فرکی: از پیروزی‌ خوشحال و از باخت تراکتور ناراحتم
۸۵۴۰۰۱
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
۶۵۲۲ 
حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان برتری مقابل تراکتورسازی را بهترین نتیجه برای تیمش بعد از شکست‌های اخیر دانست.

خبرگزاری تسنیم: حسین فرکی، سرمربی پیکان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی در هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر اظهار داشت: به‌هرحال بازی تمام شده است و نتیجه خوبی را به دست آوردیم، چیزی که شاید در بهترین زمان و بعد از شکست‌هایی که داشتیم اتفاق افتاد، این پیروزی بود.

وی تصریح کرد: پیش از بازی وعده یک دیدار خوب را داده بودیم تا تماشاگران از مشاهده مسابقه لذت ببرند و خدا را شکر توانستیم مقابل تیم خوب تراکتورسازی به پیروزی برسیم و از اینکه سه امتیاز را کسب کردیم خوشحال هستم اما از طرفی از اینکه تراکتورسازی در دو هفته متوالی شکست می‌خورد ناراحتم.

وقتی که امروز وارد ورزشگاه شدم و شور و شوق هواداران تراکتورسازی را دیدم از این موضوع لذت بردم اما در فوتبال شکست نیز اتفاق می‌افتد و امروز تراکتورسازی مجدداً شکست خورد. امیدوارم در دیدارهای آینده دیگر این موضوع برای تراکتورسازی تکرار نشود و مجددا شاهد رقابت این تیم در بالای جدول باشیم.

فرکی: از پیروزی‌ خوشحال و از باخت تراکتور ناراحتم

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: از ابتدای هفته با بازیکنان تیم صحبت‌هایی داشتم تا به این باور برسند که اگر بازیکنی از تیم ما نمی‌خواهد تیم در تبریز به برتری برسد امروز در اینجا حضور نداشته باشد و بازیکنی به همراه ما در تبریز نباشد که به پیروزی فکر نکند. این انگیزه از ابتدای هفته به بهترین نحو در بازیکنانم ایجاد شده بود و امروز نیز این موضوع را در زمین مشاهده کردیم.

فرکی عنوان کرد: باید تشکر ویژه‌ای از هواداران تراکتورسازی داشته باشم چون مانند همیشه که با هر تیمی به تبریز آمده‌ام به من لطف داشته‌اند و تا پایان مسابقه تنها به تیم خود پرداختند همیشه مدیون هواداران تراکتورسازی هستم و بابت امروز نیز از آنها تشکر ویژه‌ای دارم. در اتفاقات پایان بازی ما نقشی نداشتیم و تنها تیمی بودیم که نتیجه را کسب کرده است. امیدوارم برای تراکتورسازی شرایطی فراهم شود تا مجدداً در جایگاه بالایی قرار داشته باشد.

وی ادامه داد: اتفاقات دو هفته اخیر برای هواداران تراکتورسازی نگرانی ایجاد کرده اما در فوتبال این مسائل طبیعی است و پیش می‌آید. اگر در ادامه تراکتورسازی دیدارهای خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و در دیدار رودررو با پرسپولیس به برتری برسد مجددا شانس قهرمانی خواهد داشت. برای تراکتورسازی در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم با نتایج این تیم هواداران تراکتورسازی خوشحال شوند و به حقشان برسند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به سوال خبرنگاری که کسب برتری مقابل یکی از مدعیان قهرمانی برای او غیرمنتظره نبوده است عنوان کرد: شاید ما به اینجا آمده بودیم تا یک امتیاز کسب کنیم و اگر این اتفاق می‌افتاد نتیجه خوبی را به دست آورده بودیم. از طرفی تراکتورسازی در چهار پنج هفته زیر نظر داشتیم و تمام حرکات این تیم را آنالیز کرده بودیم. از خصوصیات فردی بازیکنان تراکتورسازی نیز آگاهی داشتیم و می‌دانستیم آنها از چه مناطقی حمله می‌کنند. با توجه به این شرایط تمام مسائل را پیش‌بینی کرده بودیم و امروز نیز کامل‌تر از دیدارهای گذشته بازی کردیم.

فرکی گفت: در دیدارهای گذشته نیز تمامی مسائل را پیش‌بینی می‌کردیم اما امروز کامل‌تر از دیدارهای گذشته پیش‌بینی‌های خود را اجرایی کردیم. شاید تفاوت بزرگ ما با تراکتورسازی در انگیزه بازیکنان بود و بازیکنان ما انگیزه بیشتری برای برتری در مسابقه داشتند. این موضوع عمده تفاوت ما بود و توانستیم با عملکرد خوب مقابل تراکتورسازی هویت خود را نشان دهیم.

وی ادامه داد: بازیکنان پیکان نسبت به مسابقات گذشته با تعصب‌تر، باغیرت‌تر و با برنامه‌تر بازی کردند و تمام خواسته‌های ما را انجام دادند. موضوعی که ما در دیدارهای گذشته نیز خواهان آن بودیم اما به خاطر استرس در کسب نتیجه ناموفق بودیم. مقابل تراکتورسازی همه چیز را پیش‌بینی کرده بودیم و طبق برنامه قرار بود در 15 دقیقه ابتدایی تراکتورسازی را مهار کنیم، در 15 دقیقه دوم بازی را در دست بگیریم و در 15 دقیقه سوم به گلزنی فکر کنیم.

ما در 45 دقیقه نخست به دنبال این بودیم که گلی را دریافت نکنیم و می‌دانستیم در صورت این اتفاق با توجه به فشار و استرسی که روی تراکتورسازی به خاطر نتیجه هفته قبل ایجاد شده است می‌توانیم با یک گل نتیجه را به سود خود رقم بزنیم. در دقایق پایانی نیز تراکتورسازی تیم ما را تحت فشار قرار داد اما تمرکز خوبی مقابل حملات این تیم داشتیم و اجازه ندادیم آنها به گل دست پیدا کنند.

فرکی در پاسخ به پرسش خبرنگاری که شما بعد از دیدار با پرسپولیس بازیکنان خود را به کم‌کاری متهم کرده بودید اما امروز از آنها تمجید می‌کنید، گفت: باید صحبت‌های شما را اصلاح کنم؛ من هیچ‌گاه بعد از بازی با پرسپولیس بازیکنان خود را به کم‌کاری متهم نکرده بودم و اگر بازیکنی را نیز از تیم کنار گذاشتم به خاطر مشکلات رفتاری آنها بود و دلیل فنی در آن وجود نداشت. بچه‌های ما امروز نتیجه آن روز را می‌بینند و ما مشاهده کردیم که بازیکنان روی نیمکت با بازیکنان داخل زمین یکدل بودند و هیچ کسی به خودش فکر نمی‌کرد. موضوعی که در گذشته وجود نداشت و برخی به فکر خودشان بودند. در این شرایط مقابله کردن با تیمی مانند پرسپولیس که مدعی قهرمانی است بسیار سخت است. شاید اگر در آن دیدار نیز مانند دیدار مقابل تراکتورسازی یکدل بودیم نتیجه را واگذار نمی‌کردیم. یکدل بودن تیم ما باعث شد علیرغم حضور در زمین تراکتورسازی عملکرد خوبی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی پیکان تأکید کرد: عملکرد خوب ما در حالی رقم خورد که توانایی بازیکنان ما مقابل برخی مهره‌های تراکتورسازی دو به یک یا حتی سه یه یک است. بار دیگر باید تأکید کنم بعد از دیدار مقابل پرسپولیس بازیکنی را به لحاظ فنی بیرون نگذاشتیم اما اولویت ما تیم بود و به دنبال این بودیم همه متحد باشیم و در مسیر همدلی حرکت کنیم.

فرکی در پاسخ به این سوال که برنامه این تیم برای مهار تراکتورسازی چه بود که اجازه خلق موقعیتی را نداد، اظهار داشت: وقتی ابزار را فراهم کنید و داخل زمین تلاش خود را انجام بدهید همه چیز حل می‌شود. امروز مقابل تراکتورسازی به دنبال بستن سمت چپ و راست این تیم بودیم و برای این مهم دو بازیکن خود را در کناره‌ها گذاشتیم. به مدافعان راست و چپ خود نیز وظیفه دادیم به هیچ عنوان در بحث حمله شرکت نکنند. از طرفی عمق و وسط زمین را نیز با قرار دادن دو هافبک دفاعی بستیم و به هافبک‌های خود تأکید کردیم تنها روی همان منطقه تمرکز کنند.

فرکی در مورد شرایط هواداران تراکتورسازی روی سکوها و جو متشنج ورزشگاه گفت: من برای هواداران احترام زیادی قائل هستم. این اتفاقاتی است که رخ می‌دهد و امروز هم برای اولین‌بار نبود که شاهد چنین اتفاقاتی بود. هواداران می‌توانستند در خانه بشینند و بازی را ببینند، اما وقتی هوادار این مسیر را می‌آید و از دقیقه اول تیمش را تشویق می‌کند، حتماً انتظاراتی دارد. فکر می‌کنم هواداران تراکتورسازی از اتفاقاتی که در حاشیه این تیم رخ می‌دهد، ناراحت هستند، اما قابل احترام هستند.

تأکید من این است هواداران و بازیکنان باید آمادگی هر نتیجه‌ای را داشته باشند و هواداران باید بدانند بازیکن تمام تلاشش را می‌کند. من همه را به صبر را توصیه می‌کنم، چون با یک باخت چیزی از تراکتورسازی کم نمی‌شود. امیدوارم در آینده اتفاقاتی خوبی برای هواداران این تیم رخ بدهد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/01/30
ترتر سهمیه هم نمیگیره خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1398/01/30
با این حر۴ا داره جت بهز میکنه برای خودش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
هیچوقت فکرنمیکردم فرکی اینقدر حقیر باشه.مردک یک خط در میون میگفت تماشاگر حق داره.خداوکیلی خجالت میکشم از اینکه این آدم رو تا الان آدم حساب میکردم.
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1398/01/30
اخه بحث نتیجه نیست بحث اینه که همه چیز رو باختن و نمیتونن بگن یه عده تماشاگر نما چون ده هزار نفر سنگ میزدن
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1398/01/30
بالاخره جادو وجبل که توسط رقیبان تدارک دیده شده بود کار خودش را برای تراکتور کرد
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/01/30
کاش علی دایی از شرف و فوتبلل پاک از شما یاد بگیره ......
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1398/01/30
نظام مخالف این همه شور و شوق هوداران تراختور تبریز است. و دوست دارد از درون تبریزیهارا سرکوب کند. اما زهی خیال باطل تاریخ تبریز نشان داده. همیشه در همه زمینه ها قهرمان است. تبریز سرمشق انقلاب است و حکومت فاسد از این مردم می ترسد.
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/01/30
فرکی مردونه بازی کرد نه مثل علی دایی
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/01/30
آقا یه بازی رو بردین دیگه اینقدر دلجویی و ناز و نوازش یکم غیر عادیه چه خبره آقای فرکی تراکتوریها از دوستانند
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1398/01/31
فرکی خیلی سرمربی با شخصیتیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج