محاکمه جوانی که دلال ارز را کشت
۸۳۵۱۷۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۸
۱۱۴۳۳
پسر جوان که به خاطر 3 میلیون تومان یک دلال ارز را به قتل رسانده پس از محاکمه در دادگاه کیفری تهران به قصاص محکوم شد اما توانست از خانواده مقتول رضایت بگیرد و از اعدام نجات پیدا کند.

روزنامه ایران: پسر جوان که به خاطر 3 میلیون تومان یک دلال ارز را به قتل رسانده پس از محاکمه در دادگاه کیفری تهران به قصاص محکوم شد اما توانست از خانواده مقتول رضایت بگیرد و از اعدام نجات پیدا کند.

این جوان صبح دیروز از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری تهران انتقال یافت تا این بار از نظر جنبه عمومی جرم محاکمه شود.

این جنایت سال 93 بدنبال درگیری دو جوان در ورامین اتفاق افتاد و با مرگ یکی از آنها به نام سعید عامل جنایت که وحید نام داشت خودش را به پلیس معرفی کرد.

صبح دیروز متهم که برای محاکمه از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شده بود در شرح ماجرا به قضات گفت: من فوق لیسانس رشته کشاورزی هستم وپدرو مادرم هم معلم هستند زمانی که دانشجو بودم سه میلیون تومان پول داشتم وچون قیمت ارز بالا و پایبن می‌رفت این پول را به یکی از دلالان ارز دادم تا دلار بخرد واز این طریق سودی عایدم شود اما این مرد حاضر به پرداخت سود نشد. روز حادثه به سراغش رفتم که با هم درگیر شدیم واو شروع به ناسزاگویی کرد اما چون خانواده آبروداری بودیم نتوانستم حرف‌هایش را تحمل کنم دهانش را بستم تا دیگر فحش ندهد اما چند لحظه بعد متوجه شدم دیگر تکان نمی‌خورد و خفه‌اش کرده ام.من از وقتی که بازداشت شده‌ام به زندانیان آموزش زبان انگلیسی می‌دهم و امیدوارم خداوند از گناهانم بگذرد.

در پایان محاکمه قضات دادگاه وارد شور شدند تا درباره متهم تصمیم بگیرند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
09:38 - 1397/12/05
یک نفر چیه باید تمام دلال ها رو کشت. دلال یعنی مرض دلال یعنی درد بی درمان دلال یعنی نجاست
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1397/12/05
باید روحانی و جهانگیری هم بخاطر ایجاد بی ثباتی ارزی در کشور محاکمه شوند........‌‌‌.‌
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1397/12/05
تمام مسببین این نابسامانی این مملکت را کشت کسانی که بجای ساده زیستی وآدم بودن پول پرستی ومال اندوری را اشاعه دادند واین همه دلال بوجود آوردند در کشور ما جز دلالی کاری نیست هیتلر دیگری باید ظهور کند وکوره آدم سوزی را روشن وتمامی عاملین بدبختی ملت را بریزد توی کوره وبسوزاند که تا دنیا دنیا دهان به دهان این کار تعریف شود تا در دنیا درس عبرت شود برای ظالمین
پاسخ ها
شهریار
Canada
۰۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
با چیزایی که شما میگی هیتلر جلوی شما لنگ میندازه
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1397/12/05
دمت گرم خوبش کردی عوضی را
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج