پرسپولیس چرا گل نمی‌زند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۴۱۸۳۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
۳۷۷۰
پرسپولیس در شبی که می‌توانست در خانه السد پیروزی را از آن خود کند، برابر السد به طرزی ناباورانه زانو زد تا اشتباهات فردی، شکست را به سرخپوشان تحمیل نماید.

ورزش سه: پرسپولیس در دیداری که موقعیت‌هایی ایده آل برای گلزنی داشت در نهایت با گل آفساید واضح از سوی بغداد بونجاح بازی را به حریف واگذار کرد تا شاگردان برانکو با باخت دوحه را ترک کنند.

سیمای آسیایی!

سرخپوشان در این دیدار با آرایش 2-4-4 لوزی به مصاف حریف قطری رفتند. بیرانوند همچون دیگر مسابقات آسیایی ، باز هم مرد شماره یک پرسپولیس بود و شجاع خلیل‌زاده و سیدجلال حسینی دو مدافع میانی تیم برانکو بودند. نادری در جناح چپ باردیگر در پست مورد علاقه اش برای پرسپولیس بازی کرد و در سمت راست مهدی شیری باز هم نمایش استاندارد خود در بازی های قبل را تکرار کرد. در خط میانی؛ شاهد تغییرات مهمی نسبت به دیدار نساجی بودیم .

کامیابی نیا به عنوان هافبک دفاعی ، نورالهی و ترابی در جناح راست و چپ خط میانی و بشار رسن هم در راس جلوی لوزی وظیفه طراحی حملات را بر عهده داشت. در خط حمله هم برانکو از حضور بودیمیر به عنوان زوج علیپور سود برد . آنچه که از دیدار روز گذشته مشخص بود ، شاگردان فریرا با استفاده از سرعت بالای بازیکنان کناری خود به دنبال نفوذ از جناحین به داخل محوطه جریمه و سپس تغذیه کردن بونجاح بودند . بیشتر حملات شاگردان فریرا از سمت چپ بود .

اکرم عفیف و عبدالکریم حسن رهبری حملات را از این جناح برعهده داشتند و توانستند فشار زیادی به جناح راست خط دفاعی سرخ ها بیاورند . آن ها در چندین مرتبه با ارسال سانتر های بلند و مواج به بونجاح این بازیکن گلزن را صاحب موقعیت کردند که با جایگیری مناسب مدافعان میانی پرسپولیس ، این موقعیت ها تبدیل به گل نشد . در مقابل سرخ ها هم به خوبی توانستند برتری فنی خود را به حریف دیکته کرده و با استفاده مناسب از کانال‌های کناری چندین موقعیت گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

شاگردان برانکو در این دیدار به دنبال استفاده از بازیسازی سریع و استفاده کردن از ضدحملات بودند . سرخ ها با استفاده از سرعت بالای رسن و ترابی توپ ها را از فاز دفاعی به فاز حمله انتقال می دادند و با صاحب توپ کردن علیپور چند موقعیت خطرناک هم روی دروازه نماینده قطر ایجاد کردند ولی با بی دقتی در زدن ضربات نهایی این موقعیت ها را از دست دادند .

نکته حائز اهمیت این بازی عملکرد قابل قبول شجاع خلیل زاده و سید جلال حسینی بود . مدافعان میانی سرخ ها شب بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند . با فاکتور گرفتن گل ثانیه ی پایانی بونجاح ، این دو بازیکن نقش کلیدی در خط دفاعی داشتند و با عملکرد فوق العادشان ، اجازه باز شدن بیشتر دروازه را به السدی ها ندادند .

پا به پای حریف!

با آغاز بازی ، سفید پوشان السد بازی را در اختیار گرفتند و با طراحی حملاتی، فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند اما ساختار دفاعی مناسب از سوی پرسپولیس باعث شد تا آنها از دستیابی به گل ناکام بمانند. رفته رفته شاگردان برانکو توانستند توپ و میدان را تصاحب کنند و برنامه ی ویژه ای روی ضدحملات داشته باشند ، شاگردان برانکو از این طریق یکی دو فرصت خوب به دست آوردند.

جدی ترین موقعیت سرخ ها در این نیمه توسط ترابی ایجاد شد . ترابی در دقیقه ۹ با عبور دادن توپ از بین پاهای مدافع السد، فرصت بسیار خوبی برای شوت زنی خود ایجاد کرد اما ضربه او راهی به دروازه پیدا نکرد. سرخ ها دو دقیقه بعد روی پرتاب اوت قصد داشتند دروازه السد را باز کنند اما پاس ماریو بودیمیر که با ضربه سر ارسال شد را نورالهی نتوانست کنترل کند و توپ به اوت رفت.

با نزدیک شدن به اواسط نیمه ، بار دیگر فشار تیم السد بیشتر شد و این تیم با عفیف و بونجاح موقعیت های خطرناکی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند ولی جاگیری خوب بیرانوند باعث شد تا دروازه سرخ ها بسته بماند . در آخرین دقیقه این نیمه بونجاح یک گل به ثمر رساند که داور آن را آفساید اعلام کرد تا در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد .

شوک ثانیه آخر!

در آغاز نیمه دوم ، السدی ها برای فرار از قعرنشینی به دنبال ایجاد موقعیت بودند و با طراحی حملاتی از طریق مثلث هجومی خود فشار را روی دروازه پرسپولیس بیشتر کردند اما عملکرد خوب بیرانوند در این نیمه فرصت‌ها را از یاران السد گرفت. شاگردان برانکو که می‌خواستند از زیر فشار حملات السد خارج شوند با طراحی حمله و ارسال پاس علیپور برای بودیمیر این فرصت را داشتند تا دروازه السد را باز کنند اما شوت زیبای مهاجم کروات با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به اوت رفت.

شاید بهترین موقعیت برای پرسپولیس توسط علی علیپور بود که در کورسی 50 متری و تک به تک در زدن ضربه نهایی ناکام ماند. در آخرین ثانیه های بازی روی یک صحنه کاملا واضح و آفساید، السدی ها که کاملا تحت فشار عدم نتیجه گیری قرار داشتند موفق به گشودن دروازه شدند که در اتفاقی عجیب داور گل را قبول کرد تا شاگردان برانکو در این دیدار حساس تن به شکست دهند.

سخن پایانی / غیرممکن، ممکن می شود؟

گاهی نمی شود ، هر چقدر هم که بدرخشی، هر چقدر هم دفاع کنی، یک نفر جلوتر از مدافعین به توپ می رسد و دروازه را باز می کند. بازی مقابل السد بدون شک ، بهترین نمایش سرخپوشان درچند دیدار اخیر بود. اگرچه فرصت سوزی، اشتباهات دفاعی و گل آفساید شکست پرسپولیس را رقم زد. یک بازی کاملا برتر از سرخ ها مقابل تیمی قدرتمند که اکثر نفرات آن در ترکیب اصلی تیم ملی قطر قهرمان جام ملت‌های آسیا شدند و چند فوق ستاره مثل گابی، بغداد بونجاح و جانگ وو یونگ کره‌ای هم کنار آنها بازی می کنند.

ارتش سرخ شایسته بیش از این ها بود ، تیمی که می‌تواند در زمین السد قطر هشت موقعیت گل ایجاد کرده و چنین با شخصیت ، شهامت آن را دارد که بدون توجه به نام حریف برای بردن در هر مسابقه وارد میدان می‌شود ، شایسته تقدیر است. هنوز چهار بازی باقی مانده و غیرممکن، غیرممکن است. ‎ولی با همه این تفاسیر ، شانس بازگشت به جدول مسابقات وجود دارد، فقط باید دست از فرصت سوزی برداشت و از اشتباهات حریف استفاده کرد .

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1397/12/22
بخاطر ضعف بودیمیر در تحرک و دوندگی علیپور را از محوطه مفید گلزنی دور و خسته کرده و این مورد باعث عدم تمرکز علیپور در دقت ضربات آخرش شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
دومی آسیا پرسپولیس مدیون کیروش بود والسلام، حالا الکی دلار باشگاه حرام دلال بازی برانگو کنید
United Arab Emirates
17:06 - 1397/12/22
علی پور هم بازیکن نیست هر بازی 5تا تک به تک خراب میکنه
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1397/12/23
پدران معنوی لنگ در صف گلزنی
عمر خربین ۵ گل
بغداد بونجاح ۴گل ادامه دارد
کلمرسون الغرافه ۳ گل
عمر السومه ۴گل به بیرانوند ادامه دارد


عمر السومه بیشتر از آنچه فکر می کنید به بیرانوند نزدیک تر است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر