علم‌الهدی: آرایش جنگی، فرمان عمومی است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۵۸۹۸۸
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
۲۷۵۲۷
خطیب نماز جمعه حرم رضوی گفت: آرایش جنگی شامل حال مسئولان و مدیران قوه قضائیه و شامل حال تک‌تک مردم ما می‌شود. در صف مقدم این جبهه نیز دو قشر معلم و کارگر وجود دارند.

خبرگزاری ایلنا: خطیب نماز جمعه حرم رضوی گفت: آرایش جنگی شامل حال مسئولان و مدیران قوه قضائیه و شامل حال تک‌تک مردم ما می‌شود. در صف مقدم این جبهه نیز دو قشر معلم و کارگر وجود دارند.

سیداحمد علم‌الهدی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته حرم رضوی گفت: در هفته‌ای که گذشت ما دو مناسبت روز کارگر و روز معلم را گذراندیم. مقام رهبری در فرمایشات خود نکته‌ای را تذکر دادند و گفتند ما در مقابل آرایش جنگی دشمن باید آرایش جنگی بگیریم. این فرمایش یک توصیه نبود؛ ایشان فرمانده کل قوا بوده که حجت امام زمان و فرمانده از طرف وجود اقدس بقیه‌الله هستند و فرمان صادر کردند که ما آرایش جنگی بگیریم.

وی ادامه داد: این آرایش جنگی هم شامل حال مسئولان و مدیران قوه قضائیه و هم شامل حال تک تک مردم ما می‌شود. در صف مقدم این جبهه هم دو قشر معلم و کارگر وجود دارند. یعنی کارگر و معلم باید به میدان بیایند و آرایش جنگی بگیرند.

وی افزود: عزیزان معلم ما بدانند که در طول ۴۰ سال گذشته مرتب در هفته معلم از آنها تجلیل کردیم و آنها را احترام کردیم اما امسال روز معلم در سال اول گام دوم انقلاب است و امروز روز مطالبه از معلم است.

امام جمعه مشهد گفت: این به آن معنا است که شما برادران و خواهران معلم بدانید که اولا افتخار قشر معلم آن است که دوماه از پیروزی انقلاب گذشته بود که فضای انقلاب ما با خون یک معلم بزرگ سرخ فام شد. نورانیت انقلاب ما از روز اول که تداوم ۴۰ ساله دارد با تضمین خون یک معلم شهید بود؛ شما چنین افتخاری دارید.

وی ادامه داد: شما برادران و خواهران مولود انقلاب هستید. شما مدیون این انقلاب هستید. یک خانواده که بچه‌ای را بزرگ را می‌کند، در بزرگی فرزند باید خانواده را کفالت کند و امروز شما باید در عرصه این انقلاب این نسل را انقلابی تربیت کنید.

وی افزود: آمریکا و انگلیس که آرایش جنگی گرفته‌اند به این معنا نیست که از دروازه‌های مملکت ما سرباز وارد کنند یا بمب افکن بریزند. آرایش جنگی را با نیروهایی به خود گرفته‌اند که بتوانند در داخل کشور بار بیاورند و آن‌ها امیدشان به نیروهایی است که امروز وارد عرصه می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند سند ۲۰۳۰ در تلاش است تا ما سرباز آمریکایی و انگلیسی تربیت کنیم. برادر و خواهر معلم! در عرصه تربیت چه کاری می‌کنید؟ آیا می‌خواهید برای آمریکا و انگلیس سرباز تربیت کنید یا برای اسلام و انقلاب سرباز تربیت کنید.

وی ادامه داد: شما انسان‌های بی‌تفاوت نیستید، شما کارمند حقوق‌بگیر صرف نیستید؛ شما یک عنصر سازنده هستید که بچه زیر دست خود را سرباز آمریکایی کنید یا او را به عنوان سرباز انقلاب و دین تربیت کنید. از این بچه پیش‌دبستانی تا دانش آموز دبیرستان چه می‌خواهید بسازید. به این واقعیت توجه کنید.

وی افزود: امسال سال اول گام دوم انقلاب است. عین همین مساله در عرصه مساله کار و کارگر هم وجود دارد. ما از کارگر هم مطالبه داریم. دشمن به میدان جنگ آمده است. شما آمار شهدای کارگر را در جنگ دربیاورید؛ همین امروز در عرصه‌های کارگری آمار جانبازان و آزاده‌های کارگر چقدر است. الان آن جنگ دشمن در عرصه اقتصادی شروع شده و شما به عنوان رزمنده در صف اول هستید و پیشاهنگ این مساله هستید. امروز نباید در روز کارگر در خصوص بهره کار صحبت کرد امروز باید در خصوص نقش مجاهده کار صحبت کنید.

علم‌الهدی گفت:‌ اگر از کارگر صحبت می‌کنیم این کارگران بخصوص کارگران بخش تولیدی و کارگاه‌های دانش‌بنیان هستند. در جاده قوچان و در تشکیلات پارک علم و فناوری ۴۳۰۰ جوان تحصیل کرده با سن ۲۰ تا ۲۵ سال فناور و مهندس حضور دارند که در همین مجموعه توانستند فاکتور ۸ دارویی آستان قدس را تولید کنند. این‌ها نه تنها فعالیت‌های سخت افزاری بلکه سیستم‌هایی بهتر از سیستم‌های خارجی درست کردند.

وی ادامه داد: از محصولات تولید شده در این پارک علم و فناوری در پالایشگاه پارس جنوبی استفاده می‌شود. جوانان در این مجموعه محصولات خود را نه تنها به کشورهای منطقه بلکه به کشورهای اروپایی صادر می‌کنند. این عزیزان جگر پاره‌های انقلاب هستند و در میدان جنگ اقتصادی هنرنمایی می‌کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو