مورینیو: به خاطر کاسیاس با پورتو تماس گرفتم
۸۵۹۰۵۵
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
۹۵۴۲
همه از اختلافات قدیمی بین ایکر کاسیاس و ژوزه مورینیو باخبرند؛ ولی سرمربی پرتغالی می گوید که آنها را پشت سر گذاشته اند.

ورزش سه: چند روز پیش خبر سکته قلبی خفیف ایکر کاسیاس در تمرین پورتو، دنیای فوتبال را متاثر کرد. خوشبختانه خطر خیلی زود رفع شد و کاسیاس در وضعیت ثابت به سر می برد؛ هرچند زمزمه هایی مبنی بر بازنشستگی او به گوش می رسد.

مورینیو: به خاطر کاسیاس با پورتو تماس گرفتم

ژوزه مورینیو در مورد اتفاق رخ داده برای کاسیاس به راشا تودی گفت:« بسیار نگران کاسیاس شدم و فورا با باشگاه پورتو تماس گرفتم تا ببینم جریان چیست. خوشبختانه باشگاه پورتو یکی از بهترین تیم های پزشکی دنیا را در اختیار دارد و مطمئنم که شرایط کاسیاس، کاملا تحت کنترل است.

در رسانه های پرتغال نیز اخبار مثبتی از او خواندم و گفته می شود می تواند بازهم فوتبال بازی کند. وقتی 37 سال دارید و در سال های پایانی فوتبال تان به سر می برید، شانس بالای بازگشت به فوتبال پس از یک حمله قلبی، اتفاق مثبتی است.»

مورینیو ادامه داد:« وقتی مربی رئال بودم، تصمیم گرفتم کاسیاس را از ترکیب اصلی خارج کنم که باعث مشکلاتی شد. او از این تصمیم راضی نبود و بحثی بین من به عنوان مربی و او به عنوان کاپیتان رئال در گرفت. آن روزها گذشته و رابطه ما آنطور که مردم فکر می کنند، تیره و تار نیست. شرایط عوض شده و الان همه چیز بهتر است.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج