سولسشائر پاسخ انتقاد فن خال را داد
۸۴۷۲۰۰
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
۷۷۳۷ 
سولسشائر بعد از انتقاد فن خال دربارۀ سبک بازی یونایتد، در مقام پاسخگویی برآمد.

وب سایت نود: سولسشائر بعد از انتقاد فن خال دربارۀ سبک بازی یونایتد، در مقام پاسخگویی برآمد.

 چند روز قبل لوئیز فن خال سرمربی اسبق منچستریونایتد در مصاحبه با یک رسانه انگلیسی، ضمن انتقاد از سبک بازی یونایتد، این روش بازی را مطابق با اصول این باشگاه و سبک کاری فرگوسن ندانست.

او چنین گفته بود: «مربی بعد از من (مورینیو) در یونایتد اتوبوس پارک کرد و به ضدحمله چشم دوخت. حالا مربی دیگری در یونایتد هست که همین کار می‌کند، اتوبوس پارک می‌کند و ضدحمله می زند. تنها تفاوت مورینیو و سولسشائر در این است که سولسشائر بازی هایش را می برد. البته جو تیم هم به نظر بهتر شده است. ضمن این که سولسشائر پست پوگبا را در زمین تغییر داده و او را به جایی برده که نقش مهمتری در زمین ایفا می کند.»

اما اوله گونار سولسشائر یک هفته بعد از این مصاحبه از سوی فن خال، جواب سرمربی سابق یونایتد را داده است:

«فن خال این حق را دارد تا نظرش را بدهد. اما در برخی بازیها ما از بالا پرس سنگینی داشتیم و بر حریف برتری داشتیم و مالکیت توپ در اختیار ما بود. او احتمالاً درباره دیدار با پاریسن ژرمن صحبت می کند که در آن مسابقه بر حسب شرایط ما باید واقعاً خوب دفاع می‌کردیم و به ضدحملات چشم می دوختیم.

مسئله بر سر این است که در کجای زمین توپ را از حریف می گیرید. دفاع می کنید تا توپ را از رقیب بگیرید و به سمت دروازه آنها حمله ور شوید. برای حمله کردن باید توپ را گرفت. از نظر من دو راه وجود دارد. آیا می توانیم مثل بازی با واتفورد توپ را بگیریم و سریع حمله ور شویم؟ چرا که نه.

بسیاری از بازیکنان تیم، تحت نظر مورینیو، فن خال، مویس و حتی فرگوسن کار کرده اند. بنابراین آموزشها و تمرینات متفاوتی را تجربه کرده اند. خوشحالم چنین تیمی به من رسیده است. بازیکنانم جنبه های متفاوت بازی را فراگرفته اند.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج