ماجرای اخاذی‌های مرد گلخانه‌دار و همسرش
۸۵۵۵۵۴
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳
۱۵۵۳۱
صاحب یک گلخانه که به خاطر اعتیاد در چند قدمی ورشکستگی قرار گرفته بود، با همدستی همسرش، نقشه اخاذی از دو مرد ثروتمند را طراحی کرد.

ایران نوشت: صاحب یک گلخانه که به خاطر اعتیاد در چند قدمی ورشکستگی قرار گرفته بود، با همدستی همسرش، نقشه اخاذی از دو مرد ثروتمند را طراحی کرد.

راز این اخاذی‌ها زمانی فاش شد که مرد ثروتمند تصمیم گرفت برای نجات از مزاحمت‌های زن جوان به دادسرای جنایی پایتخت برود. دیگر از تماس‌های تهدید‌آمیز این زن خسته شده بود.

با اینکه تهدیدش کرده بود که اگر به پلیس حرفی بزند، تصاویر مستهجنی که از او گرفته‌اند را در فضای مجازی منتشر می‌کنند، اما چاره‌ای نداشت. بهنام خوب می‌دانست که اگر شکایت نکند، اخاذی‌ها از او ادامه خواهد یافت. وی به بازپرس گفت: کارگاه سازه‌های گلخانه دارم و افرادی که گلخانه دارند با من تماس می‌گیرند. در میان مشتری‌هایم زن جوانی به نام شیوا بود. او گفت گلخانه‌ای سمت گرمدره دارند و می‌خواهد آن را مجهز کند.

قرار دردسرساز

بهنام ادامه داد: شیوا از من خواست که هزینه این کار را قسطی از او بگیرم اما من قبول نکردم و درنهایت قرار شد که مبلغی از پول را ابتدای کار بدهد و باقی را پس از پایان کار. شیوا از من خواست برای نوشتن قولنامه و صحبت در رابطه با میزان پول به آدرسی که داده است بروم. موافقت کرده و به آدرس مورد نظر در مرکز تهران رفتم. اما به محض ورود دو مرد که بعداً متوجه شدم همسر شیوا و دوست او هستند مرا کتک زدند. آنها به زور مرا لخت کردند و شیوا هم از من فیلم و عکس‌های مستهجن می‌گرفت.

با تهدید رمز عابر بانک مرا گرفتند و 62 میلیون تومان از کارت عابر بانکم را سکه و طلا خریداری کردند.او ادامه داد: بعد هم مرا رها کرده و تهدید کردند که اگر از این موضوع به کسی حرفی بزنم یا شکایت کنم فیلم‌ها و عکس‌هایی که از من گرفته‌اند را در فضای مجازی منتشر کرده و برای خانواده و دوستانم ارسال می‌کنند. من هم که ترسیده بودم ابتدا هیچ شکایتی نکردم.

اما چند روز بعد شیوا دوباره با من تماس گرفت و اینبار درخواست 100 میلیون تومان کرد. با این تماس مطمئن شدم که آنها دست بردار نیستند و قرار است به این اخاذی‌هایشان ادامه دهند. به همین دلیل تصمیم گرفتم شکایت کنم.با شکایت مرد جوان، به دستور بازپرس ایرد موسی از شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

دستگیری زن اخاذ

در ادامه تحقیقات کارآگاهان موفق به دستگیری شیوا شدند. زن جوان ابتدا منکر آدم ربایی و اخاذی شد و در تحقیقات گفت: چندین بار برای کارهای گلخانه‌مان به کارگاه بهنام رفتم و بعد از آن بهنام مدام مزاحم من می‌شد. من که از دست مزاحمت‌های او خسته شده بودم موضوع را به شوهرم گفتم. شوهرم هم برای اینکه درس عبرتی به بهنام بدهد با همدستی دوستش او را به محل قرار کشاند و مورد ضرب و شتم قرار داد.اما در بررسی‌ها مشخص شد که زن جوان واقعیت را نگفته است.

شیوا درنهایت اعتراف کرد و گفت: ما اطراف گرمدره گلخانه داریم. اوایل وضع مالی‌مان خیلی خوب بود اما شوهرم به مواد مخدر معتاد شد و هر چه درآمد داشتیم را خرج مواد می‌کرد. به خودمان که آمدیم، دیدیم که با ورشکستگی فاصله‌ای نداریم و به فکر چاره افتادیم. پیشنهاد را همسرم داد و من هم آن را اجرا کردم.

2 روز گروگانگیری

با اعتراف زن جوان، همسر و دوست همسرش بازداشت شدند. اما از آنجایی که احتمال می‌رفت، افراد دیگری قربانی زوج جوان شده باشند، بازپرس ایرد موسی دستور بررسی در این خصوص را صادر کرد.در ادامه تحقیقات مشخص شد که مرد جوان دیگری نیز به همین شیوه و شگرد مورد اخاذی و آدم ربایی قرار گرفته است. مأموران بلافاصله به سراغ او که شهرام نام داشت رفتند وی گفت: در شمال تهران گلفروشی داریم و دو مرتبه از گلخانه‌ای که شوهر شیوا صاحب آن بود گل خریداری کردم.

سومین بار آنها مرا به گلخانه‌شان کشانده و با ترفند اینکه مزاحم همسرش شده‌ام مرا دو روز گروگان گرفتند. آنها مرا بشدت کتک زده و از من فیلم و عکس‌های مستهجن گرفتند. حتی یک بار می‌خواستم فرار کنم که پنجره را شکستم و از همسایه‌ها خواستم با پلیس تماس بگیرند اما وقتی مأموران آمدند آنها مرا داخل یک اتاق حبس کردند و مدعی شدند دعوای زن و شوهری بوده است.او ادامه داد: چون پول زیادی به همراه نداشتم با چند نفر از دوستانم تماس گرفته و به آنها گفتند که من تصادف شدیدی کرده‌ام.

از آنها خواستند برای هزینه انتقال و درمان من به بیمارستان به کارتم پول واریز کنند. دوستانم نیز که از ماجرا بی‌خبر بودند حدود 30 میلیون تومان برای آنها واریز کردند بعد هم مرا رها کرده و تهدید کردند اگر از این ماجرا حرفی بزنم فیلم‌ها و عکس‌های مرا در فضای مجازی منتشر خواهند کرد.با شکایت مرد جوان، چهارمین عضو باند که کارگر گلخانه بود بازداشت شد و بررسی‌ها برای شناسایی اخاذی‌های احتمالی این زوج ادامه دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Canada
08:41 - 1398/02/04
لعنت به اینها چکار کردند. .اگر دستم بود تکه تکه تکه تکه مردم این زن و مرد حاک برسرش چه کارهایی با این بند خداکردند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
کاربر محترم 08/41چی چی خاک بر سرش این خانم با مجوز همسرش خاک توسری کرده و عکس و فیلم مستهجن یعنی اون مرد جوان را لخت عریان کرده اند بدون شک از عورت و ماتحت اون مرد خانم جوان فیلم و عکس گرفته از قدیم هم گفتن وصف العیش نصف العیش است خداوند متعال شاهد و ناظر اعمال کثیف و پست این خانم است و هرگز بخشوده نمیشودد چون حق الناس است،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
کاربر محترم 08/41چی چی خاک بر سرش این خانم با مجوز همسرش خاک توسری کرده و عکس و فیلم مستهجن یعنی اون مرد جوان را لخت عریان کرده اند بدون شک از عورت و ماتحت اون مرد خانم جوان فیلم و عکس گرفته از قدیم هم گفتن وصف العیش نصف العیش است خداوند متعال شاهد و ناظر اعمال کثیف و پست این خانم است و هرگز بخشوده نمیشودد چون حق الناس است،
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/02/04
خاک توسرشون چه مردبی غیرت بوداین که میذاشته زنش دست به مردغریبه بزنه وعکس بگیره ازشون زن وشوهرپست فطرت حالابرین اب خنک بخوریدتاحالتون جابیاد
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/02/04
وقتی غیرت مردان و عفت زنان از بیم میره. دست به همچین کارهایی میزنن
خدایا مارا از شر هر چی آدم بد در امان بدار
پاسخ ها
مسعود رستمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
عجب انگار اخر زمونه یارو زنشو لخت مینداخته تو بغل یه مرده گردن کلفت تا درحین عشق بازی بتونه عکس بگیره وازش باجگیری کنه ببین اعتیاد با انسان چه میکنه که همه چیشو ازش میگیره
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1398/02/04
ابروی زن هاروبردی ..
United Arab Emirates
13:54 - 1398/02/04
یعنی رفته داخل خونه باعلم تنها بودن زن به اسم قرار داد ......!؟ عکساشو پلیس ببینه چهره مشخصه اجباری لخت شده یا سیخ شده هست ؟ دیگه شفاف تر بگم اینکه برای پول یه طرف ؛ روابط خارج از عرف وزن شوهردار تا معصیت ..یه طرف!؟ به مشکل میخورن میان شکایت اخاذی کردن هردو طرف مقصرن لختم کردن عکس گرفتن .....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج