دیزنی در جستجوی جایگزین هیو جکمن
۸۲۸۷۷۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
۵۲۵۴
دیزنی در تلاش است که جایگزین هیو جکمن برای بازی در نقش ابرقهرمانی "ولورین" را پیدا کند.

سی نما: نام "هیو جکمن" با شخصیت "وولورین" در چندگانه‌ی "اکس-من" (X-Men) گره خورده، اما این بازیگر استرالیایی پس از فیلم "لوگان" (Logan) در سال ۲۰۱۷ برای همیشه با این نقش وداع کرد. به گفته‌ی "لورن شولر دانر" تهیه‌کننده‌ی چندگانه، حتی اضافه شدن این شخصیت به "دنیای سینمایی مارول" هم برای بازگرداندن جکمن به فیلم کافی نیست و دیزنی چاره‌ای جز جانشین ساختن او با بازیگری جوانتر ندارد.

دیزنی در جستجوی جایگزین هیو جکمن

دانر در مجمع منتقدین تلویزیونی در این باره می‌گوید: "هیو تنها برای دستیابی به فیزیک شخصیت، به سختی تلاش کرد، هر روز صبح ساعت چهار از خواب بیدار می‌شد و به سبب وضعیت طبیعی‌اش هر دو ساعت یکبار غذاهای پروتئینی مصرف می‌کرد، او را در کودکی کرم صدا می‌زده‌اند. وقتی به سن معینی برسید بدن دیگر با خواسته‌ی شما همراهی نمی‌کند. فکر می‌کنم اینکه جکمن بگوید "من در چنین مقطعی به سر می‌برم و دیگر از عهده‌اش برنمی‌آیم" منطقی باشد. اما این بدان معنا نیست که او نمی‌تواند در نقش وولورینی سالخورده‌تر بازگردد. هیچکس نمی‌داند در آینده چه پیش خواهد آمد."

با توجه به اینکه زمان دقیق ورود شخصیت‌های "اکس-من" به "دنیای سینمایی مارول" مشخص نیست و "کوین فایگی" قصد دارد در حال حاضر بر روی شخصیت‌هایی تمرکز کند که به صورت کامل در اختیار استودیوی مارول است، به نظر می‌رسد که در مورد شخصیت جدید وولورین هنوز تصمیمی قطعی اتخاذ نشده. دانر در مورد جستجو برای وولورین جدید می‌گوید: "راستش نمی‌دانم کوین [فایگی] چه ایده‌هایی در سر دارد. حتی نمی‌دانم که اصلاً ایده‌ای دارد یا نه. به نظر من کوین هنوز می‌خواهد با شخصیت‌های پرشمار فعلی سر و کار داشته باشد و بر روی آن‌ها تمرکز کند."

اگر بگوییم نام جکمن با نقش "وولورین" و در دهه‌ی ۲۰۰۰ با فیلم‌های "اکس-من" بر سر زبان‌ها افتاد، به او کم‌لطفی کرده‌ایم. فیلم‌های ابرقهرمانی دو دهه قبل وضعیت به کلی متفاوتی داشتند و بازیگران این ژانر را ستارگان جوان تشکیل می‌دادند. با موفقیت آثار ابرقهرمانی، نه تنها شاهد ورود اسامی بزرگتر بودیم، بلکه حتی حضور بازیگران جوان در این گونه فیلم‌ها سکوی پرتابی شد برای پروژه‌های مهم‌تر.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج