آذری: فتحی درسی گرفت که به دردش می‌خورد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۴۲۰۲۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
۸۸۰۴
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن بار دیگر علیه همتای استقلالی خود موضعگیری کرد.

خبرگزاری تسنیم: سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره حواشی پاس نشدن چک انتقال مرتضی تبریزی, گفت: از ابتدا گفتیم که باید پول رضایتنامه تبریزی پرداخت شود و آخر هم پرداخت شد و دیگر موضوع تمام شده است.

وی درباره اینکه گفته شده باشگاه ذوب آهن قرار بوده به خاطر عدم پاس شدن چک استقلال، حکم جلب امیرحسین فتحی را بگیرد, توضیح داد: من نگفتم که حکم جلب فتحی را گرفته‌ام. من گفتم اگر تعهدات‌شان را انجام ندهند، کار به آنجا هم خواهد رسید. الان هم دیگر ما پول‌مان را گرفتیم و نیازی به صحبت کردن در این باره نیست.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره اینکه هواداران استقلال دیروز در ورزشگاه آزادی علیه او شعار داده‌اند, اظهار داشت: بهتر بود باشگاه استقلال به جای اینکه هوادارانش را رو به روی من بگذارد، چکش را در موعد مقرر پاس می‌کرد. مردم باهوش هستند و خیلی چیزها را متوجه می‌شوند.

بالاخره مدیری که تیمش در دو بازی آسیایی فقط یک امتیاز گرفته باید روی سکوها کاری کند تا هوادارانش علیه یکی دیگر شعار بدهند! بالاخره مدیران استقلال با این کارها یک بار یا دو بار می‌توانند توپ را به زمین دیگری بیندازند اما دیگر این کار‌ها رنگ باخته و جواب نمی‌دهد. باید بگویم هواداران استقلال از یک لحاظ با این شعارها به مدیرعامل‌شان لطف کردند و آن این بود که او را از یک بحث قانونی نجات دادند و باید از این بابت از آنها تشکر کند!

آذری: به فتحی درسی داده شد که به دردش می‌خورد

آذری افزود: من مدیرعامل ذوب‌آهن هستم و همه تلاشم را برای گرفتن حق باشگاهم انجام دادم و می‌دهم. من فردی حرفه‌ای هستم و مسائلی که در استادیوم پیش آمده، نمی‌تواند برای مهم باشد. 6 ماه پیش زمانی که می‌خواستیم تبریزی را به استقلال بفروشیم، تشویق‌مان می‌کردند اما الان دارند شعار می‌دهند. الان دیگر این چیزها برای من مهم نیست. من حق و حقوق باشگاهم را گرفتم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: ما قبلاً سابقه این را داشتیم که با باشگاه پرسپولیس هم بازیکن رد و بدل کنیم اما پول‌مان را از این باشگاه هم گرفتیم.

فتحی باید بداند که نه اینجا (باشگاه ذوب آهن) گسترش‌فولاد است و نه من هوشنگ نصیرزاده, شعار روی سکوها را هم باد می‌برد. اینکه مدیری بخواهد عملکرد ضعیفش در دو بازی آسیایی را اینطور سرپوش بگذارد، درست نیست. آقای فتحی که خود را فردی حقوقی می‌دانید, باید این را هم بدانید که مفاد‌های زیر قراردادی که امضا می‌کنید را باید انجام دهید. مهم این بود که فتحی متوجه شد ذوب‌آهن، گسترش فولاد نیست؛ دیگر خطری ایشان (فتحی) را تهدید نمی‌کند!

آذری در ادامه با بیان اینکه برای هواداران همه تیم‌ها از جمله استقلال احترام زیادی قائل است, یادآور شد: اگر بدترین شعارها را هم در ورزشگاه علیه من بدهند، دیگر برایم مهم نیست. شاید فرهنگی حاکم است که با فحاشی بخواهند حق باشگاه سازنده‌ای مثل ذوب آهن را بخورند اما ما می‌دانیم که ناسزا شنیدن جزئی از وظایف مدیران است!

می‌گویند اگر می‌خواهی خیس نشوی در آب نپر! الان هم وقتی داری برای دریافت حق و حقوق باشگاه می‌جنگی, ناسزا که هیچ؛ اگر کتک هم بخوری باید کارت را ادامه دهی. فرقی نمی‌کند طرف حساب من باشگاه استقلال باشد یا پرسپولیس و فولاد و دیگر تیم‌ها. فتحی زمانی که متوجه شد بحث جدی است و باید چک پاس شود, این کار را انجام داد و چک پاس شد اما نباید عدم موفقیت تیمش را به گردن فرد دیگری بیندازد.

وی با اشاره به موفقیت ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا, اضافه کرد: ذوب آهن تنها نماینده ایران است که در آسیا خوش درخشیده است. ما در بازی قبلی مقابل النصر عربستان پیروز شدیم و همین‌طور مقابل الغرافه نیز به خوبی به برتری رسیدیم. فوتبال ایران این را باید بداند که ذوب آهن در یک ماه گذشته مقابل چهار تیم عربی نتایج خوبی کسب کرده است. مقابل الغرافه و النصر و الکویت به برتری رسیده و در یک بازی نیز مقابل الزورای عراق مساوی کرده، آن هم در حالی که دروازه‌بان عراقی این تیم با عملکرد درخشانش یک امتیاز را به تیمش هدیه کرد. این کار ارزشمندی است که ذوب آهن انجام داده است.

وی افزود: با همه این توهین‌ها همیشه برای استقلال و هوادارانش احترام زیادی قائل هستم و امیدوارم استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشند اما این داستان نشان داد که در فوتبال وقتی تعهدی را امضا می‌کنید باید پای آن تعهد بایستید و امیدوارم دیگر این مسائل تکرار نشود.

حالا هم اگر بازیکنان با کیفیتی داشته باشیم در اختیار سایر تیم‌ها قرار می‌دهیم اما دیگر اعتماد‌مان کم خواهد شد. دیگر با «من بمیرم و تو بمیری» چیزی درست نمی‌شود. من به فتحی اعتماد کردم اما او از اعتماد من سوء استفاده کرد. او 6 ماه پیدایش نبود و از زمانی که تبریزی را به استقلال دادیم و او چک‌ها را به ما داد, هر چه زنگ زدیم دیگر جواب تلفن ما را نداد.

آذری گفت: شاید اگر فتحی همان 6 ماه پیش به من می‌گفت که پول ندارند، موضوع فرق می‌کرد اما او باید می‌دانست بازی‌ای که شروع می‌کند را باید تا آخرش برود. این داستان برای باشگاه استقلال دو سر باخت شد. اول اینکه ما پول‌مان را گرفتیم و دوم اینکه نقشه استقلالی‌ها برای منحرف کردن افکار هواداران‌شان در عدم نتیجه‌‌گیری‌ بی‌نتیجه ماند. مسئولان استقلال می‌خواستند مرا مقابل هواداران‌شان بگذارند اما من هیچ مسئولیتی در استقلال ندارم. امیدوارم فتحی از این قضیه درس مدیریتی گرفته باشد، چون این موضوع در آینده خیلی به دردش می‌خورد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی شما مدیر یک باشگاه بزرگ مانند استقلال هستید و به چیزی متعهد می‌شوید و بعد این کارها را انجام می‌دهید, یعنی دارید به باشگاه و هواداران خودتان توهین می‌کنید. مدیر نباید اجازه دهد کار به اینجا بکشد. شاید اگر او فقط دو بار جواب تلفن ما را می‌داد, کار به اینجا نمی‌کشید.

حالا هم قضاوت را بر عهده همان عده‌ای که دیروز در استادیوم علیه من شعار دادند، می‌گذارم. من اصلا از دست آدم‌هایی که در ورزشگاه ناسزا گفتند, ناراحت نیستم. به هرحال آنها عاشق تیم‌شان هستند اما کسانی که فوتبال را می‌فهمند، می‌دانند من همیشه به هواداران و همه باشگاه‌‌ها احترام گذاشته‌ام و در هر باشگاهی و با هر رنگی هم که باشیم با همه وجود برای حق و حقوق باشگاهم تلاش می‌کنم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1397/12/22
خوبه خودتو دارن میندازن بیرون! من جای مدیرعامل استقلال بودم، تحفتونو (تبریزی) پرت میکردم جلوتون!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
ولی من موافق حرفای آذری ام نه اینکه از استقلال محترم بدم بیاد ، نه ، ،
به خاطر اینکه توی ایران مد شده که یک مدیر روی تعهداش نباشه ، دروغ بگه ، بخور بخور بکنه اونهم از نوع آشکار و دزدی که نخ نما شده چون همه دارن انجام می دهند توی این هرج و مرج کشور
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/12/22
توي اين همه مدير عامل جيره خورو فقط يه مرد هست اونم سعيد اذري
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1397/12/22
البته مدیر یه تیم ته جدولی خیلی نباید دهن پر حرف بزنه ..امسال با کمک فدراسیون با این تقویم دارند پوست استقلال پرسپولیس و میکنند ما استقلال پرسپولیسی ها هم که صبح تا شب به هم میپریم و نمی‌فهمیم تراکتور و سپاهان چه سودی از این اوضاع میبرند
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1397/12/22
من پرسپولیسیم وانقدکه از باشگاه کیسه نفرت دارم که حد نداره ..ولی این اذری فکر کرده چکار کرده چک دادن قانونی رفتی جلو پاس شده مثلاچکار کردی که همه روبه هم دوختی برا یک بردتم باید بگم .... شب درازاست جوجه رو اخر پاییز میشمارند تیم تواگه یک مرحله بالا رفت من ریشمو با دارو موبر میزنم
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1397/12/22
تومدیرذوب نیستی....توپاچه خور تاج هستی..
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1397/12/22
انقدر بیشعوری مرتیکه آدم فروش
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1397/12/22
آقای آذری دلخوش نباش هنوزاول راهی توآسیا به هیچ جایی نمی رسی این ۲بردراازصدقه سراستقلالیها دارید
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/12/22
پولت را گرفتی دیگه خفه شو گم شو .
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1397/12/22
خفه شو بابا بی تربیت فتحی جای بابای توه در نفهمی با اختلاف اولی
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1397/12/23
فتحی از وقتی اومدی تو همه کارها شکست خورده ادعا زیاد داره ولی در عمل آبروی استقلالو ریخته
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1397/12/23
احسنت مقابل کل فدراسیون وایسادی و حقتو گرفتی
Iran, Islamic Republic of
03:20 - 1397/12/23
دمت گرم اقای اذری،مطمعن باش طرفداران استقلال هم واسه شما احترتم قایل هستند و خوب میدونن که فتحی و دوستانش لیاقت مدیریت استقلال و ندارن و فقط واسه نابودی استقلال اومدن،هواداران استقلال خوب میدونن که اقایان فقط دنبال بهانه هستند واسه نتیجه نگرفتنشون،
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1397/12/23
تو اگه حرفه ای بودی یروز قبل بازیها جو ی تیم رو بهم نمیزدی خیلی حرف میزنی آذری ریز میبینیمت یبار دیگه شروع کنی حرف زدن دیگه تو بازیها و روی سکوها هوادارا نابودت میکنن
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1397/12/23
ایول اذری درس خوبی بهش دادی دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/12/23
به عنوان یک استقلالی حق و به شما میدم مردونگی کردی تبریزی و دادی به استقلال بدون پول
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر