متهم در دادگاه: دستمزدم را نداد خفه‌اش کردم
۸۴۰۸۴۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
۱۲۴۹۲
کارگر تأسیسات که به خاطر پرداخت نشدن دستمزدش زن جوانی را باروسری خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

روزنامه ایران: کارگر تأسیسات که به خاطر پرداخت نشدن دستمزدش زن جوانی را باروسری خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. 

رسیدگی به این جنایت به دنبال کشف جسد زن جوانی در غرب تهران از بهمن سال گذشته آغاز شد.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد، زن جوانی در اثر خفگی و فشار به ناحیه گردن جان باخته است، در بررسی‌های بیشتر کارآگاهان مشخص شد که عامل قتل پس از جنایت شیلنگ گاز را با جسمی تیز و برنده پاره کرده تا مسیر تحقیقات را منحرف کند و صحنه این‌گونه به نظر برسد که مقتول بر اثر خفگی با گاز منواکسید کربن جانش را از دست داده است. با تحقیقات گسترده و بررسی آخرین تماس‌های تلفنی زن جوان کارآگاهان با سرنخی مواجه شدند که راز قتل را فاش می‌کرد.

تماس‌ها نشان می‌داد که زن جوان با کارگر تأسیساتی تماس گرفته و آخرین لحظات پیش از مرگش هم با او ملاقات کرده است. با این سرنخ فرید کارگر تأسیساتی40ساله بازداشت شد و در نخستین بازجویی‌ها به قتل زن جوان اعتراف کرد. او به کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی گفت: مدتی پیش زن جوانی از طریق آگهی روزنامه شماره تماس من را پیدا کرد و از من خواست تا رادیاتور منزلش را تعمیر کنم.

چند ساعت بعد به منزل آن خانم مراجعه کردم و وقتی به آنجا رسیدم با تعدادی کابینت که روی زمین بود مواجه شدم. مقتول به من گفت که چند روزی است خواهرش این کابینت‌ها را به او داده تا آن را در خانه‌‌اش نصب کند که تعدادی از کابینت‌ها اضافی است و اگر تمایل دارم در ازای پرداخت 500 هزار تومان کابینت‌ها را بردارم که من هم موافقت کردم و قرار شد وسایلم را آنجا بگذارم و فردا پس از پرداخت پول کابینت‌ها را بردارم.

قاتل در ادامه گفت: اما روز بعد وقتی به همان خانه رفتم تا کابینت‌ها را بگیرم آن زن منکر قرار روز گذشته مان شد و از من خواست بلافاصله وسایلم را جمع کنم و از خانه‌اش بروم. حتی از پرداخت هزینه تعمیر رادیاتورش هم امتناع کرد و هیچ توجهی به حرف‌های من نکرد و این موضوع باعث شد تا عصبانی شوم و او را با همان روسری که بر سرش بود خفه کنم.

بعد برای اینکه صحنه قتل را طبیعی جلوه دهم با یک چاقو شیلنگ گاز را بریدم و از منزلش خارج شدم. به دنبال اعتراف‌های صریح متهم، فرید به اتهام قتل عمد بازداشت شد و صبح روز گذشته از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر عبداللهی منتقل شد تا محاکمه شود.این متهم در جریان رسیدگی به پرونده‌اش در دادگاه به قاضی گفت: من روز حادثه شیشه مصرف کرده بودم.

وقتی او زیر حرفش زد و دستمزد مرا پرداخت نکرد، عصبانی شدم و با روسری خفه‌اش کردم.پس از آن معاون قوه قضائیه از طرف دو پسر صغیر مقتول خواستار پرداخت دیه به بازماندگانش شد، اما دختر 16 ساله مقتول خواستار قصاص قاتل مادرش شد. در ادامه فرید به قاضی گفت: روز حادثه به خاطر مصرف شیشه حالت عادی نداشتم. از اولیای دم می‌خواهم من را به خاطر تنها دخترم ببخشند.

با پایان اظهارات متهم قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1397/12/20
چه راحت ادم بکشه و با دیه ازاد بشه .اونم به خاطر دخترش. پدر شیشه ای و قاتل بالای سر بچه نباشه بهتره
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1397/12/20
مسخره بازی شده همه چی !!!خب شکایت میکردی برای دستمزدت ..اینم شد راه حل ..حالا دو تا خانواده رو بدبخت کردی
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1397/12/20
آفرین بکش بکشه برنامه آینده سال 98
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1397/12/20
اینم بهانه جدیده برای فرار ازقانون بیجا کرده بودی شیشه مصرف کرده بودی متاسفم برای دستگاه قضا با این همه خلا ئ قانونی
پاسخ ها
مقدم
India
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
سلام همش بازیه. شیشه چیه
India
10:00 - 1397/12/20
قشر کارگر متاسفانه فکر نمیکنن همش شک و کابوس اینکه بقیه قرار دستمزد شونو بالا بکشن رو دارند. خلاصه اینکه فقر فرهنگی بدتر از فقر مالی
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1397/12/20
خیلی راحت شیشه مصرف کرده بودم بهانه خوبی شده برای هر غلطی هر خلافی قتل وجنایت میکنند به بهانه شیشه مصرف کردن بکشید این آشغالهارا پاک کنید جامعه را از وجود ننگین اینها
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1397/12/20
مثل اینکه مد شده هر که آدم میکشد میگه شیشه کشیدم!
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1397/12/20
چه راحت ادم میکشن بازخواستگاربخشش هستن اینوفقط بایداعدام کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج