فرشته کریمی: می‌خواستم به لیگ ایتالیا بروم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۴۰۵۷۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
۴۷۲۴
فرشته کریمی می گوید که قرار بود به تیمی از فوتسال ایتالیا ملحق شود و چند ماه نیز با آن ها تمرین کرد اما در آخر متوجه شد که تیم ایتالیایی فقط از اروپا می تواند بازیکن جذب کند.

ورزش سه: تیم ملی فوتسال ایران دو دیدار تدارکاتی برگزار کرد و یک شکست و یک پیروزی به دست آورد. یاران فرشته کریمی، در شرایطی بازی با روسیه را سپری کردند که کریمی موفق شد در هر دو بازی گلزنی کند. گل نخست او با کنترل فوق العاده و ضربه ای دیدنی به ثمر رسید و گل دوم نیز با شوتی مهار نشدنی وارد دروازه روسیه شد. باتوجه به همین موضوع گفتگویی با ستاره تیم ملی فوتسال بانوان انجام دادیم که در زیر می خوانید:

* کادرفنی از ما راضی است

ابتدا از فرشته کریمی درباره دو دیدار تدارکاتی با روسیه سوال پرسیدیم و او اظهار داشت: شاید باورتان نشود این تیمی که مقابل روسیه بازی کرد یک صبح و بعدازظهر با هم تمرین کرده بودند، یعنی دو جلسه تمرین داشتیم و تنها 5 نفر از تیمی که قهرمان آسیا شده در این تیم بود، مابقی همگی جوان بودند و این بار جوانانی که چندتا از آن ها برای اولین بار دعوت شده بودند و باید تمرین بیشتری انجام میدادیم.

البته همیشه گفتم نتیجه بازی های تدارکاتی اصلا مهم نیست. چه بازی اول که بردیم و چه بازی دوم. ولی مهم این است که کادر فنی از ما راضی باشد که فکر میکنم این اتفاق افتاده است.

او افزود: چه بازی اول که بردیم اصلا مهم نیست چه بازی دوم. ولی مهم این است که کادر فنی از ما راضی باشد که فکر میکنم این اتفاق افتاده است. از همه بچه ها راضی هستند و همین باعث می شود که در ادامه شرایط بهتری فراهم شود که با تمرینات بیشتر، قطعا میتوانیم بهتر هم کار کنیم.

* چرا بازی تیم بانوان اطلاع رسانی نمی‌شود؟

سوال بعدی درباره گل های زیبایی بود که کریمی در مقابل روسیه به ثمر رساند، وی در این خصوص گفت: گلزنی من واقعا برای خودم شیرین است و آن را دوست دارم و هر کسی دوست دارد تلاش هایی که می کند به نتیجه برسد و من هم با تلاش هایی که بچه ها می کنند توانستم گلزنی کنم؛ درباره گل من هم لطف دارید.

همچنین از فرشته کریمی درباره استقبال از بازی ایران و روسیه در ورزشگاه سوال کردیم و او توضیح داد: استقبال خیلی خوبی شد ولی ما در بازی با ایتالیایی که سال گذشته انجام دادیم کل سالن پر شده بود ولی متاسفانه برای این بازی اطلاع رسانی زیادی نشده بود و من در صفحه شخصی و چند نفر در فضای مجازی اطلاع رسانی کرده بودند و هیچ رسانه ای ( رسانه ملی که اصلا) درباره مکان و زمان این بازی ها اطلاع رسانی نکرده بود. اگر اطلاع رسانی می‌شد قطعا هواداران زیادی هم می آمدند.

* می خواهم به اروپا بروم

اما پرسش مهم، درباره بدون تیم بودن ستاره تیم ملی بانوان است. فرشته کریمی که در ایران تمام قله را فتح کرده، در پاسخ به این سوال گفت: به خاطر اینکه فکر می‌کنم هر چیزی که در کشور خودم بود را یاد گرفتم. امسال پیشنهادی از یکی‌از باشگاه های ایتالیا به من شد که واقعا دوست داشتم بروم و چیزهایی را از کشورهای دیگر مخصوصا اروپایی یاد بگیرم تا در آینده هم برای خودم هم برای اینکه بتوانم به جوانان دیگر یاد بدهم. واقعا خیلی شرایط و تصمیم سختی بود. من بدون تیم نبودم چون چندین ماه در این تیم تمرین کردم و بازی های تدارکاتی انجام دادم.

کریمی همچنین اضافه کرد: خداراشکر که که در این دوبازی روسفید شدم. به نظرم درست است که بازیکن بدون تیم نباید در تیم ملی باشد اما انتقاد منفی همیشه از روی حسادت انجام می‌شود و این یعنی من راهم را درست انتخاب کردم. من اصلا به آن ها فکر نمی‌کنم. انتقادات کادر فنی و برخی دوستان سازنده است که فقط به آن ها توجه می‌کنم.

او بار دیگر درباره همین انتقادات خاطرنشان کرد: من در این مدت حتی یک روز هم از تمریناتم و از بدنسازی ام نزدم و تمرینات تخصصی فوتسال را کار کردم. خدا را شکر که رو‌سفید شدم. این انتقادات بعد از دو گلی که به‌ روسیه زدم مطرح شد و قبلا فقط یکبار بود که حالا مهم نیست.

* فقط اروپایی می توانستند بگیرند

درباره دلیل منتفی شدن حضورش در تیم ایتالیایی و همچنین نام تیم ایتالیایی نیز پرسیدیم که فرشته کریمی با بی میلی نام تیم را نگفت اما توضیح داد: هر روزی که من در ایتالیا تمرین می‌کردم مثل یک مسابقه فینال آسیا بود. حتی من تا پای عقد قرارداد هم رفتم، اما نشد. متاسفانه آن باشگاه نمی‌توانست بازیکنی غیر از اتحادیه اروپا بگیرد. به همین دلیل نمی‌توانستم با ویزای ورزشی در ایتالیا حضور داشته باشم و باید با ویزای کار یا تحصیل اقدام می‌کردم.

* نگاه مردم به فوتسال زنان را تغییر دادیم

بحث بعدی در خصوص توجه بیشتر مردم به فوتسال زنان در سال های اخیر است. از کریمی پرسیدیم که دلیل این موضوع چیست و او گفت: نگاه مردم قطعا تغییر کرده و آن هم به خاطر عملکرد خودمان بوده است. دو سال پی در پی قهرمان اسیا شدیم و مردم حمایت بیشتری کردند. این احساس خیلی خوبی به آدم می دهد.

فرشته کریمی راجع به مسابقات پیش روی تیم ملی فوتسال بانوان نیز اظهار داشت: ما دو مسابقه با روسیه را انجام دادیم و اردوی بعدی فکر می‌کنم چهاردهم فروردین ماه است. اردوی برای مسابقاتی که ۹ می در روسیه برگزار میشود و سه تیم قدرتمند اروپایی، اسپانیا، پرتغال و روسیه به همراه ما که بهترین تیم اسیا هستیم در آن تورنمنت چهارجانبه دوستانه حضور داریم. باز هم می‌گویم بازی های دوستانه اصلا مهم نیست و ما فقط باید کارهایی که کادر فنی از ما خواسته را انجام دهیم.

* دوست دارم پدر و برادرم بازی ام را ببینند

این روزها درباره حضور زنان در ورزشگاه صحبت های زیادی مطرح می شود اما روی دیگر سکه نیز وجود دارد. فرشته کریمی از علاقه نسبت به بازی مقابل خانواده اش گفت و توضیح داد: این یک مسئله تکراری است و فکر می کنم شرایط در اینده خیلی بهتر شود؛ چون دیدگاه مردم و جامعه تغییر کرده است. وقتی این تغییر رخ داده مسئولین دیگر نمی‌توانند ممانعت کنند. من فکر می‌کنم اول از همه باید اتحاد خانواده هایی که دوست دارند بازی های فرزندانشان را ببینند اتفاق بیفتد و بعد این اتحاد به جامعه برسد.

وی افزود: من هم خیلی دوست دارم پدرم و برادرم بیایند و بازی من را ببینند و مطمئنم که این اتفاق میفتد.

* نتایج پرسپولیس را حتما دنبال می کنم

فرشته کریمی پیش تر از علاقه اش به تیم پرسپولیس پرده برداشته بود. از او پرسیدیم که باوجود تمرینات مداوم و حضور در اردوی تیم ملی، آیا بازهم بازی های پرسپولیس را دنبال می کند یا خیر؟ که کریمی گفت: راستش را بخواهید شرایط ما خیلی فشرده است و متاسفانه نمی توانم بازی های لیگ را خیلی دنبال کنم اما نتایج تیم پرسپولیس را همیشه دنبال می کنم و آرزوی موفقیت دارم.

خیلی ها اعتقاد دارند ورود پرسپولیس و استقلال به فوتبال و فوتسال بانوان می تواند شرایط آن ها را تغییر دهد و باعث جذب اسپانسر شود. فرشته کریمی نیز در این خصوص گفت: ورود پرسپولیس و استقلال جذابیت فوتسال بانوان را بیشتر می کند و باعث می شود اسپانسرهای بیشتری جذب لیگ شوند. در این صورت تیم ها نیز قدرتمندتر می شوند و به امکاناتشان اضافه می شود. بنابراین فکر کنم در این صورت پیشرفت قابل توجهی به وجود بیاید.

سوال پایانی این بود: چه اتفاقی در فوتبال بانوان در سال 98 می تواند فرشته کریمی را خوشحال کند؟ که خانم گل فوتسال بانوان گفت: ما مسابقاتی در سال 98 نداریم، دوست دارم چند بازی دوستانه با تیم های قدرتمند برگزار کنیم. همچنین خیلی دوست دارم به جام جهانی اعزام شویم. از مسئولین می خواهم ما را حمایت کنند، هدف ما بالا نگه داشتن پرچم ایران و افتخار آفرینی برای کشور است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1397/12/19
لیگ افغانستان مناسب تر است.
France
07:32 - 1398/04/01
دختر خوب وباشخصیت به هر مقامی در فوتسال برسی حقته امیدوارم آنقدر پیشرفت کتی که اتوماتیک وار برای بانوان ایرانی الگو بشی که خوشبختانه الگو شدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر