گزینه‌های نهایی اکران نوروز ۹۸
۸۴۱۷۶۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
۲۶۹۷
در حالی که تا لحظه تنظیم مطلب حاضر در عصر روز گذشته، خبری از برگزاری جلسه شورای صنفی نمایش به بیرون درز نکرده، نام چند فیلم به عنوان گزینه های نهایی اکران در رسانه ها مطرح شد.

بانی فیلم: در حالی که تا لحظه تنظیم مطلب حاضر در عصر روز گذشته، خبری از برگزاری جلسه شورای صنفی نمایش به بیرون درز نکرده، نام چند فیلم به عنوان گزینه های نهایی اکران در رسانه ها مطرح شد.

گزینه های نهایی اکران نوروز ۹۸

«رحمان۱۴۰۰» ،«پیشونی سفید۳»،«تختی» و «زندانی ها» چهارفیلمی هستند که طبق شنیده های موثق خبرنگار بانی فیلم اکران آنها در نوروز قطعی شده است. برخی اخبار غیر رسمی دیگر نیز از «متری شیش و نیم»، «چهارانگشت» و «ژن خوک» به عنوان گزینه های قطعی دیگر نام برده اند.

پیش تر گفته شده بود تکلیف فیلم های اکران نوروزی در جلسه روز دوشنبه، ۲۰ اسفند ماه در کارگروه اکران مشخص می شود و هفت فیلم معرفی خواهند شد، اما غلامرضا فرجی، سخنگوی این کارگروه در گفت وگویی کوتاه با ایسنا بیان کرد: پیش بینی ام این است که احتمالاً جلسه فردا (۲۱ اسفند) تشکیل شود و باید تشکیل شود تا علت آن رابپرسیم». سخنگوی شورای عالی اکران اما گفته جلسه تصمیم گیری در این باره امروز چهارشنبه برگزار می شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج