فرکی: بازیکنانم ادعا دارند اما چیزی ارائه نمی‌کنند!
۸۴۹۴۶۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷
۴۱۴۴ 
حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد در این تیم دوستی، رفاقت و همدلی کمرنگ است و بازیکنان عملکردی دور از انتظار دارند.

 خبرگزاری تسنیم: حسین فرکی، سرمربی سایپا بعد از شکست 3 بر یک مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت: با این شکست دوباره به نقطه اول برگشتیم. این تیم روی یک بخش‌هایی عیب و ایرادهایی داشت که از نیم‌فصل اول در پیکان شروع شد. تأسفم به این خاطر است که تلاش‌مان نتیجه نمی‌دهد.

وی در ادامه افزود: در مقطعی عملکرد بهتری داریم، اما نتیجه را واگذار می‌کنیم. امروز در نیمه اول پا به پای تیم سایپا و در نیمه دوم برتر بودیم، اما در هر دو نیمه بازی را باختیم. جا دارد به تیم سایپا تبریک بگویم. متأسفانه چیزی که در تیم ما کمرنگ است، بحث دوستی، رفاقت و همدلی است. چیزی که باید در هر تیمی وجود داشته باشد، در تیم ما بسیار پایین است. نمی‌دانم با این بازیکنان چطور رفتار کرده‌اند که با وجود داشتن نام بزرگ و ادعای‌شان چیزی ارائه نمی‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: تیمی که دوستی و رفاقتش کمرنگ باشد، نتیجه‌اش همین است که این‌گونه نتیجه می‌گیریم. در بحث فنی، پس از عید نتوانستیم شرایط تمرینات‌مان را آن‌طور که دلخواه‌مان باشد، انجام دهیم. اگر هم تمرینات مورد دلخواه ما بود، بحث عدم دوستی در تیم اجازه نتیجه دادن را نمی‌داد. از این جهت، ما با تیم‌های دیگر تفاوت داریم و امیدوارم در آینده تلاش کنیم و شرایط‌مان بهتر شود. اگر قرار است شرایط این‌گونه باشد، ما مجبوریم تحولی صورت داده و به جوان‌ها فرصت بدهیم. با این وضعیت نسبت به برخی از بازیکنان بی‌خیال می‌شویم.

فرکی: بازیکنانم ادعا دارند اما چیزی ارائه نمی‌کنند!

فرکی همچنین خاطر نشان کرد: در شروع بازی تیم برتر بودیم، اما موقعیت‌های‌مان را گل نکردیم. دو مهاجم تیم‌مان را که عملکرد خوبی نداشتند، بیرون گذاشته بودیم و به دو نفر دیگری میدان دادیم، اما نتیجه‌ای نداد. وقتی نتیجه‌ای نمی‌گیریم، باید فکر دیگری کنیم.

وی ادامه داد: پس از اینکه دو گل خوردیم، سایپا هوشیارانه عمل کرد. بین دو نیمه مسائلی که باید را می‌گفتیم تا به بازیکنان بربخورد. ما نیمه دوم را هجومی آغاز کرده و به گل هم رسیدیم. به دنبال گل دوم بودیم که دیدید چطوری گل خوردیم. دوباره در آخرین دقایق و ثانیه‌ها مثل بازی با پرسپولیس گل سوم را خوردیم. از عملکرد بازیکنان و رفتارشان ناراضی هستم و قطعاً تفکرات دیگری را در پیش می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه آیا مدیریت باشگاه از او حمایت خواهد کرد یا نه، تصریح کرد: ما با مدیریت مشکلی نداریم و هیئت مدیره حمایتش را دارد. وقتی این مسئولیت را قبول کردم، پیش‌بینی این بود که در نیم‌فصل دوم به جایگاه بهتری رسیده و برنامه را برای فصل بعد بگذاریم. قرار بود تیمی درست کنیم که بازیکنان بیشتر به فکر تیم باشند، نه خودشان. به بازیکنانم گفته‌ام و جلساتی با آنها داشته‌ام، اما تا وقتی این مسائل درست نشود، نمی‌توانیم به نتایج بهتر امیدوار باشیم. بازی‌های پیش روی ما نیز سخت است. با نفت مسجدسلیمانی بازی داریم که بازی سخت و خطرناکی خواهد بود. ما باید روی آینده فکر کنیم که چه اتفاقی قرار است، رخ دهد.

فرکی خاطرنشان کرد: بازیکنان بی‌تفاوت نیستند، بلکه تمرکز لازم را ندارند. بازیکن باید فکر و حواسش به تیم باشد. وقتی تمرکز نداشته باشد، بی‌تفاوتی ممکن است مسئله عادی باشد. ما باید این موضوع را درست کنیم. این تمرکز کار سختی است، چرا که برخی بازیکنان در تیم ما شرایطی دارند که فوتبال‌شان را دیگر بازی کرده‌اند.

وی درباره اینکه محمد قاضی با ناراحتی رختکن را ترک کرد و آیا از عملکردش ناراضی بوده و حرفی به او زده است، گفت: من ناراحت نیستم و همه‌ی بازیکنان را به یک چشم می‌بینم. محمد قاضی بازیکن بزرگی است و فرد دیگری او را آورده و من او را نیاورده‌ام. نهمین بازی است که او گل نزده و کسی که باید ناراحت باشد، ما باید باشیم نه بازیکن. بازیکنان دوست دارند بیشتر به خود و موقعیت آینده‌شان فکر کنند، ولی من این اجازه را نمی‌دهم که هر کسی ساز خودش را بزند. تیمی که نبستیم را باید اداره کرده تا فصل تمام شود. من بازیکنانی نمی‌خواهم که بخواهند آمار برای خود جمع کنند و دوباره به تیم دیگری رفته که آمار خودشان را بهتر کنند. من بازیکنی می‌خواهم که به فکر تیم باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج