ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری چگونه است؟
۸۵۵۲۲۶
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
۲۰۲۸
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به اینکه خبرنگاران تا ۷ اردیبهشت فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام طرح ترافیک ۹۸ اقدام کنند، گفت: این افراد با مراجعه به سایت"تهران من" و قسمت شرایط خاص مدارک خود را بارگذاری کنند.

خبرگزاری تسنیم: عمار سعیدیان‌فر درباره فرایند ثبت نام در طرح ترافیک 98 اظهار کرد: ساز و کار ثبت نام در طرح ترافیک امسال همانند سال گذشته است ضمن اینکه تعرفه طرح ترافیک 98 از 17 فروردین ماه بر اساس نرخ جدید شورای شهر تهران محاسبه می‌شود.

وی تصریح کرد: رانندگانی که بخواهند به محدوده طرح ترافیک مراجعه کنند، می‌توانند با ورود به سایت" تهران من" نسبت به ثبت نام و مجوز ورود به طرح اقدام کنند.

سعیدیانفر خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه جدید شورای شهر تهران در ارتباط با طرح ترافیک 98، تعرفه تعیین شده برای ورود خودروها با معاینه معمولی 15 درصد و معاینه برتر 8 درصد محاسبه می‌شود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک در ارتباط با تسهیلات در نظر گرفته شده برای کاربرانی که حساب شهروندی آنها کامل بوده و به محدوده طرح ترافیک وارد می‌شوند، گفت: اگر کاربری وارد محدوده طرح ترافیک شود و حساب شهروندی وی کامل بوده از تخفیف 20 درصدی استفاده خواهد کرد و در صورتی که حساب وی کامل نباشد یک ماه فرصت دارد که هزینه طرح ترافیک خود را بپردازد و در صورتی که هزینه خود را در این مدت هم نپردازد مشمول عوارض و جریمه پلیس خواهد شد.

ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری چکونه است؟

وی در ارتباط با سهیمه بگیران نیز گفت: ارگان‌ها نیز تا 15 اردیبهشت فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام طرح ترافیک در سایت "تهران من" اقدام کنند.

سعیدیانفر همچنین در ارتباط با ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران نیز تصریح کرد: این افراد نیز تا 7 اردیبشهت فرصت ثبت نام دارند و باید با مراجعه به سایت" تهران من" نسبت به ثبت نام و همچنین بارگذاری مدارک اقدام کنند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک ادامه داد: خبرنگاران با مراجعه به سایت اشاره و در قسمت (شرایط خاص) در سمت راست سایت، مدارک خود را باید بارگذاری کنند ضمن اینکه خبرنگارانی که سال گذشته نیز طرح ترافیک گرفته‌اند نیز باید برای ثبت نام مجدد به این سایت مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: از روز گذشته نیز پیامک‌های برای خبرنگاران برای ثبت نام طرح ترافیک ارسال شده است ضمن اینکه طرح ترافیک خبرنگاری سال گذشته تا زمان صدور طرح ترافیک جدید اعتبار دارد.

سعیدیان فر ادامه داد: کمیته 7 نفره برای بررسی صلاحیت و تخصیص سهیمه خبرنگاری از سوی شورای شهر تهران پیش بینی شده است که این کمیته شامل افرادی از کمیسیون عمران و کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری و یک نفر از جامعه عکاسان و یک نفر از رسانه‌های مستقل غیردولتی است.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک گفت: با توجه به مصوبه شورای شهر تهران در ارتباط با سهیمه طرح ترافیک خبرنگاران 200 نفر کاهش و به دو هزار و 60 نفر رسیده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1398/02/03
لطفا طرح ترافیک خبرنگاری.! لطفا ترح ترافیک نویسندگی.طرح ترافیک گویندگی.طرح ترافیک.کارمندی .طرح ترافیک کارگری.طرح ترافیک دانش اموزی .را هم اجرایی نمایید.!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج