یک رقیب جدید برای ریاست پرز در رئال مادرید
۸۴۴۱۷۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴
۴۱۷۴
سال هاست که فلورنتینو پرز بدون رقیب بر مستند ریاست باشگاه رئال مادرید تکیه زده است.

ورزش سه: فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال، در دومین مقطع ریاست خود، سال های خوب و موفقی را پشت سر گذاشته است.

او یک بار بین 2000 تا 2006 رئیس رئال بود و از سال 2009 نیز دوره ای جدید را آغاز کرد. در دوران پرز، تیم فوتبال رئال فاتح 24 جام ارزشمند از جمله 5 لیگ قهرمانان شده است و در تمام این سال ها نیز رقیبی جدی برای او وارد میدان نشده است.

یک رقیب جدید برای ریاست پرز در رئال مادرید

ویسنته بولودا که در سال 2009 برای مقطعی کوتاه جانشین رامون کالدرون در مقام ریاست باشگاه رئال شد، سودای بازگشت به صندلی ریاست را در سر دارد. او پس از استعفای کالدرون تا 1 ژوئن 2009، رئیس رئال بود و سپس جای خود را به پرز داد.

بولودا به "El Levante-El Mercantil Valenciano." گفت:« تلاش خواهم کرد تا رئیس رئال مادرید شوم و از تکرار این حرف خسته نمی شوم. می خواهم با ارائه برنامه ای درست و متعلق به خودم به رئال برگردم نه به خاطر ناکامی یک شخص سوم.»

یک رقیب جدید برای ریاست پرز در رئال مادرید

بولودا سپس در انتقاد از برنامه های پرز گفت:« در این سال ها فقط سعی در جمع آوری پول شده تا ورزشگاه برنابئو بازسازی شود و به همین دلیل شاهد آمدن بازیکنان بزرگ به رئال نبوده ایم. این بزرگترین اشتباه است؛ چرا که تحت هر شرایطی برنابئو یک ورزشگاه پیر و قدیمی است؛ حتی اگر نما و ظاهر آن را تغییر دهیم.»

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1397/12/28
پرز با اختلاف بهترین مدیر رئال بوده چون اگه اون نبود این سال ها این جام ها بدست نمی اومد خیلی ساده آوردن کريس فقط کار اون بود
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1397/12/29
خیلی ساده است چون پارتی پرز خیلی قویه
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1397/12/29
پرز با پولاش همه رو از جمله داوران رو خریده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج