عاشوری: منشا یک سرو گردن بهتر از بودیمیر بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۳۵۷۰۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
۶۵۹۲
محسن عاشوری، مربی سابق تیم پرسپولیس قبول دارد که فوتبال پرسپولیس در هفته های اخیر با وجود باز شدن پنجره زمستانی و اضافه شدن بازیکنان جدید افت کرده است.

ورزش سه: محسن عاشوری در این باره می گوید: این نکته البته خیلی نگران کننده نیست به این خاطر که برانکو و دستیارانش فیلم بازی ها را مرور می کنند و حتما متوجه این موضوع شده اند و بی شک در تلاش هستند که از این بحران فرار کنند. تجربه ثابت کرده هیچ تیمی نمی تواند همیشه در سطح تاپ باقی بماند و بهترین بازی ها را به نمایش بگذارد.

دلیل افت پرسپولیس از چند زاویه قابل بررسی است. یکی شاید به سیاست های باشگاه برمی گردد. بعد از رفتن منشا باید بازیکنی بهتر از او به ترکیب تیم اضافه می شد اما بودیمیر به جمع سرخپوشان پیوست که به نظر من منشا یک سرو گردن از او بالاتر است. همان طور که اشاره کردم شاید اگر باشگاه از نظر مالی تحت فشار نبود می توانست بازیکن بهتری را به ترکیب اضافه کند.

خب بازیکنان داخلی که از تیم های دیگر به پرسپولیس آمده اند در حال تجربه فضای جدید هستند و حتما نیاز به زمان دارند. حضور در پرسپولیس اگر چه وسوسه انگیز است اما می تواند بر روی این بازیکنان فشار منفی ایجاد کند چرا که بازی در تیم پرسپولیس با تیمی چون سایپا فرق دارد. در پرسپولیس تماشاگر همیشه از بازیکن انتظار بهترین بازی و برد را دارد و بازیکن اگر نتواند خوب باشد تحت فشار قرار می گیرد.

بازیکنان جدید با درک این موضوع باید به تیم کمک کنند و البته برانکو حتما راهکارهایی برای خروج از این وضعیت دارد. می خواهم به یک نکته مهم دیگر هم اشاره کنم. تیم پرسپولیس در دور رفت بازی ها هم سخت می برد و این به این خاطر است که شناخت تیم ها از پرسپولیس زیاد شده و یک بار دیگر تکرار می کنم یک تیم بزرگ همیشه نمی تواند بهترین بازی ها را به نمایش بگذارد و بهترین نتایج را بگیرد. باید منتظر بمانیم تا برانکو بار دیگر شرایط تیم را تغییر دهد و تا آن زمان باید تیم را همراهی کرد.

محسن عاشوری که در حال حاضر سرمربی تیم دسته دومی خوشه طلایی است و تیمش در صدر جدول گروه الف قرار دارد و در آستانه صعود به دسته اول است در خصوص اعتراضات بازیکنان و کادر فنی به داور می گوید: در تیم ما چند بازیکن هستند که قبلا در لیگ برتر و لیگ یک بازی کرده اند. آنها ابتدای فصل در برخی از صحنه ها وقتی داور سهوا به ضرر ما سوت می زد به نیمکت نگاه می کردند و انتظار داشتند ما با حرکتی داور را متوجه اعتراض خویش کنیم.

البته من بیشتر کمک خود را به کنار خط می فرستم. به بازیکنان گفتم این رفتار اشتباه است و من دست به چنین کاری نخواهم زد و به کمک خود هم اجازه نخواهم داد وارد این جریان شود. بازیکن وظیفه اش در زمین فوتبال بازی کردن و پیاده کردن ایده های سرمربی است نه داد و بیداد بر سر داور. دیدیم که این اشتباه بزرگ چگونه در بازی با ژاپن بزرگ ترین ضربه را به فوتبال ملی زد. در حالی که ما می خواستیم بعد از چهار دهه در جام ملت ها قهرمان شویم.

متاسفانه در فوتبال ما داد و بیداد مربیان در کنار زمین تبدیل به یک سبک شده است! خنده ام می گیرد وقتی می گویند مربی ای موفق است که کنار خط داشته باشد! یعنی سر داور داد و بیداد کند. مربیان حتی گاهی دستیاران خود را قربانی اعتراض به داوری می کنند.

بدین صورت سرمربی به دستیار خود می گوید برو کنار خط و داد و بیداد کن و بعد از چند دقیقه ای این کمک است که اخراج می شود. اشتباه داوری وجود دارد و داور اشتباه می کند همان طور که من مربی اشتباه می کنم. من باید به بازیکنم فوتبال نوین یاد بدهم. اعتراض به داوری در فوتبال نوین جایگاهی ندارد.

محسن عاشوری که یکی از منتقدین سبک بازی تیم ملی در زمان مربیگری کارلوس کی روش بود در واکنش به این موضوع که آیا فوتبال دفاعی تیم ملی موجب شد تا دیگر تیم های آسیایی کارلوس کی روش را بخدمت نگیرند و در نهایت این مربی راهی کلمبیا شود، گفت: بعید می دانم این طور باشد.

شاید با او مذاکره شده باشد و شاید هم نشده باشد. فوتبال کلمبیا فوتبالی نیست که سطحش پایین تر از تیم های آسیایی باشد. این تیم در فاز تهاجمی تیم خوبی است و شاید به خاطر ایراداتی که در دفاع دارد دست به جذب کارلوس کی روش زده است.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1397/12/06
از لحاظ مالی تحت فشار بود و مهاجم ده میلیاردی گرفت؟
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/12/06
آقای عاشوری اگه منشا به درد بخور بود شک نکن برانکو بیرونش نمی‌کرد
پاسخ ها
تنها
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
دیز دیز
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1397/12/06
تازه اولشه ویسو فقط
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1397/12/06
اخه یه دلال چی حالیشه فقط جنجال بلده
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1397/12/06
الا منشا سه باری برای استقلال میدان میره بعنوان مهاجم چیکار کرد تا کل لیک بازی کنه اگر سه تا گل زد شما تعریف کنی ازشما های که نون به نرخ روز میخورین درباره برانکو نظر ندهید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر