افشای مذاکرات محرمانه آمریکا و اروپا درباره برجام
۸۳۴۷۱۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۵
۶۷۵۰
پایگاه آمریکایی واشنگتن فری بیکن از مذاکرات محرمانه برخی مقامات امنیتی دولت ترامپ با اروپا برای حفظ برجام خبر داده است.

خبرگزاری مهر: پایگاه آمریکایی واشنگتن فری بیکن از مذاکرات محرمانه برخی مقامات امنیتی دولت ترامپ با اروپا برای حفظ برجام خبر داده است.

به گفته واشنگتن فری بیکن، مقاماتی در داخل دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با اجرای سیاست‌هایی از جمله صدور معافیت برای مشتری‌های نفت ایران و دسترسی تهران به بازارهای جهانی، در تلاش برای کاهش فشار تحریم‌های اقتصادی و نفتی علیه ایران، با هدف حفظ برجام هستند.

گفته شده اقدامات این مقامات آمریکایی برای کاهش فشارها بر ایران باعث شکل‌گیری اختلافات زیادی در داخل دولت ترامپ شده است.

در این گزارش همچنین به اقدامات برخی از اعضای دولت ترامپ اشاره شده که از طریق کانال‌هایی محرمانه با اروپا در تلاش برای حفظ برجام هستند، هرچند در مقابل، ترامپ، فشار زیادی را برای نابودی توافق هسته‌ای بکار بسته است.

این گزارش در پایان نتیجه می‌گیرد که فشار همین افراد در دولت ترامپ برای حفظ برجام به احتمال زیادی به اعطای معافیت بیشتر به خریداران نفت ایران منجر خواهد شد و همین روند فعلی تداوم خواهد داشت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
France
02:33 - 1397/12/04
دروغی دیگر از دروغ پردازی مهر، بسه این اراجیف تو خواب ببینید آمریکا برگرده به برجام. آخر خطه براتون...
Iran, Islamic Republic of
02:56 - 1397/12/04
دروغه.مشورین ترامپ عبارتند پمپئو و بولتون
Iran, Islamic Republic of
02:57 - 1397/12/04
خخخخخخخخخ الکی دلت خوش نکن دروغه .هیچ خبرگزاری اینو تیتر نکرده
Iran, Islamic Republic of
06:05 - 1397/12/04
اروپا و امریکا دیگه رگ مرگ ما را پیدا کردند و دیگر رها نخواهند کرد و افسار ما را هم که دادند دست آنها و قدرت پس گرفتن آن را هم ندارند د
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1397/12/04
هدف دشمن از انتشار اخبار متضاد و متناقض ، سردرگمی در سیاستی است که ، چشم مسئولان ان ، به دهن دشمن است ، « اونا خودشون میگن» کلمات اشنایی است که افرادبه اصطلاح تئوریسین ، برای توجیه رفتار اشتباه خودمیاورند .
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1397/12/04
چرا آمریکا با اروپا مذاکرات محرمانه برای حفظ برجام کرده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون برجام یک توافق باخت -- برد ، بنفع طرف مقابل است!!!!؟؟!!؟؟؟!/!؟؟؟؟؟...؟.؟!!!؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
04:22 - 1397/12/17
رگ مرگ ما را افراد تاژ به دوران بریده اند نه آمریکا کدام انسان احمق در جهان غیر از ایران حازرنند ملت بدبختی بکشد خود به دورانها زیر. عفور نماند مردم بیچهار ه شکمهای کرسنه خدایا خیانتکاران درون نابودکن مگر از ایران نرفتند به اوباما پیغام پدر ببرند تحریم سختتر از سخت علیه ایران وصل کن خدایا در قبر عزابشان را زیاد کن خیال راحت بود نمی میرم من از بی گانگان هرگز نلالم که هر کس برسر اورد اندوستان بود پس تاز به دوران رسید دیوار روی ما خراب کردند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج