ امریکا جنوبی دوست داری؟ کره ای حال میکنی؟بریم gem نگاه کنیم یا سریال farsi 1 ? تو که تمام پز و ادات اینه که خیلی حال میکنی هیچ کس و نمیشناسی و اسم هیچ کی و نشنیدی. ماه عسل و ۵ دقیقه بیشتر ندیدی. پس تو تلویزیون چیکار میکنی؟ چرا هر بار صدات میکنن سینه خیز میری تا تلویزیون؟ البته اشکال از تو نیست اشکال اینه که معلوم نیست کی انقدر به تو رووووو داده که رو آنتن رسانه بشینی و زیراب برنامه هاش و بزنی. کسی هم یقه تو نگیره…

اگه این تلویزیون نبود که کی تو رو میشناخت. ساعتها و هزاران دقیقه افتادی رو این تلویزیون و به زمین و زمان توهین کردی که معروف بشی. البته انقدر باهوشی که میدونستی هیچ وقت با محبوبیت معروف نمیشی. پس گفتی انقدر منفور میشم که معروف بشم. در این مورد قابل تحسینی! اگه هر کی رو آنتن این حرف و زده بود که بارها و بارها سریالا و برنامه های تلویزیونی و کوبیدی، الان خونه نشین بود ولی تو معلوم‌نیست از کجا اومدی که میتونی به رسانه یک ملت هم توهین کنی اونم تو خود رسانه کسی هم پیدا نشه بگه بالاچشمت ابروئه.

البته بازم بهت نمیشه ایراد گرفت منتقد نمایی که بدون اینکه فیلم ببینه میشینه ساعتها فیلم ندیده رو نقد میکنه این کار ازش بعید نیست! تو که فیلم و ندیدی که بدونی چرا اسمش سمفونی نهم ؟ چرا هفتم و هشت و ده نیست و جالبه که همکارت مچتو میگیره. این جور توهین به یک رسانه ازت دور نیست. البته رووت زیاد تر از اونیه که با این نوشته ها اذیت بشی.تو خوابم نمیدیدی که این همه بازیگر و کارگردان و تهیه کننده ازت حرف بزنن که زدن»!

انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/11/16
حالا چون شما سریال بازی میکنی جوش آوردی سلیقه ست دیگه شاید خوشش نیاد از تلویزیون
پاسخ ها
فریبرز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
حرف مفت زدی ،
خوب راست میگه ، کسی که از تلوزیون خوشش نمیاد چرا جلوی دوربینش اینقدر ظاهر میشه ؟
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/11/16
این فراستی رو یه عده معلوم الحال بزرگش کردن.و الا سریالهای ایرانی کم از خارجی ندارن.درسته این اواخر محتوا نداره ولی سالهای قبل سریالهای فاخری داشتیم.
اقای فراستی فقط پز . جز هیچکاک کسی رو قبول نداره .
احتمالا اثار دیویچ لینچ . فینچر .ریدلی اسکات .اسکورسیزی و ....رو ندیده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
تو واقعا همون داری تو فضا سیر میکنی
مریخ نورد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
اره فدات شم تو فضا سیر میکنم.مشکلی داری بی نام و نشان؟
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1397/11/16
احسنت به شجاعت مجید واشقانی عزیز و دوست داشتنی
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1397/11/16
جناب واشقانی عزیز من خودم برنامه را دیدم یک نظر شخصی را برچسب به انتقاد نزن دوست من!!!چرا هر کس تو کشور حرف حسابی میزنه بهش حمله می شه!!!شما چاره ای برای پوشش دوستان خود کنید که جشنواره ها را با مدلینگ اشتباه گرفته اند و در تصویری از مفرحی توام با بی دردی به دلیل دریافت دستمزدهای کلان و ناحق موج میزند!!!
پاسخ ها
فریبرز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
حرف بی ربطی زدی ،
حرفش حرف حساب است ، اگر از تلوزیون ایران خوشت نمیاد ببخود میکنی هی جلوی دوربینش ظاهر میشی .
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1397/11/16
این یارو خیلی قیافه داره همش هم تو تلوزیونه.
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/11/16
واقعا دمت گرم. عالی گفتی.
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/11/16
مجید من ومیدونم خیلی‌ها دوست دارن .پس تو باش تا باز هم از دیدن سریال هات لذت ببریم .رضا عطاران وخیلی از دوست داشتنی ها متاسفانه از تلویزیون رفتند
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1397/11/16
حتی وقتی داشتند فیلم نرگس آبیار (وقتی که ماه کامل میشود)رو بررسی میکردند اسم هوتن شکیبا بازیگر فیلم رک بلد نبود ولی تا دلتون بخواد کلمه ی عجیب تو حرفاش به کار میبره که سواد نداشته اش رو به رخ بکشه.
این آدم سرگذشت عجیبی داره...
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1397/11/16
متاسفم برای این آقا که اینقدر بی تربیته در هرجمله واشقانی چند کلمه هتاکانه با فرهنگ چاله میدونی موج می زنه بیچاره مملکتی که مجری و بازیگر پاچه خوار رسانه ایش اینگونه نظریات مخا لفین فیلم های ایرونی رو تخطئه میکنه هر چی میبینید همش عقده خشم بیتربیتی خود بزرگ بینی و چاپلوسی است
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1397/11/16
از فراستي اصلا خوشم نمياد ولي آدمهاي موفق وقتشونو با تماشاي تلويزيون تلف نميكنن. صدا و سيماي ما كه اصلا جذابيتي نداره!!
France
03:48 - 1397/11/23
چرااین هنر پیشه ها اینقدراز آقای فراستی بد میگن اگر از آنها تعریف کنه وازاین فیلم های سینمایی که واقعا بعضیهاشون آخرفیلم مخاطب راگیج مکنند وهیچ دردی ازجامعه عصبی این روزگاردوانمیکند تعریف کنه خوب آدمیه من فقط میتونم بگم که سوادش بیشر اراینهاست وتملغ گو نیست همین
فراستی مدرکشو از اروپا گرفته،شما چی؟
Iran, Islamic Republic of
05:38 - 1397/11/23
فراستی یه منتقده،که حرفاش تنده،نمیدونم چرابعضیا میسوزن از حرفاش و انتقاد پذیر نیستن
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1397/11/23
فقط میتونم بگم تلوزیون میشه پله شون بعد...میکوبن واقعاآخرشن
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1397/11/26
مرسی اقای واشقانی حرف دل ما رازدی. تو از تلویزیون به این جا رسیدی حالا میای خودتا از دیگران دست بالاتر میگیری همون خدا را شکر هیچی نشدی این همه توهین به. بازیگرا هو گارگردانها هو ووو چرا ممنوع التصویرش نمیکنن .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج