فال روزانه ۱۳/ ۰۱/ ۱۳۹۸
۸۴۷۲۱۴
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵
۲۵۹۰ 

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه سه شنبه 13 فروردین 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 13 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فرد قوی ای هستید اما گاهی از زندگی ناامید می شوید و کوتاه می آیید، امسال سالی ست که باید تمام توان تان را به کار گیرید تا به هدف تان دست یابید. هر چه انرژی بیشتری بگذارید، نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد. فرصت های زیادی برای بالا بردن توانایی ها در اختیارتان قرار می گیرد که بهتر است از آنها نهایت استفاده را بکنید. کلاس های آموزشی خود را دوباره آغاز کنید زیرا زمان خوبی برای یادگیری مهارت های جدید  است. اگر همچنان روی افزایش مهارت ها و دانش خود تلاش کنید، به زودی نتایج مثبت آنها را مشاهده خواهید کرد. روابط عاطفی شما در این سال شکل دیگری به خود خواهد گرفت که از آن رضایت کافی را خواهید داشت. سعی کنید که روابط خود را گسترده کنید تا فرصت های تازه ای در مقابل تان قرار گیرد. اواخر فصل بهار فرصت های شغلی خوبی برایتان فراهم می شود، از این فرصت ها برای پیشرفت استفاده کنید. به فعالیت بدنی خود اهمیت بیشتری دهید تا از دردهای جسمانی که از آن رنج می برید نیز رهایی یابید. ماههای تیر و آذر اتفاقات خوشایندی برایتان خواهد افتاد.

فـال روزانـه - Daily Omen
ا

 

اگر تا به حال نشسته و منتظر بودید که خوشبختی در خانه شما را بزند، وقت آن است که خودتان بلند و دست به کار شوید. شما انرژی و ذکاوت لازم را درون خود دارید، کافی است آنها را نشان دهید. اگر از رابطه عاطفی خود راضی نیستید، باید شیوه خود را تغییر دهید. در حرف زدن خود محتاط باشید، سیاست بیشتری به خرج دهید و از رفتارهای افراطی خودداری کنید تا همه چیز بر وفق مرادتان پیش رود. اگر در تصمیم گیری های امروزتان دچار شک و تردید شدید، بهتر است که آن را به روز دیگری موکول کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز عزم تان را جزم کرده اید تا برای رسیدن به آرزوهایتان بجنگید. اما حواس تان باشد تا در این راه کسی را زخمی نکنید. هر چه خود را قوی تر نشان دهید بهتر است. امروز میان شما و عشق زندگی تان کمی دلخوری پیش می آید، دلیل آن عدم اعتماد شما به یکدیگر نیست بلکه شرایط بدی است که در آن به سر می برید. به جای این که از این موضوع دوری کنید، در موردش صحبت کنید و به دنبال راه حلی برای آن باشید. مطمئنا همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

خودتان را برای مسائل کم اهمیت، آزار ندهید. امروز ممکن است که میان شما و اطرافیان تان اختلاف نظرهایی رخ دهد اما اهمیت چندانی ندارند و طبیعی ست. اگر فکر می کنید که راه درستی را در پیش گرفته اید، تحت تاثیر رفتار دیگران قرار نگیرید. میان شما و شریک زندگی تان دلخوری پیش آمده. هم شما و هم طرف مقابل تان از شروع مکالمه می ترسید اما بهتر است قدم اول را شما بردارید و احساسات واقعی خود را که به بهبود رابطه تان کمک می کند بروز دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انرژی مثبت زیادی در فضا پراکنده است، حال که جنگجوی درون شما آماده جنگ است از این فرصت استفاده کنید و وارد عمل شوید. ممکن است در مسیری که پیش گرفته اید با تضاد و مخالفت هایی رو به رو شوید اما یادتان باشد که قدرت شما بیش از اینها است پس نگذارید هیچ چیز مانع تان شود. فردی رازی را برای شما فاش کرده است که کمی نگران تان کرده، بهتر است که فعلا فکرتان را درگیر آن نکنید. با گذشت زمان حقایق بیشتری برای شما آشکار می شود که از نگرانی هایتان نیز می کاهد. به زودی خبر خوبی در مورد مسایل عاطفی تان خواهید شنید. خودتان را برای این سورپرایز آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما از وابسته شدن لذت می برید اما نباید افسار خود را به دست دیگران دهید. آنچه بدان احتیاج دارید، کمی مراقبت از خود و نیازهایتان است بنابراین مطمئن شوید کارهایی که انجام می دهید، مورد علاقه شماست نه دیگران. از رابطه عاطفی خود رضایت کامل را ندارید.  اما شما با توانایی هایتان می توانید رابطه را به گونه ای دیگر تغییر دهید. پس بهتر است شرایط آن را هر چه زودتر فراهم کنید. هر چه با سیاست بیشتری عمل کنید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز خوبی برای شماست تا بتوانید کنترل امور را به دست بگیرید. سعی کنید گفتگوهایتان با دیگران عمیق و موثر و در ارتباط با موضوعات مهم زندگی تان باشد. مطمئنا از به اشتراک گذاشتن نظرات تان با دیگران سود خواهید برد. فقط به رابطه های گذشته تان اکتفا نکنید، سعی کنید که با افراد جدید در ارتباط باشید. اخیرا متوجه علاقه یکی از اطرافیان تان به خود شده اید. با گذشت زمان به این نتیجه می رسید که شما هم به او علاقه دارید و این شروع رابطه ای فوق العاده برایتان خواهد بود و در نهایت زندگی شما پر از عشق می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر دیگران به طرز فکر شما اعتقادی ندارند، بدین معنی نیست که خود و راه خود را تغییر دهید، تنها کافی است که خودتان را بیشتر باور داشته باشید. با اعتماد به نفس بالا به هر چی بخواهید می رسید. امروز با فردی مکالمه ای خواهید داشت. سعی کنید سوالات تان را از او بپرسید و ابهامات ذهنی تان را برطرف کنید. شما برای تصمصم گیری باید از تمام حقایق آگاه شوید بنابراین بدون خجالت هر چه در دل دارید را به زبان آورید. عشق زندگی تان از شما ناراحت است اما به روی خودش نمی آورد. شاید بد نباشد که امروز برای او وقت بگذارید و از دردو دلش باخبر شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

چیزی که امروز بدان احتیاج دارید، اندکی انرژی است. شما آماده عمل هستید و قدرت بسیاری در شما پنهان است فقط کافی است آن را با اراده ای محکم به کار گیرید، مطمئن باشید موفقیت در انتظار شما است. از این که در مورد موضوعی با نزدیک ترین فرد زندگی تان صحبت کنید، می ترسید اما این را بدانید که اتفاقات اخیر روی هر دوی شما تاثیر گذاشته است و اگر در مورد آن اکنون گفتگو نکنید، در آینده اوضاع بدتر خواهد شد. به زودی به کمک فردی گره ای از مشکلات تان باز خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز احساس سردرگمی می کنید و در انتخاب راهی که در پیش گرفته اید، مردد هستید. سعی کنید خودتان را در معرض چیزهایی که به آن علاقه ای ندارید، قرار ندهید. هر چه به ندای دلتان بیشتر گوش دهید، بهتر است. وقت آن است در مورد رابطه عاطفی خود تصمیم بگیرید. یا باید به این رابطه ادامه دهید یا آن را کاملا رها کنید. وسط آسمان و زمین ماندن بس است. از خود گذشتگی هم حدی دارد. بهتر است که جدی تر باشید و در گفتگویی با طرف مقابل تان به این وضعیت خاتمه دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روابط اجتماعی شما بهتر شده ، از این رو زمان بیشتری را با دوستان صمیمی خود بگذرانید و کارهایی را انجام دهید که به شما احساس مثبتی می دهند. شما پر از عشق و شجاعت هستید، بهتر است آن را با دیگران نیز تقسیم کنید، بنابراین از بیرون رفتن و در جمع بودن نترسید. افکار خود را عملی کنید تا موفقیت به سراغتان آید. شما نسبت به انتخاب راهتان برای آینده دچار تردید هستید، شاید بد نباشد که کمی از نگرانی تان کم کنید و به سرنوشت اجازه دهید تا بهترین اتفاقات را برایتان رقم زند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما شخصیت قوی و خلاقانه ای دارید که به جای جر و بحث با دیگران می توانید آنها را به بهترین و موترین شکل به کار گیرید. امروز هیچ گزینه ای جز قدم گذاشتن در راهی که نسبت به آن آگاهید، ندارید. شاید این همان راهی است که قبلا رفته اید اما بهتر است بار دیگر تلاش کنید. از تصمیمی که می گیرید، پشیمان نخواهید شد زیرا نتیجه آن بهتر از آنچه فکرش را بکنید است. به زودی پیشنهادی به شما می شود که بهتر است قبل از قبول کردن آن خوب در موردش تحقیق کنید. اگر با فکر جلو روید آینده درخشانی در انتظارتان خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

بهترین زمان است تا ایده های ذهنی تان را بررسی کنید و قدم های بعدی را برای هدف های بزرگ تر بردارید. کار امروز را به فردا مگذارید تا فرصت هایتان از دست نرود. صبح هر چه زودتر از تختخواب بیرون آیید و کار خود را آغاز کنید بهتر است. اگر شریک زندگی تان با دلی پر از عشق به سمت شما آمد، با آغوش باز پذیرایش باشید. شما می توانید این رابطه را به هر شکلی که دوست دارید، پیش ببرید. برای ابراز علاقه متقابل به عشق تان یک هدیه برای او بخرید و غافلگیرش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج