اعزام اتوبوس آمبولانس و بالگرد به خوزستان
۸۴۹۲۱۶
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
۲۴۸۵
رئیس سازمان اورژانس کشور از اعزام اتوبوس آمبولانس و بالگرد به خوزستان خبر داد.

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان اورژانس کشور از اعزام اتوبوس آمبولانس و بالگرد به خوزستان خبر داد.

پیرحسین کولیوند در جریان بازدید از مناطق سیل زده در شهرستان شادگان اظها ر داشت متأسفانه در خوزستان خسارات زیادی وارد شده و گویا ۱۷۴ روستا یا در محاصره و یا اینکه در عمق آب هستند.

وی اضافه کرد: خدمات پزشکی در این بحران برای ما مهم بود که در مناطق سیل‌زده در حال ارائه است، خدماتی که در پایگاه‌ها و کمپ‌های اسکان اضطراری ارائه می‌شود.

کولیوند ضمن تقدیر از رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی آبادان و اهواز و همکاران این مجموعه‌ها بیان کرد: نیروهای اورژانس و پزشکان متخصص در محل‌ها حضور دارند و در آبادان شاهد بودیم که پزشک متخصص داخلی و نیروهای بهداشت محیط و مبارزه با بیماری‌ها به صورت مستمر در حال بررسی وضعیت افراد سیل‌زده هستند.

رئیس سازمان اورژانس کشور ادامه داد: با وجود حجم بالای این حادثه اما تا به امروز حتی یک مورد بیماری واگیر نداشتیم، دارو و اقلام و تجهیزات پزشکی نیز کمبود محسوسی ندارند و در صحبت با مردم از خدمات پزشکی ابراز رضایت کردند.

وی خاطرنشان کرد: ۲۰ دستگاه آمبولانس ۶ دستگاه اتوبوس آمبولانس ۲ بالگرد و ۲۰ تیم ویژه فوریت‌های پزشکی با نیروهای خبره وارد استان خوزستان شده و می‌شوند.

وی تصریح کرد: تیم‌های پرستاری خبره نیز به مناطق سیل‌زده اعزام شده‌اند و گروه‌های پزشکی بر اساس درخواست رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه تأمین خواهند شد تا خوزستان به صورت کامل از این بحران خارج شود.

بازدید میدانی رئیس سازمان اورژانس کشور از روند ارائه خدمات درمانی به اهالی روستای در معرض سیل دریسیه شادگان و بررسی وضعیت اردوگاه اسکان موقت خانوارهای سیل‌زده این روستا در محل شرکت توسعه کشت و صنعت فارابی صورت گرفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج