فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸
۸۵۸۵۶۸
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۶
۵۴۱۷
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

فال روزانه پنجشنبه 12 اردیبهشت 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 12 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی صمیمی و اجتماعی، مهربان و آماده ی همکاری و کمک به دیگران، عاشق صلح و دوستی و طرفدار سادگی هستید. شما همیشه ذهنی سرشار از ایده های جدید و خلاقانه دارید و در هر کاری که انجام می دهید به شدت کمال گرا هستید و می خواهید آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. با این همه شما باید سعی کنید از حسادت و دمدمی مزاجی دست برداشته و کنترل بیشتری روی افکار آشفته ی خود داشته باشید. امسال اگر می خواهید موفق باشید و یا به خواسته های خود دست پیدا کنید باید بایستید و از حق خودتان دفاع کنید، اگر بخواهید منتظر بمانید تا دیگران به حرف هایتان گوش کنند و یا خودشان به سراغتان بیایند نمی توانید موفق باشید. از لحاظ مالی اوضاع به کامتان خواهد بود و پول های زیادی از منابع مختلف به دستتان خواهند رسید، اما فشارهای روانی زیادی که در محیط کاری به شما وارد می شوند ممکن است وضعیت سلامتیتان را به خطر بیندازند. فرزندانتان امسال با رفتار خوب و موفقیت های خوب باعث خوشحالی و احساس افتخار شما خواهند شد. آنهایی که تا به حال موفق نشده اند شریک زندگی خود را پیدا کنند باید خوشحال باشند، زیرا به احتمال زیاد در نیمه ی دوم سال عشقشان را پیدا خواهند کرد و حتی ممکن است خیلی زود به خانه ی بخت هم بروند. ماه های اردیبهشت، آبان و دی بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

شما رویاهای بزرگی در سر دارید، اما این رویاپردازی ها دارند ذهن شما را بیش از حد به خود درگیر می کنند و جلوی داشتن توجه کافی به کارتان را می گیرند. با این حال باید به شما بگوییم که جای هیچ گونه نگرانی نیست! شما هیچ وقت در تحویل به موقع کارهایتان با مشکل مواجه نشده اید و همیشه حتی اگر لازم بوده تا آخرین لحظه کار کنید هم وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده اید. در نتیجه اشکالی ندارد اگر در حین انجام کارهایتان برای قدم های بعدیتان نیز برنامه ریزی کنید. در مهمانی هایی که امشب می روید مواظب باشید تا جای ممکن از بحث کردن با دیگران، خصوصا آنهایی که زیاد نمی شناسید خودداری کنید.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

وقتی کارهایتان جلوی فعالیت های اجتماعی شما و یا وقت گذاندن با عشقتان را می گیرند اعصابتان حسابی به هم می ریزد و امروز هم یکی از همین روزها خواهد بود. شما تمام روز درگیر کارهایی خواهید بود که یا نتوانسته اید در طول هفته به پایان برسانید و یا در آخرین لحظات پایان هفته برایتان پیش آمده اند. تمام مدت ذهنتان درگیر این خواهد بود که کارهایتان را زودتر تمام کنید تا بتوانید به آغوش خانواده بازگردید. اگر می خواهید کارها هرچه سریعتر پیش بروند این فکرها را کنار گذاشته و فقط روی کارتان تمرکز کنید تا عملکردتان تحت تأثیر ذهن آشفته تان قرار نگیرد. در پایان روز با ذهنی آزاد و وجدانی راحت در کنار عزیزانتان خواهید بود.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز شما باید لیستی از کارهایی که امروز و حتی در روزهای آینده باید انجام دهید آماده کنید و برای تمام این کارها یک برنامه ی دقیق و منظم در نظر بگیرید. روش شما برای پیش بردن کارها در خانه تان روش چندان کارآمدی نیست. شما در پرداخت صورت حساب ها نظم مشخصی ندارید و کارهای خانه را هم به موقع انجام نمی دهید و تعمیر و بازسازی ها را آنقدر به تعویق می اندازید که وسایل به کل از کار می افتند. حالا دیگر وقت آن رسیده است که در این روند تجدید نظر کنید و برای کارهایتان نظم و ترتیب مشخصی را در نظر بگیرید. شما مجبور نیستید همه ی کارها را به تنهایی انجام دهید، اگر خودتان از پس این همه کار برنمی آیید از یک نفر کمک بگیرید.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز شما حال و روز چندان خوبی ندارید و احساس می کنید که به شدت تحت فشار قرار گرفته اید، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا این شرایط کاملا موقتی و زود گذر است. به جای اینکه زانوی غم بغل بگیرید چند نفس عمیق بکشید و سعی کنی ذهنتان را به کار بیندازید. کارهایتان را اولویت بندی کنید و با نظم و برنامه پیش بروید. اگر به طور منظم و قدم به قدم پیش بروید و کارهایتان حساب شده باشند خیلی زودتر از آنچه انتظار دارید همه ی کارها انجام خواهند شد. حتما در پایان روز زمانی را به خانواده تان اختصاص بدهید. هم شما و هم آنها به در کنار هم بودن احتیاج دارید. پس به بهترین شکل برای امشب برنامه ریزی کنید تا به همه خوش بگذرد.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز خودتان را برای شنیدن برخی خبرهای خوب مربوط به مسائل مالی آماده کنید. همین که به شما خبر برسد که قرار است پولی را دریافت کنید ذهنتان با سرعت برق به حرکت در خواهد آمد به فکر راهی برای خرج کردن این پول خواهید بود. اگر حواستان را خوب جمع نکنید حتی پیش از اینکه اصل پول به دستتان برسد آن را به باد خواهید داد! بهتر است بخشی از این پول را پس انداز کنید و بخشی از آن را هر طور که خودتان دوست دارید خرج کنید. اگر قرار است برای کسی کاری انجام دهید بهتر است این کار را به سریعترین و بهترین نحو ممکن انجام دهید تا مبادا این شخص شما و حس مسئولیت پذیری تان را زیر سؤال ببرد.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

میزان هوشیاری و خلاقیت امروز شما حتی خودتان را هم شگفت زده کرده است. بدون هیچ پیش زمینه و آموزش قبلی ممکن است به سراغ قلم مو و آبرنگ بروید و یک نقاشی زیبا بکشید و شاید یک شعر ناب بنویسید. در هر صورت هر کاری که بکنید یک چیز مسلم است و آن هم این است که نتیجه خوب از کار در خواهد آمد. امروز خبرهای خوبی به گوشتان خواهند رسید که حتی اگر به طور مستقیم به خود شما مربوط نشوند هم به طور غیر مستقیم برای شما منافعی را به همراه خواهند داشت. اگر کسی شما را به خاطر کارهایی که نکرده اید مورد سرزنش قرار داد سکوت نکنید و خیلی صریح اشتباهش را به او گوشزد کنید.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز شما در نبرد بین خواسته ها و وظایف و مسئولیت هایتان گرفتار شده اید، اما اگر به اندازه ی کافی ذکاوت و سیاست داشته باشید ممکن است بتوانید به هر دوی آنها به میزان رضایت بخشی رسیدگی کنید. شاید اینکه با وجود تمام تلاش هایی که کرده اید نتایج چندان قابل توجهی به دست نیاورده اید شما را تا حدودی دلسرد کرده باشد، اما نباید اجازه بدهید که چنین احساسی در شما قوت بگیرد زیرا موفقیت های شما خیلی بیشتر از آن چیزی هستند که خودتان فکر می کنید. کمی به خودتان استراحت بدهید و خوش باشید. همه ی ما به استراحت هم نیاز داریم، پس حداقل آخر هفته ها کمتر به خودتان فشار بیاورید.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

شما باید به خودتان کمی بیشتر افتخار کنید. شما وقتی تصمیم می گیرید کاری را انجام دهید و ذهن خود را روی آن متمرکز می کنید، هر چقدر هم که آن کار سخت و جاه طلبانه باشد تا زمانی که به هدفتان نرسیده باشید دست از تلاش برای دستیابی به آن برنخواهید داشت و معمولا هم موفق می شوید. امروز ممکن است به خاطر مشکلات و موانعی که در محل کار و یا در زندگی شخصی تان برایتان پیش آمده اند و فشارهایی که دارند به شما وارد می شوند کمی احساس سرخوردگی و نومیدی کنید، پس این واقعیت را به خودتان یادآوری کنید. امروز حواستان به حساب و کتاب هایتان باشد و مواظب باشید هیچ خرج و یا صورت حسابی را از قلم نیندازید.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز وجود شما لبریز از انرژی، نشاط و انگیزه شده است. با توجه به اینکه زندگی شخصی و حرفه ای شما هر دو دارند خوب پیش می روند هیچ تعجبی ندارد که حالتان اینقدر خوب باشد. تنها جنبه ی منفی این وضعیت این است که احتمال دارد فشار کاری هرچند همراه با موفقیت باشد، شما را اذیت کند. مسلما شما در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دارید و مسئولیت های بسیاری به عهده تان هستند، اما خوشبختانه کنترل اوضاع را در دست دارید و وضعیت نگران کننده ای وجود ندارد. به جای اینکه به خودتان استرس وارد کنید روی تمام کردن کارهایتان تمرکز کنید تا بعدازظهر را در آرامش و در کنار عزیزانتان بگذرانید.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز بهتر است مواظب باشید که خودتان را به دردسر نیندازید و در موقعیت های ریسکی قرار نگیرید. شما امروز در مورد همه چیز، از مذهب گرفته تا سیاست و امور اجتماعی، عقاید محکم و سرسختانه ای دارید و حاضر به تغییر دادن آنها هم نیستید. در چنین شرایطی اگر با دیگران وارد بحث شوید روابطی که با آنها دارید را به خظر خواهید انداخت، شاید حتی اوضاع بدتر شود و موقعیت کاری و اجتماعی خود را هم به خطر بیندازید. با توجه به این وضعیت بهتر است عقاید و نظرهایتان را برای خودتان نگه داشته و کسی را تشویق یا بهتر بگوییم، وادار به پذیرفتن آنها نکنید. چرا سعی نمی کنید نظر دیکران را به جای حرف هایتان با عملتان تغییر بدهید؟!

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

دوستی و مادیات خیلی کم با هم جور درمی آیند و امروز هم یکی از دوست هایتان با درخواست مبلغ قابل توجهی رابطه ی دوستی که با او دارید را به خطر خواهد انداخت. شما از اینکه به این دوست خود کمک کنید خیلی هم خوشحال خواهید شد، اما به شما پیشنهاد می شود که کمی دست نگه داشته و راه بهتری را در پیش بگیرید. شما می توانید به جای اینکه خودتان این پول را به او قرض بدهید راهی برای به دست آوردن این پول به دوستتان نشان دهید. مثلا شاید یک پیشنهاد کاری برای او داشته باشید و یا بتوانید شخصی را به او معرفی کنید که کارش را راه بیندازد. با این کار هم دوستی تان را حفظ خواهید کرد و هم مشکل دوستتان حل خواهد شد.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

اگر از آن دسته آدم هایی هستید که روزهای پنجشنبه هم کار می کنند امروز خودتان را از آغاز روز برای تأخیرهای بی حد و حساب و اوضاعی بهم ریخته آماده کنید. شاید به نظرتان سخت یا غیرممکن باشد، اما بهترین کاری که در چنین شرایطی از دستتان ساخته است صبوری و حفظ خونسردی تان خواهد بود. نفس های عمیق بکشید و سعی کنید تا جای ممکن شوخ طبیعی تان را حفظ کنید. بیشتر اتفاقاتی که امروز می افتند خارج از کنترل شما هستند، پس به جای اینکه خودتان و اطرافیانتان را اذیت کنید تسلیم جریان اوضاع شوید و ببینید که شما را به کجا خواهد برد. امشب با وقت گذراندن در کنار عزیزانتان فشار و استرس امروز را فراموش خواهید کرد.

فال روزانه ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۸

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج