نقش جدید اما استون مشخص شد
۸۵۰۵۲۹
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱
۳۶۸۸ 
اما استون و ریف فاینز در فیلم جدید الکساندر پین ایفای نقش می‌کنند.

ایران آرت: پروژه بعدی الکساندر پین با عنوان "مِنو" یک کمدی سیاه هجوآمیزست که تا این‌جا اما استون و ریف فاینز به ترکیب بازیگرانش ملحق شده‌اند و اصلاً بعید نیست که ستارگان بزرگ دیگری را هم به خود ببیند.

نقش جدید اما استون مشخص شد

فیلم‌نامه را ویل تریسی و بِت رایس نوشته‌اند و داستان درباره سرآشپزی در کلاس جهانی (فاینز) است که ناگهان تغییرهایی در منوی برنامه‌ریزی‌شده‌اش انجام می‌دهد. در این میان، زوجی (یکی با بازی استون) هم وارد داستان می‌شوند. به گزارش هنر و تجربه، گری سانچز تهیه‌کننده فیلم است و می‌داند که این پروژه هم مثل فیلم‌های فوق‌العاده قبلی پین، "نوادگان" و "نبراسکا"، با وجود بودجه اندکش می‌تواند سود قابل توجهی را نصیب سازندگانش کند.

برخی می‌گویند این پروژه سینمایی به مانند نمایشی تارانتینویی از مستند "یک درصد" است! فیلمی محصول ۲۰۰۶ به کارگردانی جیمی جانسن که در جشنواره ترایبکا رونمایی شد و درباره شکاف طبقاتی در جامعه آمریکا است و ثروتمندانی که در برابر عموم مردم قرار دارند.

الکساندر پین که با فیلم آخرش "کوچک‌سازی" (۲۰۱۷) نتوانست انتظار اغلب منتقدان را برآورده کند، برای طنز سیاه و تصاویر هجوآلودش از جامعه معاصر آمریکا شناخته می‌شود. او تا امروز دو بار اسکار بهترین فیلم‌نامه اقتباسی را برنده شده و سه بار نامزد اسکار بهترین کارگردانی شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج