تصمیم جدی پوگبا؛ می خواهم به رئال مادرید بروم
۸۵۶۸۴۱
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
۵۷۲۴ 
پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، قصد دارد در تابستان امسال راهی رئال مادرید شود.

ورزش سه: به نظر می رسد تابستان شلوغی در انتظار رئال مادرید باشد و کهکشانی ها قصد دارند با جذب ستاره های بزرگ، ناکامی های این فصل در همه رقابت ها را جبران کنند که پل پوگبا نیز یکی از بازیکنان مدنظر آنهاست.

نشریه آ.اس امروز مدعی شد پوگبا قصد دارد تحت هر شرایطی در تابستان به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ مثبت دهد و باید وی را یکی از گزینه های قطعی این تیم برای خرید در ماه های آتی دانست. پوگبا حس می کند شرایط در اولدترافورد به گونه ای است که یونایتد فصل بعد نیز قرار نیست در رقابت های معتبر به موفقیت برسد و به همین دلیل قصد دارد هر چه زودتر قرارداد خود را با رئال مادرید منعقد سازد.

پوگبا در تابستان سال 2016 و پیش از انتقال به یونایتد نیز به شدت مورد توجه رئال مادرید قرار داشت اما در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد شیاطین سرخ در آن مقطع پاسخ مثبت دهد و راهی اولدترافورد شود.

پوگبا در برنابئو سالانه 10.3 میلیون پوند دستمزد دریافت خواهد کرد که رقمی معادل دستمزد فعلی الکسیس سانچس در اولدترافورد است. زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید علاقه زیادی به جذب پوگبا دارد و خود این بازیکن نیز مدتی قبل بازی کردن در این تیم را رویای هر بازیکنی دانست.

تصمیم جدی پوگبا؛ می خواهم به رئال مادرید بروم

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج