۸ قانون «راک» برای رسیدن به موفقیت
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۴۹۷۳۶
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶
۱۳۵۵۹
دواین جانسون، مشهور به د راک، کشتی‌کج کار (قهرمان ۱۰ دوره جهان)، بازیگر آمریکایی، تولید کننده و کشتی گیر حرفه‌ای نیمه بازنشسته است. مجله فوربز در سال ٢٠١٨ در لیست سالانه ١٠٠ سلبریتی پردرآمد خود دواین جانسون را با ١٢٤ میلیون دلار درآمد سالانه، پنجمین سلبریتی پردرآمد در جهان نامید. اما راک این همه موفقیت را ساده به دست نیاورد. او برای رسیدن به موفقیت قوانین خاص خود را دارد.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: دواین جانسون، مشهور به د راک، کشتی‌کج کار (قهرمان ۱۰ دوره جهان)، بازیگر آمریکایی، تولید کننده و کشتی گیر حرفه‌ای نیمه بازنشسته است. ورود او به کشتی کج او را به شهرت و محبوبیت زیادی رساند و باعث شد او اولین فیلم هایش را تجربه کند. جانسون در سال ۱۹۹۶ وارد کشتی حرفه‌ای شد و تا سال ۲۰۰۴ به یکی از بزرگترین سوپراستار‌های دبلیو دبلیو‌ای تبدیل شد.

او پس از ورود به حرفه بازیگری و سینما محبوبیت زیادی کسب کرد و به شهرت خود افزود. در سال ۲۰۱۳ مجله فوربز در لیست سالانه خود، جانسون را در رتبه ۲۵ ام قدرتمندترین افراد مشهور ذکر کرد. در سال ۲۰۱۶ تایم ۱۰۰ او را بانفوذترین فرد جهان نامید. همچنین در سال ۲۰۱۵، مجله عضله و تناسب اندام او را «مرد قرن» نامید.

مجله فوربز در سال ٢٠١٨ در لیست سالانه ١٠٠ سلبریتی پردرآمد خود دواین جانسون را با ١٢٤ میلیون دلار درآمد سالانه، پنجمین سلبریتی پردرآمد در جهان نامید. اما راک این همه موفقیت را ساده به دست نیاورد. او برای رسیدن به موفقیت قوانین خاص خود را دارد که در ادامه مطلب به برخی از مهمترین‌های آن‌ها اشاره کرده ایم.

او برنامه دقیقی برای خواب اش دارد

8 قانون «د راک» برای رسیدن به موفقیت

اگر به برنامه خواب آدم‌های مشهور و موفق جهان دقت کرده باشید، خواهید دید که آن‌ها برنامه خواب متفاوتی دارند. راک نیز جزو افرادی ست که اعتقاد دارد خواب وقت تلف کردن است. او برای این که وقت باارزشش را در طول روز از دست ندهد تنها ۳ تا ۵ ساعت در شبانه روز می‌خوابد. به گفته خودش: «من همیشه قبل از طلوع آفتاب از خواب بیدار می‌شوم. من معمولا صبح‌ها ۲ ساعت در تنهایی و سکوت خانه، زمانی که اعضای خانواده ام خواب هستم، به سر می‌برم. من این دو ساعت را وقت برنامه ریزی برای کار‌هایی که باید در طول روز انجام دهم، صرف می‌کنم. مدیتیشن نیز از دیگر کار‌هایی ست که بعد از بیدار شدن از خواب انجام می‌دهم تا برای کل روزم تمرکز لازم را داشته باشم.


او برنامه ورزشی خاصی را دنبال می‌کند

8 قانون «د راک» برای رسیدن به موفقیت

ورزش یکی از اولویت‌های زندگی راک است. او به عنوان بازیکن فوتبال در دوران دانشگاه و پس از آن کشتی، می‌داند چگونه ورزش کند تا ماهیچه هایش را از دست ندهد. او هر ۷ روز هفته را ورزش می‌کند، اما برنامه‌هایی که برای هر روزش در نظر گرفته، متفاوت است. او ابتدا کارش را با وزنه‌های سبک، اما تعداد ست‌های بالا آغاز می‌کند و هر روز که می‌گذرد، وزنه‌های سنگین‌تر با تعداد ست کمتر می‌زند. او این روند را یک ماه دنبال می‌کند سپس برای ماه بعد برنامه جدیدی می‌ریزد. اگر او بخواهد که برای حضور در فیلمی اندام خود را آماده‌تر از همیشه کند، این برنامه را ۳ تا ۴ ماه قبل از شروع فیلمبرداری انجام می‌دهد.


رژیم غذایی او سرشار از پروتئین است

8 قانون «د راک» برای رسیدن به موفقیت

هر فرد ورزشکاری که به اندام و ماهیچه‌های خود اهمیت دهد، می‌داند که پروتئین چقدر برای ساخت ماهیچه لازم است. راک نیز به اهمیت این موضوع آگاه است، اما پایش را فراتر از دیگر ورزشکاران می‌گذارد. او برای این که فرم اندامش را حفظ کند، بیش از ۵۰۰۰ کالری در روز می‌خورد. او این مقدار کالری را در ۷ وعده غذایی تقسیم می‌کند که شامل ماهی کاد، تخم مرغ، استیک، مرغ، سبزیجات و سیب زمینی ست. شاید برایتان جالب باشد که بدانید که او در یک سال بیش از یک سوم یک تن ماهی کاد را به تنهایی مصرف کرد.


او به هوادارانش اهمیت زیادی می‌دهد

8 قانون «د راک» برای رسیدن به موفقیت

اگر چه برخی از ستاره‌ها برای هوادارانشان وقت نمی‌گذارند، اما راک اینگونه نیست. او به طرفدارانش اهمیت زیادی می‌دهد. به گفته او: «من یاد گرفتم که مهمترین رابطه‌ای که می‌توانم در کارم داشته باشم، رابطه با هوادارنم است. نام او به دلیل سلفی هایش با طرفداران خود در کتاب گینس ثبت شده است. او در خلال اکران فیلم «سن اندریاس» فقط در ۳ دقیقه بیش از ۱۰۵ سلفی با طرفدارانش گرفت. استیون مرچنت، کارگردان معروف، همیشه راک را به خاطر این که هوادارانش را سورپرایز می‌کند، تحسین می‌کند. اگر چه او مشغله کاری زیادی دارد، اما همیشه زمانی را برای ارتباط با هوادارانش خالی می‌کند. او در حال حاضر ۱۳۸ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد.


او از شکست هایش نمی‌ترسد

8 قانون «د راک» برای رسیدن به موفقیت

هر آدم موفق در زندگی اش تجربه شکست دارد که راک نیز از این قائده مستثنی نیست. او آرزو‌های زیادی در سر داشت، اما نتوانست به همه آن‌ها دست یابد، اما ناامید نشد و راه‌های دیگر را امتحان کرد. او آنقدر جنگید تا در نهایت توانست به جایی که لیاقتش را دارد، برسد. به عنوان مثال او از تیم فوتبال دانشگاه اش که یکی از آرزوهایش بود اخراج شد، اما دست از تلاش برنداشت و به رشته دیگری، کشتی کج، روی آورد.

او ویدیویی از خلاصه زندگی اش را برای هوادارانش در اینستاگرام منتشر کرد. در آن ویدیو نشان داد که چندین بار شکست خورد و بی پول شد، اما دست از تلاش برنداشت. او به هوادارانش گفت: «گاهی ما چیز‌هایی را آرزو می‌کنم که به آن‌ها دست نمی‌یابیم، اما باید به سرنوشت اعتماد کرد، زیرا شاید همان نرسیدن و راه دیگری را انتخاب کردن، ما را به خوشبختی برساند.»


ثبات، کلید موفقیت اوست

8 قانون «د راک» برای رسیدن به موفقیت

به نظر شما راک در چند فیلم حضور داشته است؟ ۱۰۴ تا! به راستی حضور همیشگی او در فیلم‌ها تاثیر زیادی بر شهرت و محبوبیت اش گذاشت. او خودش اعتراف کرد که یکی از علت‌های موفقیت اش ثبات است. او می‌گوید: «موفقیت همیشه با خوب بودن به دست نمی‌آید، این ثبات در خوب بودن و تلاش کردن است که موفقیت را همیشگی می‌کند. اگر شما هر روز به تلاش تان ادامه دهید، در نهایت به هدف تان خواهید رسید.»


او برای هدف هایش می جنگد

8 قانون «د راک» برای رسیدن به موفقیت

راک برای هر هدفی که در سر دارد، بی وقفه تلاش می‌کند. او اعتقاد دارد: «اگر برای رسیدن به هدف هایمان عرق بریزیم، در نهایت مورد احترام اطرافیان مان قرار خواهیم گرفت. اما اگر بنشینیم و منتظر سرنوشت باشیم تا راهی را در مقابل ما قرار دهد، به هیچ جا نخواهیم رسید. این خود ماییم که با تلاش مان دیده می‌شویم؛ بنابراین اگر هدفی واقعی در سر دارید، برای آن بجنگید.»


از هر فرصتی استفاده می‌کند

8 قانون «د راک» برای رسیدن به موفقیت

به گفته راک: «شما نباید بنشینید و به گذر زمان که آرزوهایتان را با خود می‌برد، نگاه کنید. شما باید از هر شانسی که در مقابل تن قرار می‌گیرد، هر چند کوچک، برای رسیدن به هدف هایتان استفاده کنید. اگر دری در مقابل شما قرار گرفت، آن را نزنید، آن را بکوبید تا باز شود. با لبخند به داخل بروید و خودتان را معرفی کنید. هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد، همین که برای رسیدن به آرزوهایتان عطش داشته باشید و برای آن‌ها تلاش کنید، به هر چه بخواهید می‌رسید. به ۵ سال گذشته خود فکر کنید، ۵ سال آینده را نیز تصور کنید. ببینید که دوست دارید در آینده در چه موقعیت و مقامی باشید. همین خیالپردازی به شما انگیزه می‌دهد تا روی اهداف آینده تان تمرکز کنید.»

منبع: therichest

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1398/01/31
راک داره بازیگری میکنه کجاش نیمه بازنشستس
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
تو کشتی کج نیمه بازنشسته شده
Netherlands
12:53 - 1398/01/31
واقعا واسم سوال که چرا این ادمای موفق خواب ندارن. همشون میگن ما 5 صبح بیداریم. مغزشون چطوری جواب میده؟
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1398/01/31
اره دقيقاً براي منم جاي سوال هست حالا يه سري ها زودتر ازاينم بيدار هستند واقعاً چطور بي خوابي رو تحمل مي كنند
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1398/01/31
در ایرانی که همه چیز شده پول و پارتی و فامیل بازی همون بهتر که ۲۴ ساعت رو خواب باشیم...
اگه ۲ ساعت در شبانه روز هم بخوابیم باز هم به هیچ جایی نمی رسیم و هیچ آینده ای نداریم...
حالا بعضیا میگن اینطور نیست و امید نداری و...
ولی این واقعیته که باید باهاش کنار اومد یا اینکه به گشور دیگه ای مهاجرت کرد...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
دقیقاً متاسفانه
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1398/02/06
واقعاچی میشه یکی اینطوری موفق میشه.بعضییام تلاش میکنن ولی هرروز یه گرفتاری پیدا میشه که به عقب میره
United Arab Emirates
23:40 - 1398/02/12
اینجا ایران است
هر چه گشاد تر موفق تر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روشا فارمسی_فوتر
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو