مسافران از تردد به سمت خرم آباد اجتناب کنند
۸۴۷۰۴۸
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
۳۵۳۰
معاون عملیات سازمان امداد و نجات از مردم خواست با توجه به اینکه ورودی جاده خرم آباد به بروجرد به دلیل وضعیت جاده مسدود شده است، از تردد به سمت خرم آباد یا خارج شدن از این مسیر به سمت بروجرد جداً خودداری کنند.

خبرگزاری ایسنا: معاون عملیات سازمان امداد و نجات از مردم خواست با توجه به اینکه ورودی جاده خرم آباد به بروجرد به دلیل وضعیت جاده مسدود شده است، از تردد به سمت خرم آباد یا خارج شدن از این مسیر به سمت بروجرد جداً خودداری کنند.

شاهین فتحی درباره وضعیت امدادرسانی در استان لرستان گفت: شهرستان‌های استان خرم آباد دارای مشکلاتی هستند، شهرستان‌های پل دختر، معمولان، کوهدشت، نورآباد و چگینی شهرستان‌هایی هستند که متاثر هستند و عملیات امداد در این شهرستان‌ها و خرم‌آباد در حال انجام است.

وی با بیان اینکه رودخانه خرم آباد با توجه به ورودی‌هایی که دارد طغیان کرده و احتمال آب‌گرفتگی وجود دارد، گفت: از مردم تقاضا داریم با توجه به اینکه ورودی جاده خرم آباد به بروجرد هم به دلیل وضعیت جاده مسدود شده است، از تردد به سمت خرم آباد یا خارج شدن از این مسیر به سمت بروجرد جداً خودداری کنند.

بنابر اظهارات فتحی مسافرانی که در مراکز اسکان اضطراری حضور دارند همچنان در این مراکز باشند تا خدمات امدادی دریافت کنند و از مردم خواهشمندیم با توجه به وضعیت جاده‌های کشور و بارندگی اخیر از مسافرت جدا اجتناب کنند، چراکه وضعیت جاده‌ها و بارندگی به گونه‌ای نیست که سلامت آنها را تضمین کند، لذا خواهشمندیم به توصیه‌های هشدارهای هواشناسی، پلیس و دستگاه‌های خدمات‌رسانی امدادی عنایت لازم را داشته باشند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه در حال حاضر در این استان مستقر هستیم خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به مدیریتی که در استان شکل گرفته بتوانیم روند امدادرسانی را همچنان با قدرت پیش ببریم تا از این بحران عبور کنیم.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که بارندگی کاهش یابد و شرایط به گونه‌ای باشد که خدمات رسانی انجام گیرد. کما اینکه در برخی از محورها مسیرها مسدود است و تنها از طریق بالگرد امکان امدادرسانی وجود دارد.

فتحی معتقد است: چنانچه وضعیت بارندگی کاهش یابد امکان امدادرسانی بیشتر میسر می‌شود. خوشبختانه اقدامات خوبی از قبل انجام گرفته و هماهنگی‌های لازم شده است. مراکز اسکان اضطراری آماده و مهیاست تا در اختیار مردم قرار گیرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج