دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۴۸۴۹۷
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
۹۴۶۰
ما در طول روز با افراد زیادی در تماس هستیم، از مکانیک گرفته تا مربی ورزش و متخصص سلامتی و... واقعیت این است که ما باید حرف‌های آن‌ها را باور کنیم، اما آن‌ها به دلایل مختلفی، چون بی اطلاعی یا دریافت پول بیشتر، به ما دروغ می‌گویند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: ما در طول روز با افراد زیادی در تماس هستیم، از مکانیک گرفته تا مربی ورزش و متخصص سلامتی و... واقعیت این است که ما باید حرف‌های آن‌ها را باور کنیم، اما آن‌ها به دلایل مختلفی چون بی اطلاعی یا دریافت پول بیشتر، به ما دروغ می‌گویند. اگر دوست دارید با دروغ‌هایی که متخصصین به ما می‌گویند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

مربی ورزش

دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند

دروغ: در ۲۱ روز به تناسب اندام می رسی

آیا به راستی شما می‌توانید در مدت محدودی مانند ۲۱ روز یا یک ماه به وزن دلخواه تان برسید و چربی‌هایی که در طول چند سال در شکم تان جمع شده را آب کنید؟ در واقع مربیان ورزش معمولا با این حرف شان می‌خواهند شما را به شروع ورزش تشویق کنند، اما همین که پس از مدت کوتاهی به هدف تان نرسیدید، شما را وادار می‌کنند تا با خرید برنامه‌های ورزشی گوناگون به تلاش تان ادامه دهید.

در واقع حرف‌های شیرینی که او در اولین جلسه به شما می‌زند، تنها در شما انگیزه ایجاد می‌کند، و گرنه رسیدن به بدنی ایده آل در مدتی کوتاه، غیر واقعی و دست نیافتنی ست. این روش برای مربیان رشته‌های خاصی، چون بدنسازی که نیاز به آموزش دارد، منافع بیشتری به همراه دارد. از آنجا که چنین ورزش‌هایی بدون مربی به بدن آسیب می‌رساند، ورزشکار مجبور است برای دوره‌های بعدی نیز ثبت نام کند.


دلال معاملات ملکی

دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند

دروغ: من کاری می‌کنم که خریدار با شما کنار آید.

دلالان معاملات ملکی، تا قبل از بستن قرارداد، قول هر کاری را که بگویید به شما می‌دهند. به عنوان مثال اگر خانه نیاز به تعمیر داشته باشد، به شما قول می‌دهد که رضایت صاحب خانه را برای پرداخت تعمیرات می‌گیرد، اما پس از این که معامله به اتمام رسید، نه تنها به قول‌های خود وفادار نخواهند بود، بلکه حتی دیگر جواب شما را هم نمی‌دهد؛ بنابراین بهتر است که خیلی به حرف دلالان گوش نکنید و اگر می‌خواهید در مورد موضوعی مطمئن شوید، به طور مستقیم با خود فروشنده در تماس باشید.


وکیل

دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند

دروغ: تو پرونده قوی‌ای داری، ما در دادگاه برنده می‌شویم.

وکلا برای جذب مشتری، معمولا نکات منفی پرونده موکل هایشان را نادیده می‌گیرند. آن‌ها قبل از بستن قرارداد موکل را متقاعد می‌کنند که پرونده آن‌ها در دادگاه برنده خواهد بود، اما پس از عقد قرارداد، تازه مشکلات پرونده یکی پس از دیگری آغاز می‌شود؛ بنابراین خیلی به توضیحات افراطی که وکلا از پرونده شما می‌کنند، اکتفا نکنید. سعی کنید واقع بین باشید و به موانعی که بر سر راهتان قرار دارد نیز بیاندیشید. در این صورت، حتی اگر پرونده شما در دادگاه برنده نشد، ناامید نخواهید شد.


مکانیک

دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند

دروغ: رانندگی با این ماشین خطرناک است

زمانی که ماشین شما دچار مشکل می‌شود و آن را به اولین تعمیرگاهی که سر راهتان است می‌رسانید، معمولا اکثر تعمیرگاه‌ها به شما می‌گویند که ماشین تان داغون و رانندگی با آن خطرناک است. از آنجا که شما هم دوست ندارید وسط راه بمانید و از طرفی جان تان را به سادگی از دست بدهید، ماشین تان را به دست همان تعمیرگاه می‌سپارید تا مشکل اش را برطرف کند.

شما از ماشین چیزی سر در نمی‌آورید، بنابراین هر قیمتی که او به شما بگوید، باید پرداخت کنید. در این شرایط بهتر است که گول حرف‌های مکانیک‌ها را نخورید و قبل از گذاشتن ماشین تان در تعمیرگاه، آن را به چندین نفر نشان دهید و قیمت بگیرید.


مشاور سلامت

دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند

دروغ: با دنبال کردن این رژیم، از اندامت راضی می شوی

اندام متناسب به هر فردی اعتماد به نفس و عزت نفس می‌دهد. زمانی که شما نزد مشاور سلامت می‌روید، او به شما برنامه‌ای می‌دهد و از شما می‌خواهد که آن را رعایت کنید. حتی اگر شما تمام آن‌ها را مو به مو رعایت کنید، اما به هدف تان نرسید، مشاور به شما می‌گوید که مشکل از خود شماست و رژیم را به درستی رعایت نکرده اید. در این زمان شما نیز به خودتان شک می‌کنید، در حالی که قصور از مشاورتان بوده است. نتیجه آن این است که شما نه تنها خوشحال نمی‌شوید بلکه مدام هم خودتان را سرزنش می‌کنید.


مشاور شغلی

دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند

دروغ: ما راه و چاه کار شما را می‌دانیم

ممکن است که مشاور شغلی صنعت شما را بشناسد، رقبای شما را شناسایی کند و چالش‌هایی که بر سر راهتان است را بداند، اما هنوز دانش لازم را برای مشاوره دادن به شما ندارد. از آنجا که این مشاوران به صورت ساعتی حقوق می‌گیرند، تا به خود بیایید و پیشنهاد‌های موثر را برای پیشرفت کاری خود از او بگیرید، می‌بینید که هزینه زیادی را برای او پرداخت کرده اید بدون این که تغییری اساسی در سیستم تان ایجاد شود. در واقع یک مشاور زمانی را نیاز دارد تا با جزییات کاری شما آشنا شود، بنابراین اگر در همان ابتدا ادعا کرد که همه چیز را می‌داند و می‌تواند در کمترین زمان ممکن بیشتری تاثیر را بگذارد، بدانید که دروغی بیش نبوده است.


سرپرست

دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند

دروغ: نظر خوبی ست، آن را به مدیران ارشد انتقال می‌دهم

معمولا در هر حرفه‌ای یک سرپرست وجود دارد که کارمندان یا اعضای گروه نظرات شان را با او در میان می‌گذارند. او نیز موظف است که آن‌ها را به بالا سری‌ها منتقل کند، اما در واقعیت اینگونه نیست. در واقع اگر نظر شما مورد قبول او نباشد، آن‌ها را منتقل نمی‌کند، اگر هم خوب و خاص باشد، معمولا آن را به اسم خود به ثبت می‌رساند. از آنجا که نظرات شما از طریق سرپرست به اتاق جلسه منتقل نمی‌شود، بهتر است که آن را رو در رو یا از طریق ایمیل با مدیرتان در میان بگذارید.


متخصصین سلامت

دروغ‌هایی که متخصصین به شما می‌گویند

دروغ: بی خوابی شما از استرس است

اگر شما به دلیل بی خوابی نزد متخصص بروید، اولین علتی که او برایتان رو می‌کند، استرس است. اگر چه استرس می‌تواند دلیل مهمی برای بی خوابی باشد، اما همیشه تنها دلیل نیست. بی خوابی شما می‌تواند تحت تاثیر عوامل دیگری مانند محیط اطراف باشد. به عنوان مثال به نور اتاق تان دقت کنید. شاید نور آبی چراغ خواب یا نور نارنجی آداپتور‌ها مانع خواب شما شوند. حتی کثیفی اتاق هم می‌تواند روی خواب تان تاثیر منفی بگذارد.

محیط کثیف و بهم ریخته شما را عصبی می‌کند که به تبع روی خواب تان نیز تاثیرگذار است. به بالش و پتوی خود دقت کنید. حتی جنس این وسایل هم می‌تواند منجر به بی خوابی شود؛ بنابراین ذهن تان را تنها درگیر استرس نکنید و به دیگر عوامل نیز دقت کنید.

منبع: rd

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/02/03
وقتی همه علنا دروغ می گند دیگه از کی میشه انتظار داشت.همه سر هم کلاه می ذارند
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/02/03
مرسی ترجمه خوبی بود مخصوصاالان که همه به دنبال منافع خودشون هستند
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1398/02/03
یعنی اخری فقط
هر چیزیو به استرس ربط میدن
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/02/03
شاید تمام این مطلب هم دروغه .
پاسخ ها
الهه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
لعنتی خیلی خوب بودD:
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1398/02/04
من با اکثر این افراد در ارتباط بودم ولی همچین دروغهایی رو نشنیدم بخصوص در مورد مربیها. هیچ مربی ورزشی اینقدر دروغ مسخره نمیگه. بسیاریش دروغهای سایت نویسنده مطلب بود
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1399/05/28
بعضی از این دروغ ها زمانی گفته میشه ک تو تمام توانت رو داری خرج میکنی و این دروغ ک میشنوی میتونه تمام باورت رو از تلاش در زندگیت از بین ببره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آف دکور _فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2