تاج آمد؛ شکوری دوباره به استقلال رسید
۸۵۰۷۴۶
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
۴۸۱۲
دومین مراسم یابود مرحوم عبدالقدیر آب‌پرور به همت فرزندان این مرحوم و با حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، جمعی از پیشکسوتان رسانه، جمعی از ستاره‌های پیشین سرخابی و تیم فوتبال خبرنگاران برگزار شد.

ورزش سه: دومین مراسم یابود مرحوم عبدالقدیر آب‌پرور به همت فرزندان این مرحوم و با حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، جمعی از پیشکسوتان رسانه، جمعی از ستاره‌های پیشین سرخابی و تیم فوتبال خبرنگاران برگزار شد.

 این مراسم با حضور عبدالحمید احمدی معاونت وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس، ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی و علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال و خانواده مرحومان عبدالقدیر آب‌پرور، علی مودت، بهرام شفیع، عباس عبدالملکی، ایرج باباحاجی و مهدی نفر، از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح روزپنجشنبه ۲۲ فروردین‌ماه در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهید شیرودی آغاز شد و چهار تیم پیشکسوتان پرسپولیس، پیشکسوتان استقلال، یاران مرحوم آب‌پرور و تیم خبرنگاران با همدیگر به رقابت پرداختند.

در ابتدای این مراسم اعضای تیم‌های شرکت کننده با اهدای گل به جایگاه در نظر گرفته شده به منظور تکریم و بزرگداشت مرحوم آب پرور و همچنین مرحومان علی مودت، بهرام شفیع، عباس عبدالملکی، ایرج باباحاجی و مهدی نفر، ضمن احترام به این نفرات آسمانی شده به خانواده آنها ادای احترام کردند.

در ابتدای این تورنمنت ۴ جانبه که با حضور مهمانانی چون حمید استیلی، خداداد عزیزی، محسن گروسی، سعید دقیقی، محمد پنجعلی، محمدعلی یحیوی، محمد نوری، علی خسروی، حاج مهدی دادرس، علی اصغر مانوسی فر، مارکار آقاجانیان، محمود حقیقیان، مهدی حاج محمد، سعید مراغه چیان، رضا نعلچگر، اکبر کارگر جم ...همراه بود، تیم‌های یاران آب‌پرور با پیشکسوتان پرسپولیس روبروی همدیگر قرار گرفتند که تیم یاران آب‌پرور در ضربات پنالتی به‌برتری دست یافت.

در بازی دوم تیم‌های خبرنگاران ایران و پیشکسوتان استقلال برابر هم قرار گرفتند که این بازی با تساوی یک بر یک در وقتهای عادی به پایان رسید اما در ضربات پنالتی تیم استقلال به برتری ۳ بر ۲ دست یافت تا در مجموع با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری برسد.

در این بازی ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با پیراهن تیم خبرنگاران به میدان رفت و مانند سال های دور بار دیگر مسابقه برابر استقلال را تجربه کرد.

قضاوت این دیدارها برعهده محمد فنایی و کاظم سلیمانی بود. همچنین نکته قابل توجه حضور تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان برای پوشش خبری این تورنمنت بود تا این رقابت ها بازتاب رسانه ای خوبی در رسانه های کشور داشته باشد.

عکس ها امیرحسین خیرخواه

تاج آمد؛ شکوری دوباره به استقلال رسید

تاج آمد؛ شکوری دوباره به استقلال رسید

تاج آمد؛ شکوری دوباره به استقلال رسید

تاج آمد؛ شکوری دوباره به استقلال رسید

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج